7 ciklai I

7 ciklai (I-75)

Žmogus ryšį su vidiniu pasauliu užmezga per Vidinį Aš arba per Tikrąjį Aš. Per vidinį Aš pajaučiate subtilias energijas, pajaučiate Pakylėtųjų Valdovų įtaką savo gyvenime. Pajaučiate jus globojančius angelus, arkangelus. Jūsų gyvenimas keičiasi, nes keičiasi jūsų požiūris į daugelį dalykų. Pasiekus savo Tikrąjį Aš lygmenį, jūs pasaulį suvoksite ne iš žmogaus pozicijų, o iš Amžinybės pozicijų. Kol gyvenate Vidinio aš lygmenyje, jūs viską vertinate iš žmogaus pozicijų. Jūs daug mokotės, daug ką keičiate, bet vis tiek viską suvokiate kaip žmogus savo proto ir širdies pagalba. Atsivėrus Tikrajam Aš, jūsų suvokimas apie gyvenimą kardinaliai keičiasi. Jūs suvoksite Visatos dėsnius  ir suvoksite, kaip iš tikro jūs netikslingai gyvenote. Ateis tas laikas kai išgyvensite suvokimo košmarą. Ir jeigu iš skausmo, iš negebėjimo savęs suvaldyti sužeminsite vibracijas ir grįšite į vidinio Aš ar net ego lygmenį – tai jums bus be galo sunku išgyventi tą laikotarpį. Gali pasireikšti ir psichikos sutrikimai, noras save užblokuoti, noras nieko nejausti ir nesuprasti. Gali kilti pagunda vartoti alkoholį, psichotropinius vaistus ir taip sužeminti savo vibracijas, kad nebeprisimintumėte tų potyrių ir atsisakytumėte Dievo. Tai ženklus kritimas žemyn. Suvokdami žmogaus dabartinę padėtį, Pakylėtieji Valdovai tai įvertina ir žmogaus pabudimą organizuoja kaip galima švelniau, ramiau. Nes įėjus į tokią padėtį, žmogus suformuoja tokią karmą, kad prireiks daugybės įsikūnijimų, kol grįš į gerąsias pozicijas. Deja, šis procesas jau daug kam buvo pasireiškęs. Dauguma iš jūsų dar nesate sugrįžę į tas aukštas pozicijas, kurias turėjote praeituose gyvenimuose. Buvo momentas, kai neatlaikėte aukštų vibracijų ir kritote žemyn, taip nulemdami savo gyvenimą ilgam keliui savęs atlaisvinimo procese. Ne veltui kalbu apie nuolatinę savitvardą ir discipliną, kuri padėtų jums save suvaldyti bet kokiose situacijose. Ne veltui kalbu, kad turite neužsidaryti nuo gyvenimo, nebijoti iššūkių ir nuolat save pasitikrinti, kaip iš tikro sugebate save suvaldyti. Kai jūsų gyvenime viskas gerai, lengva būt susitvardžiusiam ir ramiam. Bet tereikia mažos kibirkštėlės ir savitvarda išgaruoja. Net pamirštate apie tai, kad tiek ilgai mokėtės būti ramūs. Nebijokite sudėtingų situacijų, žinokite, tai pamokos, kurias reikia išmokti ir tai patikrinti. Ir jeigu Dvasios Mokytojai manys, kad pamokas išmokote, jie ateis pas jus ir padės įžengti į subtilųjį pasaulį, į susitikimą su savo Tikruoju Aš.

Kai pažinsite savo Tikrąjį Aš ir kai pradėsite išjausti žemiškąjį pasaulį iš subtiliojo pasaulio lygmens, jūs suvoksite visai kitokią savo paskirtį Žemėje. Jūs galėsite bendradarbiauti tiesiogiai su Pakylėtaisiais Valdovais ir jūsų nebedegins jų aukštos vibracijos. Jūsų kūnas ir psichika ramiai atlaikys vibracijų svyravimus. Jūs sugebėsite savo sąmonę sujungti su Tikrojo Aš sąmone ir pažinti subtilųjį pasaulį per šią prizmę, ir Tikrasis Aš per jūsų žemiškąją sąmonę galės pasireikšti Žemėje.

Tikrasis Aš egzistuoja subtiliajame lygmenyje, bet įeina į žmogaus struktūrą. Tikrasis Aš susilieja su AŠ ESU, KAS ESU energija, todėl jam nėra sudėtinga suvokti, suprasti, koks yra pasaulis kitame lygmenyje. Jis žino daugybės pasaulių egzistavimo tikslus ir žino, kaip žmogus turi formuoti savo gyvenimą. Bet vibracijų skirtumas neleidžia perduoti informacijos iš vieno lygmens į kitą. Tik tikslas šiuo atveju yra ne informacijos perdavimas, o žmogaus sąmonės atsivėrimas vidiniam Aš (sielos sąmonei), vėliau ir Tikrajam Aš (esybės sąmonei). Pagrindinis tikslas, ką žmogus turi daryti Žemėje – nuolat tobulėti. Nuolat mokytis ir nuolat pritaikyti naujas žinias savo gyvenime. Nuolatinis virsmas sudaro sąlygas vis labiau atsiverti sąmonei ir vis daugiau pažinti pasaulį, bei visą Visatą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *