7 ciklai I

7 ciklai (I-49)

   Žmogus naują idėją gali gauti tik pakėlęs savo sąmonę į aukštesnį lygmenį ir iš ten paimti informaciją. Bet jis nepaims tos informacijos, kuri ten neegzistuoja. Todėl jūs negalite paimti informacijos apie tai, kas iš viso neegzistuoja. Jūs negalite sakyti, kad tai tik jūsų fantazijos vaisius. Nes jūsų fantazija gali būti paremta tik tuo, kas jau egzistuoja, egzistavo ar jau formuojasi kaip nauji minčių derinys. Kitaip tariant, jūs fantazuojate iš tos pačios minčių „medžiagos“ kuri jau egzistuoja erdvėje, nors jums tai gali atrodyti nauja. Jūs tik suformuojate kitokias kombinacijas tų pačių minčių. Vadinasi, jūsų fantazijos ar svajos turi realų pagrindą. Kiekviena visiškai nauja žmogui mintis, taip pat turi realų pagrindą, nes ta idėja jau egzistuoja Visatos erdvėje. Žmogus negali jausti minties impulso iš niekur. Vakuume nieko nėra. Bet minčių erdvėje vakuumo ir nėra. Žmogus visados pagaus mintį tokią, kokia ji jau egzistuoja ir nesvarbu kokiame energiniame lygmenyje ji egzistuoja. Egzistuoja viskas, ką gali žmogus suvokti. Tik žmogus atsirenka, kur fokusuoti savo dėmesį ir ką paversti realiu dalyku savo gyvenime. Kur jūsų dėmesys, tas tampa realybe jūsų gyvenime. Taip jūs kuriate savo gyvenimą. Realiai kuriate savo gyvenimą. Jūs kiekvienas, pasiremdamas savo laisva valia, įleidžiate vienas mintis į savo gyvenimą, o kitų neįleidžiate. Jūs, pvz., galite neįleisti idėjos, kad egzistuoja Dievas ir visą gyvenimą nugyventi nemąstant apie Dievą, tai Jo jūsų pasaulyje ir nebus. Jūs galite neįsileisti idėjos, kad galite būti turtingas ir visą gyvenimą nugyventi paprastoje kasdienybėje, kur nėra daug pinigų (norėti galite, bet neleidžiate tuo sau patikėti ir nesistengiate to įgyvendinti).

Subtilusis pasaulis jums bus realus tiek, kiek jūs tam suformuosite dėmesį. O tai yra labai svarbu. Jeigu jūs norite ištrūkti iš kolektyvinės sąmonės gniaužtų, jeigu jūs norite atlaisvinti savo sąmonę, jūs turite koncentruoti dėmesį ne į kasdienius rūpesčius, o į bendravimą su Pakylėtaisiais Valdovais. Jūs turite daugiau kalbėtis su Dievu, daugiau bendrauti su angelais ar su Dvasios Mokytojais. Mėginkite pajusti jų skleidžiamą meilę ir gerumą, ir nuolat tai prisiminkite savo kasdienybėje. Į ką sukoncentruojate dėmesį, tas ir yra realu jūsų gyvenime. Jeigu norite pažinti platesnį pasaulį, jeigu norite būti laimingi savo kasdieniame pasaulyje, jūs turite sukoncentruoti dėmesį į tai, kas yra aukštesnių vibracijų nei jūs patys.

Nekoncentruokite dėmesio į astralinį pasaulį ar į tamsos jėgas. Tai jus tik užvaldys ir „išsiurbs energiją“. Koncentruokite dėmesį į tai, kas jums priimtiniausia, artimiausia. Galite koncentruoti dėmesį į šventuosius. Į religijų atstovus. Galite tiesiog mintimis bendrauti su aukštesniąja jėga, su Aukščiausiąja Sąmone. Tokiu atveju jūs sufokusuojate į tai dėmesį ir per tą fokusą į jus ateis aukštų vibracijų energija. Taip jūs savo kasdienybėje įtvirtinate daugiau šviesos, šilumos, gerumo, tiesos. Jeigu jūs priimate idėją, kad egzistuoja Dvasios Mokytojai, jūs turite nuolat koncentruoti dėmesį į juos. Jūs turite įleisti jų energiją į savo kasdienybę. Mokytojas veda žmogų per jo kasdienybę tvirta ir teisinga ranka. Jeigu nuoširdžiai tikėsite Mokytojo galia, jūsų gyvenime atsiras daugiau ramybės ir daugiau gėrio. O kai išmoksite gyventi ir bendrauti su Dvasios Mokytojais, tai jūsų gyvenime atsiras ir daugiau išminties. Jūsų sąmonė pakils virš kolektyvinės sąmonės. Jūsų nebevaržys tam tikri įsitikinimai, prisirišimai, jūs lengvai ir paprastai keisite savo charakterį ir savo gyvenimo būdą. O tai įtakos ir visuminius procesus, nes jūsų mintys jau įtakos pačią kolektyvinę sąmonę, o per ją persiduos ir kitiems žmonėms.

Tik jūsų fantazija gali truputį pakenkti, nes fantazijas formuoja jūsų ego. Tai jo veiklos zona. O subtiliojo pasaulio pažinimą įtakoja jūsų siela, jūsų vidinis balsas. O kas ateina iš aukštesnių vibracijų lygio – tas negali pakenkti žmogui. Ką žmogus formuoja savo ego pagalba – tas gali pakenkti pačiam žmogui. Nekoncentruokite dėmesio į savo troškimus, svajones, fantazijas. Koncentruokite dėmesį į čia ir dabar. Į savo vidinę būseną, į išjautimą subtiliosios energijos. O visa kita susidėlios savaime, gyvenimas klostysis taip, kaip turi klostytis ir atneš visus įvykius, kurie labiausiai reikalingi žmogaus brandai. Jūs negalite teisingai suplanuoti savo gyvenimo, nes pagal dabartinį suvokimą nežinote, kas iš tikro yra teisinga, o kas tik kolektyvinės sąmonės suformuota tiesa. O kai mintis sukoncentruojate į subtilųjį pasaulį, jūs gausite aiškesnį suvokimą apie daugybę dalykų, kurių nesuvokėte arba suvokėte neaiškiai. Būtina palaikyti nuolatinę dėmesio koncentraciją į savo Dvasios Mokytoją. Tai būtina sąlyga, einant mokymo keliu.

Dalintis:

1 komentaras apie “7 ciklai (I-49)”

  1. Intuityviai kiekvieną rytą prašydavau savo Angelo sargo ir Aukščiausios sąmonės bei Kūrėjo globos, perskaičius šią informaciją mano nuojauta pasitvirtino, kad elgiausi teisingai. Šie patarimai skatina dar labiau atsiduoti tvirtai Mokyto rankai, kuri mus su Meile vedą per Gyvenimą. Nuostabi patirtis. Dėkoju Tau Violeta, kad viešini šią Pakylėtųjų Valdovų perteiktą informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *