7 ciklai I

7 ciklai (I-55)

Yra pereinamasis laikotarpis, kai turite didžiulę pagalbą iš Šviesos pasaulio ir jūs ja pasinaudodami galite ne tik suvokti savo gyvenimo prasmę, bet ir atlaisvinti save nuo neteisingų įpročių, prisirišimų. O jeigu vis dar labai stipriai laikotės senųjų vertybių (pinigai, valdžia, garbė, susireikšminimas ir t.t.), tai tas pereinamasis laikotarpis suteiks ne vieną galimybę persiorientuoti. Ta galimybė – tai išbandymai, pamokos, kurios leis priimti teisingą poziciją. Bet nežinia, kaip  jūs tai įvertinsite: ar kaip dovaną, ar kaip užgriuvusias nelaimes, „Dievo bausmę“. Nieko nebėra atsitiktina jūsų gyvenime. Tai kas įvyksta – arba karma, arba galimybė, kuri leistų jums priimti teisingus sprendimus.

Pereinamasis laikotarpis su galingais Pakylėtųjų Valdovų energijų srautais – tai didžiulė dovana žmonėms, siekiantiems pažinimo ir suvokimo, arba didžiulė nelaimė, skurstantiems dvasia. Baigėsi laikas, kai žmogus, kurdamas negatyvumą, galės gerai ir lengvai gyventi. Buvo vieni dėsniai, dabar veikia kiti dėsniai. Daug gilesni ir subtilesni dėsniai. Šviesa nugali tamsą. Arba, teisingiau pasakius, kur šviesa – ten tamsa pasitraukia. Jeigu suformuosite savo gyvenimą kupiną šviesos, tai tamsa pasitrauks tiek iš jūsų gyvenimo, tiek iš artimųjų gyvenimo.

Žmogus, per savo  mintis, jausmus ir veiksmus, nuolat išspinduliuoja energiją. Ji gali būti teigiama ir neigiama. Bet šiuo atveju kalbu apie teigiamą energiją. Žmogus išspinduliuoja teigiamą energiją, bet per jį kaustančius karminius blokus ir per jo nešvarų fizinį kūną, tos energijos išsispinduliuoja labai siauru diapazonu ir turi įtakos ne daugiau kaip per 10 metrų ir per 1-3 dienų laikotarpį. Kodėl po tam tikros maldos ar geros informacijos paskaitymo, gero pabūvimo su bendraminčiais gera nuotaika išsilaiko tik kelias valandas, geriausiu atveju tik dieną? Nes vėl pritrūksta šviesios energijos. Grįžta žmogus iš gero seminaro, pasiryžta keisti santykius su artimaisiais, pasiruošęs įnešti naujovių į savo verslą ir po 3 dienų tas noras dingsta. Žmogus vėl pasineria į kasdienybę. Jį apgaubia kasdienybės energija ir jo išspinduliuota energija užsiblokuoja, ištirpsta negatyvume.

Jeigu žmogus kontroliuotų savo minčių ir jausmų pobūdį ir stengtųsi visados išspinduliuoti tik teigiamą energiją, jis galėtų išlaikyti tam tikrą pusiausvyrą tarp jo skleidžiamos energijos ir aplinkos energijos. Žmogus turi nuolat laikyti save pakylėtoje būsenoje. Jo širdies neturi įskaudinti jokie įvykiai iš aplinkos ir tik tokiu atveju jo išspinduliuojama teigiama energija turėtų poveikį aplinkai. Bet žmogus, prisipažinkite, dar tikrai nemoka išlaikyti visišką harmoniją savo viduje. Išsilaikyti aukštų vibracijų lygmenyje per visą savo veiklos dieną, ypatingai sunku. Nes jūs negalite visos dienos skirti meditacijai ar maldai. Jūs dirbate, turite begalę kasdienių rūpesčių ir susitinkate su išbalansuotos energetikos žmonėmis. Vadinasi, tiek aplinkos įvykiai, tiek sutikti žmonės jus nuolat išderina su savo neigiamos energijos išspinduliavimu ir jums nepavyksta išsilaikyti pakylėtos būsenos nuolat. Bet tai nereiškia, kad to nereikia siekti.

Noriu pasakyti apie Pakylėtųjų Valdovų jums dovanojamos šviesos galią. Jeigu jūs patys nelabai pajėgiate išspinduliuoti teigiamai veikiančią energiją, tai galite išspinduliuoti Pakylėtųjų Valdovų energiją. Jų energijos spinduliuotės diapazonas ir galia daug didesni nei jūsų jėga. Vadinasi ir poveikis jūsų gyvenimui ir aplinkai daug didesnis erdvės ir laiko atžvilgiu. Šiame pereinamajame laikotarpyje, kai Pakylėtieji Valdovai dovanoja savo šviesą, žmogui lieka tik išmokti tą šviesą tinkamai priimti į save, tinkamai išskleisti per save ir pagerinti tiek artimųjų, tiek savo gyvenimą. Vėl primenu, kad jūsų energetiką gaubia karminiai blokai – juos turite sparčiai atidirbti ir teisingai atidirbti, nes blokai sunkiai praleidžia net ir Pakylėtųjų Valdovų energiją. Jūs turite galimybę nuolat paprašyti Dievo (pvz. rytinėje maldoje), kad Jis savo šviesa išdegintų jumyse esančią tamsą, kad apvalytų jūsų fizinį, astralinį, mentalinį ir eterinį kūnus. Su savo prašymu jūs sukoncentruojate savo minčių energiją į Dievo šviesą ir tuo kanalu grįžta šviesa į jūsų energinį lauką ir į visus jūsų kūnus. Taip po truputį jūsų energinis kūnas laisvės nuo blokų. Žinoma, su šiuo prašymu jūs prisiimate atsakomybę ir nepyksite už pagreitintos karmos suformavimą. Nes tai atsilieps per jūsų fizinį kūną, gyvenimo įvykius, santykius. Kitas reikalavimas – tai savikontrolė, kad neskleistumėte blogų jausmų ir minčių į aplinką. Nes negatyvumas yra tamsos energija, per ją nepereis Dievo šviesa, nes jūs savo laisva valia (savo noru netinkamai elgdamiesi) iš tiesų tos prašomos šviesos neįleidžiate į save. Prašote Dievo pagalbos, prašote jo energijos, o patys per dieną elgiatės neatsakingai, negarbingai, nuolat išleisdami blogas mintis ir jausmus. Vadinasi, jūs negerbiate Dievo šviesos, kurios patys prašėte. Jūs švaistote dieviškąją energiją, o tai skatina karmos augimą. Todėl, prieš prašydami Dievo šviesos, pagalvokite, kas jūsų laukia ir prisiimkite atsakomybę už savo dienos veiksmus.

Jeigu jūs jau mokate suvaldyti save, jeigu jūs susitaikote ir priimate bet kurį įvykį su meile ir atjauta, jūs atlaisvinate save nuo tam tikrų karminių blokų ir jau galite ne tik priimti Pakylėtųjų Valdovų energiją, bet ją ir išskleisti. Supraskite, priimti energiją nėra taip sudėtinga, kaip ją tinkamai išskleisti. Jūs sukoncentruojate savo mintis į Pakylėtuosius Valdovus ir jau gaunate Jų šviesą, bet jeigu jos tinkamai neišskleisite, tai ta šviesa blokuosis jumyse ir gali sukelti psichologines problemas. Todėl turite išmokti atiduoti Pakylėtųjų Valdovų energiją aplinkiniams. Turite mokėti mylėti kitą žmogų, turite mokėti išspinduliuoti meilę ir gerumą iš savo širdies kiekvienam sutiktam žmogui. Jūsų veiksmai turi būti perpildyti tyrumo, švarumo, aiškumo ir meilės. Jeigu prašysite Pakylėtųjų Valdovų energijos, o negerbsite kitų žmonių (net savo priešų), jūs neišspinduliuosite energijos. Jūs negalite nuolat elgtis neteisingai ir tikėtis, kad jums bus gerai, kad pakas tik paprašyti energijos.

Ką reiškia išspinduliuoti Pakylėtųjų Valdovų energiją? Tokiu atveju žmogus savo kasdienybėje išspinduliuoja daug didesnį kiekį ir aukštesnės kokybės energiją nei įprastai. Ta šviesos energija valo aplinką, valo kitų sutiktų žmonių energinius laukus. Jūs išspinduliuojate energiją, kuri skatina sėkmę, laimę, meilę, kuri formuoja geresnį žmogaus gyvenimą. Kur šviesa, ten tamsa pasitraukia. Erdvėje lieka mažiau negatyvumo, žmonės labiau susikalba vienas su kitu, yra dėmesingesni, atviresni, nuoširdesni. Mažiau ambicijų, nesantaikos, pykčio, pavydo. Tie, kurie jaučiate, kaip jūsų krūtinės prisipildo šviesos, jūs galite įsivaizduoti kaip ta šviesa išsispinduliuoja per jūsų krūtinės čakrą į pasaulį. Kaip ta šviesa apgaubia jūsų artimuosius, jūsų gyvenvietę, jūsų šalį, pasaulį. Tai šviesos išskleidimo meditacija. Jūs nepažeidžiate kito žmogaus valios, nes jūs neįtakojate jo savo mintimis, jūs tik apgaubiate jį šviesa ir meile, apvalote jo erdvę, o sprendimus kaip gyventi žmogus priims pats. Skleidžiant Pakylėtųjų Valdovų šviesą negali būti jokių asmeninių siekių, pvz. „aš pravalysiu tavo energetiką, kad tu elgtumeisi taip ar kitaip“. Ne, įtakos kitų žmonių sprendimams jūs negalite daryti. Jūs galite tik sąmoningai skleisti šviesą, kuri atvalo erdvę nuo žemų vibracijų. O tai ir būtų geriausiai jūsų panaudojama šviesos energija. Jūs išsilaikytumėte pozityvios nuotaikos daug ilgiau, jūs turėtumėte jėgos nepriimti į širdį įsiskaudinimų ir sugebėtumėte kitus tinkamai paguosti, palaikyti, sustiprinti. Vietoj to, kad kitą žmogų išderintumėte savo negatyvumu, jūs jį pripildytumėte šviesa, sustiprintumėte jo vidinę šviesą ir jo šviesa išsispinduliuotų ilgiau ir veiksmingiau. Todėl, pasinaudoti Pakylėtųjų Valdovų suteikiama dovana – šviesos energija – visados naudinga ir tikslinga.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *