7 ciklai I

7 ciklai (I-35)

     Žemė spinduliuoja energijas taip, kaip ir žmogus. Ji išskleidžia visas vaivorykštės spalvas. Įsivaizduokite Žemės gaublį ir jo centre esančią šviesą, kuri erdvėje išsiskaido į visas vaivorykštės spalvas. Nors žmogus gali ir neišskleisti visų spalvų, Žemė jas išskleidžia visas ir kiekviena spalva vibruoja tam tikrame bangų dažnyje. Pirmiausia Žemę gaubia raudona spalva, toliau – oranžinė, geltona, žalia, šviesiai mėlyna, tamsiai mėlyna, violetinė ir balta spalva. Jos visos turi atskirą virpesių dažnį, o pats grubiausias dažnis yra raudonos spalvos.

Ne itin pažengusios sąmonės žmonės gyvena raudonos, oranžinės arba geltonos spalvos zonoje (energiniame lygmenyje). Kai kurie gali pasiekti žalios ar net žydros spalvos zonas. Visų spalvų zonose gyvena kokios nors energinės būtybės, kurios atitinką tos spalvos energinių bangų virpesių dažnį. Raudonoje spalvoje egzistuoja elementalai, kurie globoja pačią Žemę. Oranžinėje spalvoje gyvena angelai ir daugybė kitų būtybių, kurios globoja žmogų. Geltonoje spalvoje yra daugelio Pakylėtųjų Valdovų darbo zona. Jie gali sukoncentruoti savo energiją iki tokio lygmens, kai nusileidžia iki geltonosios zonos ir čia dirba su tomis žmonių sąmonėmis, kurios jau pakilo iki šios zonos. Daugiausiai šioje zonoje Pakylėtieji Valdovai dirba su angelais, arkangelais ir kitomis kosminėmis struktūromis. Čia egzistuoja Akašos kronikos, Amžinybės bibliotekos, Violetinės Liepsnos namai. Čia savo ašramus yra susiformavę daugelis Pakylėtųjų Valdovų ir iš tos zonos jie dirba su žmonėmis.

Žaliojoje zonoje egzistuoja kitos darbinės struktūros – Karminė Valdyba, Pakylėtųjų Valdovų taryba, kuri kuruoja Žemės veiklos Matricą; į šią zoną gali nusileisti (sukoncentruoti energiją) kitų Visatų Dievai. Jie gali analizuoti matricų darbą, jų suderinamumą tarpusavyje ir su centrine Matrica.

Pakylėtieji Valdovai gyvena žydros spalvos zonoje – Išminties čakros spalvoje. Tai jų gyvenamoji erdvė. Jie siekia yra pereiti į dar aukštesnes zonas, o veikia dažnai žemesnėse zonose. Savo erdvėje jie turi savo Mokytojus. Jie turi kitas pareigas ir užduotis, kurios susietos ne vien tik su pagalba žmonėms. Iš šios zonos Pakylėtieji Valdovai gali nuspręsti keliauti į bet kurį Visatos tašką.

Žemę dar gaubia tamsiai mėlyna ir violetinė spalvos. Violetinėje spalvoje egzistuoja Kristaus sąmonė. AŠ ESU, KAS ESU struktūra. Čia egzistuoja sielų kūrimo sistema. Iš čia naujai suformuotos sielos patenka į Žemę. Jos nepereina visų tų išvardytų sluoksnių iš viršaus į apačią. Jos tiesiogiai patenka į Žemę, ir tik po to, keldamos savo sąmoningumą, keliauja per visas tas zonas į viršų. Sielos užduočių rengimo tarnyba egzistuoja keliuose lygmenyse. Pirmoji dalis yra violetinėje spalvoje. Čia susiformuoja siela (atsiskiria nuo esybės) ir gauna užduotis, kurias nulemia centrinė  Visatų matrica. Tamsiai mėlynoje zonoje gauna užduotis, kurios atspindi Visatos matricos paskirtį, o žaliojoje zonoje užduotys jau labai sukoncentruotos ir atspindi Žemės matricą. Po įsikūnijimų sielos grįžta į žalios spalvos sielos užduočių rengimo tarnybą.

Virš violetinės spalvos yra dieviškoji šviesa, dieviškoji ugnis, kuri egzistuoja kaip tam tikras Sąmonės taškas ir kurios ugnis dega kiekvieno žmogaus krūtinėje. Taip trumpai apibūdinu energines zonas, kuriose vyksta nematerialus gyvenimas. Ir tas gyvenimas vienaip ar kitaip konkrečiai susietas su žmogumi.

Dabar pradėsime kalbėti apie tamsos zoną, kuri pagal vibracijų lygį yra žemiau už pagrindinę pirmąją čakrą. Bet nesumaišykite jos su apatine Žemės čakra, kurią turi kiekvienas žmogus ir per kurią žmogus susietas su Žeme. Tai žmogaus įžeminimo čakra. Ji tiesiog subalansuoja žmogaus energetiką su Žemės energetika ir „pririša“ prie Žemės, įtvirtina žmogaus egzistavimą Žemėje. Pačiam žmogaus vystymuisi ji kaip ir neturi reikšmės, bet be šios čakros neįmanoma gyventi Žemėje, nes tos čakros energija susijungia su Žemės branduolio energija ir įtvirtina žmogų Žemės erdvėje kaip individą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *