7 ciklai I

7 ciklai (I-46)

Reikia mylėti Žemę, reikia ją gerbti. Ji spinduliuoja gyvybinę energiją ir suformuoja gyvenamą aplinką. Reikia gerbti kitą žmogų, nes jis turi tą pačią dieviškos ugnies dalelytę, kaip ir tu. Reikia vertinti savo gyvenimą, nes tai Dievo laikas šioje Žemėje. Dievo valią turi išreikšti per savo jausmus, mintis, veiksmus. Reikia gerbti Mokytojo laiką, kurį Jis tau skiria tam, kad praplėstų suvokimą ir išdegintų tuos tavyje esančius negatyvumus, kurių pats nesi pajėgus nei apčiuopti, nei išvalyti. Reikia suvokti, kad gyveni Amžinybėje ir tu dabar šioje Žemėje esi tik laikinas svečias, tik žmogus, turintis kažką išmokti ir kažką suformuoti per savo gyvenimišką veiklą. Ir tas kažkas turi tave vesti vis arčiau Dievo. Tavo sąmoningumas turi prasiplėsti, tu turi suvokti savo vertę Žemėje kitaip, nei suvokei lyg šiol. Tu turi suvokti, kad esi maža dalelytė bendros visumos ir turi dirbti ir gyventi viename ritme su visu subtiliu pasauliu, nes žemiškas pasaulis ne visados atspindi Visatos ritmą.

Būk pagerbtas, žmogau, nes tu esi Didis. Tu esi nepakartojamas savo valia ir savo gebėjimais. Tavyje yra dieviškoji energija, vadinasi tavyje yra dieviškoji Išmintis ir Meilė. Tavyje yra galimybė vystytis iki paties aukščiausio lygmens. Tu esi laisvas savo pasirinkimuose ir savoje kūryboje ir tu turi galimybę susilieti su Aukščiausiąja Sąmone. Tu esi pilnateisis Visatos gyventojas ir savo žemiškosios išraiškos dėka gali pripildyti Visatą kuriančiąja energija, kuri skatina visuotinį virsmą.

Tavo indėlis į visuotinę gerovę yra didžiulis. Tu gali išspinduliuoti dieviškąją meilę per savo žemiškosios meilės čakrą ir suformuoti naują energiją, kuri apgaubs meile ne tik žmogų, Žemę, bet ir daugybę gyvybės formų, egzistuojančių Visatoje. Nes dieviškosios meilės vibracijos yra pačios aukščiausios ir galingiausios. Jos apgaubia ne tik žmogų ir Žemę. Jos išsispinduliuoja į bendrąją erdvę ir apgaubia kitas gyvybės formas. Jūsų meilė, tarsi Saulė, sušildo gyvybę. Kodėl ugninė Saulės šviesa ne degina (nors temperatūra labai aukšta), o šildo ir skatina augimą, skatina gerą nuotaiką? Nes Saulė – tai sukurtos meilės energija. Žmonių ir kitų kosminių būtybių sukurtos meilės energija. Ir tik ši meilės energija padeda jums sudeginti savyje negatyvumą, suteikia saugumo ir sudaro sąlygas nuolat atsinaujinti gyvybei. Kas būtų, jei nebūtų Saulės? Gyventumėte tamsoje ir nesuprastumėte, kad egzistuoja šviesa ir meilė. O dabar jūs suvokiate, kad egzistuoja šviesa ir meilė. Turite suvokti, kad egzistuoja dar subtilesnė Meilė ir dar galingesnė jėga, kuri gali sudaryti sąlygas dar gražesniam gyvenimui, dar gražesnei gyvybės išraiškai. Ir link to jūs einate. Jūs mokotės gyventi kitaip. Jūs susiliejate su erdvėje egzistuojančia subtiliąja energija ir ją įnešate į savo gyvenimą. Jūs keičiate požiūrį į gyvenimo tikslus, keičiate gyvenimo būdą ir pamažu siekiate, kad paprastos, geros ir gražios idėjos įsitvirtintų jūsų kasdieniame gyvenime. Stebuklus kuriate patys. Jūs esate vieninteliai stebuklų kūrėjai. Dievas tik sudaro sąlygas šiems stebuklams kurtis, o visa kita atlieka tik pats žmogus. Nes tokia jo laisva valia, nes tokia jo Kūrėjo valia.

Žmogau, tu esi laimingas, nes viskas priklauso tau. Tau priklauso Žemė, kuri tave maitina, kuri tavo išraiškai suteikia erdvę ir kuri išspinduliuoja gyvybinę energiją. Tau priklauso Saulė, kuri tave apgaubia savo šviesa ir savo meile skatina tave kurti ir džiaugtis gyvenimu. Tu turi vandenį, kuris tave gydo ir leidžia tavo kūnui pasipildyti dieviškąja energija, tu turi orą, kuris leidžia kvėpuoti ir veikti Žemės erdvėje. Tu turi draugą – kitą žmogų, kuris taip pat siekia Meilės ir Gerumo. Ir tu turi Globėją, Saugotoją, atramą – Kūrėją, kuris su begaliniu pagalbininkų būriu padeda žmogui gyventi laimingai ir paprastai.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *