Lanello

Sveikiname naują pasiuntinį

Lanello.

Sveikinu Kazimierą, įšventintą į Baltosios Brolijos pasiuntinius. Į mano pasiuntinį Žemėje. Labai tuo džiaugiuosi. Mūsų viltys ir lūkesčiai pildosi. Jūsų grupė stiprėja. Jėgos stiprėja, vadinasi, jums pavyks suvokti tiesą apie tai, kas jums dar visai nesuvokiama. Ir ne tik suvoksite, bet ir gyvensite pagal tą tiesą. Skleiskite vibracijas vis aukštesnes, vis tyresnes. Kiekviena diena įneša gaivos į Žemės gyvenimą. Visiems labai dėkoju. Ir tiems, kurie skaitote ir širdimi priimate mūsų siunčiamą meilę, ir tiems, kurie dar abejojate šia tiesa, bet vis tiek ja domitės. Ačiū ir komandai, kurioje taip gražiai įsitvirtina pasiuntiniai, o jų bus 7. Tai nuostabus skaičius, įtvirtinantis amžinybę Žemėje. Su šiuo skaičiumi ir baigsis tas sunkusis periodas. Jūs sustiprėsite, atsigausite ir galėsite kilti į savo didžiuosius darbus. Su meile ir nuoširdžiausiais linkėjimais.

Sekmadienio seanse buvo pasakyta, kad Kazys įšventinamas į Baltosios Brolijos pasiuntinius. Šiuos žodžius palydėjo galinga energetinė banga, kurią fiziškai atlaikyti labai sunku. Kazimieras gulėjo ant Žemės, jį kankino didžiuliai fiziniai skausmai ir traukuliai, net širdis buvo apmirusi. Bet komandos narių dėka ir Dievo globos dėka, viskas baigėsi gerai. Tas, kas išgyventa fiziškai, negali paneigti šių  (dėl įšventinimo į pasiuntinius) tikrumo ir svarbos.

O šį rytą mačiau netikėtą ženklą – per visą dangų ėjo baltos spalvos vaivorykštė, kurios galai prie Žemės, tiesiog švytėjo.  Buvo neapsakomai gražu…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s