7 ciklai II

7 ciklai (II-12)

    Arkangelų sąmonėje jau galimos formos. Čia kibirkštys įgauna esybės (dvasios) formą. Tai labai pralaidi, kartu ir lengva energinė struktūra, kuri savyje sukoncentravusi galingus virpesius, kurie savyje neša pirmapradę Aukščiausios Sąmonės šaltinio branduolio energiją. Esybės sąmonė patogiai jaučiasi Arkangelų sąmonėje, nes jų virpesių dažniai yra ramesni už Aukščiausios Sąmonės dažnius. Todėl ir patiria aplinkos saugumą, švelnumą, meilę, globą. Esybė mokosi sufokusuoti dėmesį į savo paskirtį. Ji apčiuopia save ne vien kaip srautus, bet ir kaip savyje turinčius galingą potencialą kūrybai. Suvokia, kad tas potencialas turi išsiskleisti kūryboje – veiksme. Todėl ir žmogaus kūryba turi pasireikšti ne tik noru būti ramioje meditacijoje ir besąlyginės meilės apsuptyje, bet ir veiksme – darbe, bendravime, kasdienėje elgsenoje. Esybei apčiuopti visą savo išmintį yra neįmanoma, nes juk ir žmogus nesuvokia ką gali padaryti, kol nepradeda daryti. Esybė žino turinti potencialo veikti ir pradeda bendradarbiavimą su Arkangelo sąmone, kad išsiaiškintų savo veiklos sferas.

Arkangelų sąmonė – tai kibirkštys, išėjusios iš Visatos Kūrėjos sąmonės su užduotimis formuoti savyje žemesnės (grubesnės) gyvybės struktūrą. Šioje sąmonėje vyksta ir involiucijos, ir evoliucijos procesai. Kibirkštys, atėjusios iš elohimų sąmonės, involiucionuoja į esybes. O kai kurios esybės, jau išskleidusios visą savo veiklos potencialą, evoliucionuoja į elohimų sąmonę. Bet šis procesas nebūna toks dažnas, kaip involiucinis iš kibirkšties į esybės sąmonę. Esybės, grįžusios iš žemesnio energinio lygmens, arkangelų sąmonės lauke kuria, mokosi, analizuoja kaip vystosi gyvenimas žemesniuose sluoksniuose. Ilgiausiai sąmonė užsibūna esybės sąmonės lygmenyje. Nes esybės gali pasirinkti ar jos nori save išskaidyti į kelias sielas ir pažinti save įsikūnijime, ar jos nori pereiti į kitus pasaulius, ar į kitų Visatų pasaulius. Išraiškos galimybių yra daug. Esybė gali ilgą laiką neformuoti iš savęs sielos kūnų ir būti kartu su arkangelais. Tada jos savo sąmonėje analizuoja ne vien gyvenimus Žemėje ar kituose įsikūnijimuose, bet ir skirtingų arkangelų idėjas, dėsnius. Taip jos dirba Visatos matricos ar visų Visatų Matricų lygmenyje. Vienos gali dirbti sielos užduočių tarnybose, karminėse valdybose, aukščiausioje taryboje, amžinybės bibliotekose ir t.t. Gali prižiūrėti angelų pulkus, gali bendrauti su kibirkštimis, kurios neturi gyvybės funkcijos, bet kurios turi geria išreikštą išmintį.

Kibirkštis, nusileidusi į Arkangelo sąmonę (gimusi kaip esybė Arkangelo sąmonėje), auga ir mokosi, kaip Žemėje auga ir mokosi vaikai. Esybė turi suvokti kas yra aplinka, kaip toje aplinkoje galima veikti. Kadangi ji savyje neturi jokios patirties, tai ji už tiesą priima viską, ką mato ir jaučia. Ji formuoja savo sąmonę pagal arkangelo sąmonę (čia arkangelo sąmonė turi įtakos, kaip žmogui įtakos turi kolektyvinė sąmonė). Arkangelo sąmonėje yra susiformavę tam tikri dėsniai, principai, kurie ir kuria pasaulį tokį, kokį kuria. Kažko ypatingai naujo nesuformuosi, nes pagrindiniai principai jau būna nustatyti arkangelo sąmonės. Juk ir žmogus negali pakeisti karmos ar traukos dėsnių. Yra kaip yra ir tose sąlygose reikia išmokti geriausiai gyventi ir tikslingiausiai save išreikšti. Taip ir esybė mokosi pažinti savo aplinką, pritaiko kitų patirtis sau ir auga, bręsta. Mokosi sufokusuoti dėmesio energiją, mokosi apjungti ir valdyti kitas energijas, kurių dėka galima atlikti veiksmą. „Lanko pamokas“, kuriose gauna paaiškinimus kaip vyksta gyvenimas kitų arkangelų sąmonėse, kas yra Visata, Visatos, Aukščiausios Sąmonės šaltinis. Stebi, kaip vyresnės esybės iš savęs formuoja naujus energinius darinius ir vysto asmeninę involiuciją, stebi jau iš evoliucijos proceso sugrįžusias sielas ir esybes, kurios parsineša patirtį, kurios neįgytum elohimų ar arkangelų sąmonėje. Užaugusios esybės pasirenka savo veiklos sritis: lieka arkangelo sąmonėje arba vysto asmeninę involiuciją į materialią išraišką, nuo kur prasideda evoliucinis procesas.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *