7 ciklai I

7 ciklai (I-93)

Dėmesio energija turi būti paremta mintimi, jausmu ir veiksmu. Nesusiformuos violetinės liepsnos liepimų ar maldos galia, jeigu jų neskaitysite su meile. Nesusiformuos materializacija apie namą, jeigu jūs neįdėsite pastangų (veiksmo) į namo statybos procesą. Mintis, jausmas ir veiksmas turi dirbti kartu. Negali būti noras ir baimė. Arba noras ir tingėjimas, tikslas ir abejonė. Visados šie trys aspektai turi veikti kartu, darniai be jokių prieštaravimų vienas kitam. Nori išlaikyti egzaminą, tai nebijok jo, ruoškis ir vizualizuok mintį, kaip tu sėkmingai atsakinėji, kaip tau bus gera žinoti atsakymus ir kaip smagu ir lengva bus po egzamino. Vien noro gerai jį išlaikyti – nepakanka. Turi būti pasitikėjimas, ramybė, ramus žinojimas, kad viskas bus gerai ir darbas. Suvaldyti savo mintis, jausmus ir poelgius nėra taip lengva, nes visados iškyla abejonė, išsiblaškymas, tingėjimas, baimė ir daugybė kitų neigiamų dalykų.

Pradėkite koncentruoti dėmesį į paprastus kasdienius dalykus ir jūs pamatysite pažangą. Taip pamažu taikykite šį metodą kasdienybėje, kartu prisiminkite, kad tai veikia net ir tada, kai labai nesistengiate, bet labai pykstate, neapkenčiate, liūdite, bijote. Tada be jokių pastangų susiformuoja magnetinis laukas, kuris pritraukia negerovę į jūsų gyvenimą. Jeigu ties vienomis idėjomis turite pasistengti, kad jos formuotųsi, tai susiformavus neigiamoms mintims, pasistenkite jas išblaškyti ir neleiskite joms materializuotis. Viskas jūsų rankose. Galite tai sąmoningai valdyti, o galite ir toliau pasroviui plaukti. Tai yra, pasiduoti nekontroliuojamų minčių ir jausmų energijai ir formuoti nevaldomas situacijas, kurias jus įvertinsite kaip gyvenimo nelaimes. Yra daug nelaimės formų, kurios formuojasi dėl karmos, bet didžiąją dalį nesėkmių suformuojate patys su nevaldoma dėmesio energija sukurtu magnetiniu lauku.

Jūsų psichologai savo, kad savitaiga turi didelę reikšmę žmogui – ir tai yra tiesa, nes savitaiga, tai viena iš dėmesio koncentravimo formų. Ir jeigu jūs nuolat palaikote idėją, kad jūsų gyvenimas yra gražus, kad jūs esate sveiki, laimingi, apgaubti sėkmės, tai taip ir bus. Jūsų suformuotas magnetinis laukas sutrauks sėkmės vibracijas ir jis grąžins jums tai, ką tas laukas bus pasiruošęs materializuoti. Tik būkite atsargūs su norais. Norai turi būti tikslūs, aiškūs, paprasti. Norėtųsi, kad dėmesio koncentraciją jūs panaudotumėte šviesos, gėrio, meilės, gerumo kūrybai, kad sukoncentruotumėte dėmesį į Pakylėtuosius Valdovus, Dvasios Mokytojus, ar į savo aukštesniąją sąmonę. Juo dažniau apie juos galvosite, tuo greičiau ir stipriau sukoncentruosite magnetinį lauką, kuriuo į save pritrauksite ir Mokytojų energiją. Taip jūs sustiprinsite ryšį su savo Mokytojais. Nuo jūsų magnetinio lauko priklausys ar sugebėsite Mokytoją pajusti, išgirsti, bet tiltą į Mokytojo širdį reikia formuoti savo dėmesio koncentracija. Turėti Mokytoją – noro nepakanka. Turi būti meilė Mokytojui, maldos energija skirta Mokytojui, padėkos energija, skirta Mokytojui. Mintis, jausmas ir veiksmas turi pasireikšti kartu.

Yra daugybė smulkmenų, kurie išblaško jūsų dėmesio koncentraciją, todėl turite nuolat dirbti ties šia idėja, kad surastumėte geriausią variantą, kaip įvaldyti šį procesą. Turite surasti savo atsakymus kaip tai daryti. Norite pažinti savo vidinį pasaulį – sukoncentruokite dėmesį į intuiciją, į sapnus, į gyvenimo ženklus. Jeigu jūs į tai atkreipsite dėmesį, mėginsite analizuoti, stebėti, visa tai stiprės ir dar daugiau atsiskleis informacijos. Vieną kitą kartą atkreipsite dėmesį į intuiciją ir jūs suformuosite magnetinį lauką to, kas jus domina. Juk būna, kai kažkuo domiesi, tai pats gyvenimas paduoda informaciją ta tema. Vadinasi, pradeda veikti dėmesio suformuotas magnetinis laukas. Jis į gyvenimą pritraukia tai, kas jus domina. Jūs galvojate apie daugybę dalykų, bet ne visados magnetinis laukas taip greitai suveikia. Kai kada jūsų magnetiniam laukui jėgos paduoda subtilusis pasaulis. Jūs apie kažką susidomėjote – susiformuoja dėmesio energija. Bet jūsų sielai tas kažkas jau seniai pažįstama ir ji paduoda savo energiją to lauko magnetizmui formuoti. Jeigu nėra sąskambio su siela, tai reikės įdėti daugiau pastangų, kad susiformuotų magnetinis laukas. Jūs žinote, kad įpročio jėga yra stipri. Įprotis – tai tam tikras magnetinis laukas, kurį jūs nuolat papildote savo veiksmu, mintimi, o tai nėra susieta su siela. Todėl ir reikalingos papildomos pastangos naujiems įpročiams formuoti.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *