7 ciklai I

7 ciklai (I-34)

    Neturi būti norma gyventi blogų jausmų pasaulyje. Jausmai turi būti valdomi ir keičiami iš blogų į gerus. Jausmai, tai energija ir jeigu jūs kuriate griaunančiąją energiją, arba ją palaikote su savo suvokimu, kad tai yra gerai, tai jūs paleidžiate į erdvę neigiamą energiją. Jūs apsunkinate savo ir kitų gyvenimus. Jūs kuriate karmą sau ir užblokuojate vystymąsi aplink esantiems žmonėms su savo neigiamumu. Negali būti norma gyventi blogų jausmų pasaulyje, bet jeigu laikote tai gyvenimo norma, tai jūsų energinio lauko vibracijų lygis yra labai žemas ir suvokimas  yra žemo energinio lygio. Jums patinka ta aplinka, patinka rodyti jėgą, valdžią, patinka skleisti baimę, patinka formuoti intrigas, apkalbėjimus. Tai jūsų lygis ir reikės dar ne vieno įsikūnijimo, kol tas lygis pasikeis. Nes tas lygis automatiškai nepasikeičia. Pirmiausia, reikia pakeisti sukurtą neigiamą energiją į teigiamą, reikia atidirbti karmą, reikia susitikti su visais įskaudintais žmonėmis ir išgyventi atvirkštines situacijas. Reikia tinkamai atrišti karminius ryšius, kad jie atlaisvėtų, o ne dar labiau susiveržtų.

Blogų jausmų pasaulyje nereikia gyventi, reikia kurti gerų jausmų pasaulį. Ne laukti kada jis toks bus, o kurti. Reikia išmokti į savo gyvenimą pažvelgti iš šono. Iš šono pažvelgti, kaip elgiatės ir kokias reakcijas iššaukiate kitiems žmonėms. Jums gali atrodyti, kad elgiatės gerai, bet jeigu pastebėtumėte kaip jaučiasi žmonės po susitikimo su jumis, tai suprastumėte, kad tas jūsų „gerumas“ kitus labai vargina, apsunkina, užspaudžia ir t.t.. Jeigu į viską žiūrėsite tik per savo jausmų prizmę, jūs nesuvoksite savo veiksmų pasekmių. O juk pasekmė svarbiausia. Svarbiausia, kokį rezultatą suformuojate savo bendravimo forma. Jums atrodo viskas gerai, bet pasekmės nėra tokios geros. O jeigu pasekmės nėra tokios geros, vadinasi vis tik suformavote ne kuriančiąją, o griaunančiąją energiją. Pasekmės rodo, kad formuojate sau karmą, nors vertinant situaciją pagal savo jausmus, atrodė, kad kuriate teigiamą energiją. Todėl ir reikia išmokti matyti abi puses vienodai gerai. Reikia matyti, ką pats išskleidi į aplinką ir ką gauna kitas žmogus iš tavęs. Kai tikrai gerai matysite, ką pats išskleidi į aplinką, visados suprasi, ką gauna kitas žmogus. Bet kol jūs dar mokotės, jums sunku atsiriboti nuo savo asmeniškumo ir sunku įvertinti, ką išspinduliuoji į aplinką, nes manai, kad viskas yra gerai. Tada reikia pažvelgti į kitus žmones. Jų reakcija, jų nuotaika, jų žodžiai gali tau parodyti, ką tu išskleidei į aplinką.

Vien tai, kad tu daliniesi su kitu žmogumi bloga, liūdna informacija (kuri, galbūt, net neliečia nei tavęs, nei kito žmogaus asmeniškai), tu jam sužadini blogus jausmus: liūdesį, apmaudą, rūpestį ar pavydą. Tu apgaubi jį blogumo skraiste. O tai dažnai darote kalbėdami apie TV laidas, apie gandus, apie galimus negerus dalykus ir t.t. Tu žmogaus nenuramini, o tik sužadini jo sunkias mintis ir dar labiau jį apsunkini. Tai parodo, kad svarbu ne tik valyti savo asmenines emocijas, bet labai svarbu stebėti ką kalbi, kokią informaciją išskleidi, kokiu tonu kalbi. Atrodo, nieko nenori įžeisti ar sumenkinti, bet pasakai vieną žodį ir gali žmogui sugadinti visą gyvenimą. Pasakyk vaikui, kad nesąmonė tai, ką jis daro ar apie ką svajoja ir jo siekis kurti, svajoti žlugs dar net nepabandžius to siekti.

Žodis turi galią. Jis gali išgydyti, bet gali ir nužudyti. O žodžių per dieną pasakote daugybę, net nesusimąstydami, kokią energiją išskleidžiate. Kaip nevaldote minčių, taip nevaldote ir žodžių. Gal jums tas ištartas žodis ir nieko nereiškia, bet kitam gal tai atgaiva, sustiprinimas, o gal smūgis į širdį ir sunaikinimas gerų tavo siekių. Jeigu nesuprantate, ką kalbate (kokią energiją išneša žodžiai į aplinką), tai vėl stebėkite kito žmogaus reakciją į tavo žodžius. Pakylėja juos ar nuliūdina. Sakysite, kad toks bendravimas taps nenuoširdžiu, kai kiekvieną mintį ir žodį reikės stebėti. Iš pradžių bus sunku. Bet, kai prisiminsi, jog reikia stebėti savo jausmus ir žodžius, tu jau suformuosi savo elgseną taip, kad ji savaime išspinduliuos nuoširdumą. Tu apriboji savo blogų minčių, jausmų išsiveržimą, tu formuoji savyje tyrumą, skaidrumą, nuoširdumą ir su tavimi tikrai patiks bendrauti kitiems žmonėms. Jie nesijaus stebimi, nes ne stebėjimas čia svarbiausia, o tavo pastangos pakylėti sutiktojo žmogaus nuotaiką, pagerinti jo savijautą. Reikia įdėti daug vidinių pastangų, kol išmoksite elgtis natūraliai gerai. Iki tol reikia daug dirbti su savimi. Tikrosios Laimės pojūtį, kaip ir tikrosios Meilės pojūtį galite išgyventi tik tada, kai jūsų energinio lauko vibracijos pakils aukščiau nei esantis vidutinis žmogaus energinis laukas.

Kodėl tave gali įskaudinti kitas žmogus? Todėl, kad jo pasakyti žodžiai randa atgarsį tavo širdyje. Arba jis yra teisus ir tave tai skaudina, arba tavyje egzistuoja tos pačios negeros savybės, kuriomis pasižymi tas žmogus. Jeigu tu būsi tyros širdies, tavęs niekas niekada neįskaudins. Tai ne abejingumas, tai didžiulė atjauta tam kitam žmogui, tai suvokimas kodėl kitas taip elgiasi, suvokimas kaip geriau kitam padėti. Visada išsiaiškinkite, kodėl įsiskaudinote, supykote ir t.t., nes jūsų širdyje yra kažkas, kas jums trukdo laimingai gyventi, ir to „kažko“ reikia atsisakyti. Širdis turi būti laisva ir tyra. Laisva nuo priklausomybių, nuo troškimų, nuo ambicijų, nuo skausmo, nuo kaltės jausmo. Širdyje turi gyventi begalinė meilė, šiluma, gerumas, atjauta. O sąmonėje turi formuotis aiškus suvokimas, kas vyksta aplinkoje ir kaip tau tą aplinką geriausiai įtakoti per savo mintis, jausmus, veiksmus.

Aš jaučiu, kad skaitant šią knygą, jums sunku atsisakyti savo asmeniškumo ir susireikšminimo. Jūs jaučiatės tarsi prarandantys save, prarandantys Dievą, prarandantys savo gyvenimo prasmę. Atrodo, kad neegzistuojate, o egzistuoja tik energijos ir jų vibracijų lygiai. Kad ir kaip tai skaudu suvokti, bet tai tiesa. Viskas paremta energijų vibracijų dažniu. Aukščiausioji Sąmonė save išskaidė ir įleido į pačias žemiausias vibracijas, kad iš jos pakiltų su nauja jėga. Kaip feniksas iš pelenų.

Bet jūs neprarandate savęs ir jokiu būdu neprarandate ryšio su Dievu. Tik į jūsų sąmonę turi įsitvirtinti mintis apie pagrindinę tiesą – visur yra energija ir energijų virpėjimo dažnis atspindi kas esi, kokioje aplinkoje gyveni ir ką pajėgi suvokti. Todėl paneigti energijų virpėjimo dažnio jėgas, negalite. Ji yra pagrindas. Jums tik pasakoma, kaip kelti tą energijų virpėjimo dažnio lygį. Ir, svarbiausia, kad tai jūs turite daryti asmeniškai kiekvienas, kad niekas kitas neturi įtakos jūsų gyvenimui, kaip tik tu pats sau. Tu turi jėgą ir galią kurti savo gyvenimą. Tu turi galimybę pakelti savo vibracijų lygį ir tu žinai, kaip tai galima padaryti: reikia išspinduliuoti teigiamą energiją į aplinką. Reikia į save priimti Aukščiausios Sąmonės energijų spindulius ir juos per savo suvokimą ir veiklą išspinduliuoti į aplinką. Reikia siekti susiliejimo su vis tobulesne sąmone, su vis aukštesnio energinio lygio sąmone. Suprasdami apie energijų virpesių dažnio kėlimą jūs atlaisvinate savo galimybes, jūs aiškiau suprasite, kaip reikia kurti savo gyvenimą, jūs suprasite kaip reikia būti laimingu. Jums atskleidžiamos didžiulės paslaptys ir jeigu jas sugebėsite suvokti perskaitę šią knygą, jūs mokėsite gyventi LAIMINGAI.

Dalintis:

1 komentaras apie “7 ciklai (I-34)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *