7 ciklai I

7 ciklai (I-48)

Ši knyga, gal būt, jums iššauks tam tikras neigiamas reakcijas, o gal kaip tik, tik sustiprinsite jau jūsų erdvėje buvusias mintis ir jūs gausite aiškų suvokimą apie tam tikrus dalykus. Bet, jeigu iššauks neigiamą reakciją, tai irgi nėra blogai. Vis tiek jūs suformuosite mintį, kuri įsitvirtins kolektyvinėje sąmonėje. Jūs įtvirtinsite mintį, kad egzistuoja energijos ir nuo jų virpėjimo dažnio priklauso žmogaus gyvenimo kokybė. Jūs suvoksite, kas yra Aukščiausioji Sąmonė ir kas yra Dievas. Jūs sužinosite, kad tikrai egzistuoja kiti pasauliai ir kad egzistuoja Pakylėtieji Valdovai, arkangelai, angelai. Ir nesvarbu, kad šios idėjos, kol kas gali būti nepriimtinos, bet tos idėjos įsitvirtins kolektyvinėje sąmonėje. O kaip jau sakiau, kas yra kolektyvinėje sąmonėje – tas yra realu.

Nežiūrint į tai, kad tie nematomieji pasauliai egzistuoja visados, bet jie dar neturi realaus įsitvirtinimo jūsų pasaulyje, todėl jie jums ir neegzistuoja. O kai įsitvirtins kolektyvinėje sąmonėje, kai apie tai kalbės ir galvos dauguma žmonių, tai ta idėja pradės materializuotis ir jūsų pasaulyje, jūsų gyvenime.

Viskas paremta kvantine fizika. Egzistuoja idėja tik tada, kai į ją yra nukreipiamas dėmesys. Dėmesio nėra – idėjos nėra. Jūsų dėmesys tai minčių ir jausmų energija. Kur liejasi jūsų jausmai ir kur teka mintys, ten formuojasi dėmesys. Formuojasi energijos srautas, kuris sufokusuoja dėmesio energiją į materiją. Todėl tai, kas jus sudomina, jau yra išskiriama iš visos aplinkos. Ir jūsų gyvenime įtaką palieka tik tai, į ką atkreipiate dėmesį. Pvz., jūs vaikštote parduotuvėje tarp lentynų. Pasiimate produktus, kuriuos įpratę pirkti arba apie kuriuos kažką girdėjote reklamoje ar iš draugų. Ir praeinate net dėmesio nesukoncentravę pro šalį daugybės produktų apie kurių egzistavimą net nežinote. Ir tie produktai jums iš tiesų neegzistuoja. Jų nėra jūsų gyvenime. Bet jie yra. Taip ir su subtiliuoju pasauliu. Jo nėra jūsų gyvenime, kol jūs nesufokusuojate savo dėmesio į tai. Jeigu jūs pradedate skaityti knygas apie  vidinį pasaulį, apie religijas, ezoterines knygas, psichologines knygas – jūs pradedate formuoti minčių derinius nauja kryptimi ir jūs įsileidžiate naujas idėjas į savo gyvenimą. Kai įsileidžiate idėjas, jūsų gyvenimas truputį keičiasi. Jūs formuojate kitokį elgesį, jūs pritaikote žinias kasdienybėje. Jūs galite skaityti ir verslo knygas, lankyti verslo seminarus ir vis tiek suformuojate naujų minčių derinį, kuris įtakoja jūsų gyvenimą. Tai, kas buvo visai neaišku apie verslo kūrimą, po tam tikrų studijų tampa aišku, jums atsiveria verslo pasaulis visai naujai, nes to, ko nežinojote jums ir neegzistavo, bet verslo pasaulyje tai egzistuoja. Kur jūsų dėmesys, tas jums ir egzistuoja. Jūs negalite žinoti visko, kas egzistuoja jūsų materialiame pasaulyje. Tai tikrai galite nežinoti, kas egzistuoja ir nematerialiame pasaulyje. Bet nematerialus pasaulis vis tiek yra kažkiek materialus, nes kažkas į jį koncentruoja dėmesį.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *