7 ciklai I

7 ciklai (I-92)

Įvaldyti dėmesio energiją – tai pats didžiausias menas ir didžiausias šio gyvenimo atradimas. Žmogus,  sugebantis išlaikyti sukoncentruotą dėmesį, neišeikvoja savo energijos į nesuvokiamą (neįsisąmonintą) aplinką, o tikslingai formuoja tai, ką mano reikalinga formuoti. Laiks nuo laiko vis grįžtu prie tos pačios minties: žmogaus kūrybinis įrankis – tai jo dėmesio energija

Dėmesio energija – tai koncentruotas energijų srautas, kuris erdvėje suformuoja magnetinį lauką vizualizacijai formuoti. Magnetinis laukas traukia tam tikro vaizdinio dalelytes į vieną visumą ir tas vaizdinys susiformuoja erdvėje. Jeigu žmogus laikas nuo laiko sukoncentruoja savo dėmesį į tą pačią idėją, tai magnetinis laukas (idėjos) pritraukia daugiau dalelyčių, kurios materializuoja tą idėją – suformuoja poveikio jėgą.

Sakykime, žmogus nuoširdžiai dėkoja Dievui už gražią dieną. Ir jis tai daro nuosekliai kiekvieną vakarą ir kas gaunasi? Jeigu žmogus vieną kartą pagalvojo, kad reikia padėkoti Dievui – jis sukoncentruoja dėmesį ir paleidžia energiją į eterį. Bet paprastai, dėmesio energija neišsilaiko ilgai erdvėje, nes meldžiantis būnate išsiblaškę arba tai atlikote per trumpai. Bet, jeigu žmogus nuoširdžiai dėkoja kas vakarą – jo dėmesio energijos suformuotas magnetinis laukas vis daugiau pritraukia padėkos vibracijų. Padėka – tai ir meilė, ir pagarba, ir džiaugsmas. Žodžiu, teigiama vibracija. Kiekvieną dieną tas padėkos magnetinis laukas vis labiau sutraukia padėkos vibracijas ir susiformuoja tirštas debesis. Po kurio laiko tas laukas jau tampa pusiau materialiu ir pasiruošusiu pasireikšti. Ši energija niekur nedingsta. Dievas yra daug aukštesnė vibracija, jam taip pat nereikia šios energijos ir visa ta sukoncentruota energija grįžta pačiam žmogui. Jo gyvenime nusileidžia energinis debesis pačių gražiausių, tyriausių vibracijų. Tai pripildo jūsų gyvenimą gražiausiomis staigmenomis, sėkmėmis, sveikata ir t.t. Jūs manote, kad Dievas taip atsidėkoja jums už pastangas, bet tai nėra atlyginimas. Tiesiog jūs savo dėmesio energija suformavote stiprų padėkos debesį, kuris galėjo materializuotis ir grįžo į jūsų erdvę materializacijai.

Tas pats būna ir su baime. Sakykime jūs dėl kažko labai nerimaujate. Jeigu tai yra tik vienkartinė nerimo banga – ji neturės didelės įtakos jūsų gyvenimui. Bet jeigu nuolat galvojate apie tai, kas jus jaudina, jūs tą faktą pripildote nerimo energija. Jūsų dėmesys koncentruojasi į nerimą, įtampą. Susiformuoja magnetinis laukas, kurį veikia jūsų dėmesio energija. Šiuo atveju dėmesio energija palaiko nerimą. Vieną kartą sutelkiate dėmesį į nerimo objektą, kitą, trečią ir t.t. Magnetinis laukas pritraukia visas jūsų skleidžiamas nerimo bangas ir susiformuoja debesis, kuris gali jau materializuotis. Kadangi jūs skleidėte tas vibracijas ir sukūrėte tą magnetinį lauką, tai tas laukas pritraukus įvykius į jūsų gyvenimą, atitinkančius to nerimo vibracijas. Nerimo energija – sunki energija. Ji apsunkins jūsų gyvenimą, užspaus gyvybinės energijos tekėjimą ir jūsų gyvenime arba tiesiogiai išsipildys tas faktas dėl ko nerimavote, arba materializuosis ta energija kita nerimo forma.

Jūs skaitote violetinės liepsnos liepinius (arba maldas), kuris valo visus jūsų kūnus nuo negatyvumo, valo erdvę nuo negatyvumo. Jeigu tai darote retai, tik kai kada, jūs nesugebate suformuoti magnetinio lauko, kuris pritrauktų violetinės liepsnos dalelytes ir jos nesuformuoja realios pagalbos. Malda išsisklaido erdvėje nesusikoncentravusi į debesį. Tiesa, šviesos dalelytės pasklinda po erdvę, bet jeigu jos neranda kur prisijungti, taip ir išnyksta erdvėje užspaustos negatyvumo. Bet jeigu liepinius skaitote nuolat, kiekvieną dieną ar net kelis kartus per dieną, jūs savo dėmesio energija palaikote tą magnetinį lauką, kuris sugeba savyje išlaikyti violetinės liepsnos jėgą ir kai susiformuoja pakankamai stiprus darinys, jis pradeda materializuotis. Violetinė liepsna iš tikrųjų pradeda deginti jūsų suformuotą negatyvumą. Ir kai jau yra suformuotas stiprus magnetinis laukas, tai tada pakanka vienos maldos per dieną, o jėga pasijaučia iš karto. Štai kodėl vienų žmonių malda veikia geriau, nei kitų. Nes maldos magnetinis laukas būna stipresnis, jam užtenka vienos minties ir magnetinis laukas suvirpa ir materializacija prasideda.

Kai žmogus kažko neapkenčia ir nuolat apie jį galvoja, tai dėmesio koncentracijos dėka susiformuoja stiprus magnetinis laukas ir tas neapykantos objektas visados bus šalia ir su vis stipresne jėga jis jums stos prieš akis. Todėl sakau paprastą patarimą, jeigu jau kažko labai nemėgstate, nekenčiate – tai negalvokite apie tai. Nestiprinkite nekenčiamo objekto savo dėmesio energija. Su sukoncentruota dėmesio energija jūs galite kurti daugybę dalykų. Bet supraskite, jeigu tame formavime yra negatyvumo, tai tas negatyvumas grįš jums.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *