7 ciklai II

7 ciklai (II-16)

Arkangelas Mykolas pasižymi teisingumu ir tvarka. Jo sąmonės sraute bet koks chaosas įgauna tikslingą tvarką. Viskas būna tikslingai numatyta, sujungiami visi matricų taškai. Jo sąmonėje visos suformuotos idėjos turi tarpusavyje derėti. Jeigu kurios nors sąmonės sukurtos idėjos neatitinka bendrosios tvarkos ir bendrų tikslų, tai jos yra atmetamos ir neįeina į materializacijos etapus.

Arkangelas Mykolas pasižymi drąsa, gebėjimu formuoti pokyčio energijas, kurios pasklinda po visus Visatos pasaulius. Pokyčio energija neleidžia formuotis sąstingiui ir nuolat skatina virsmą. Jeigu Rafaelio sąmonės sferoje labiau prižiūrimi involiuciniai procesai, tai Arkangelas Mykolas prižiūri evoliucinius procesus. Jis saugo ir gina silpnesnės sąmonės būtybes nuo kosminių jėgų, kurios norėtų sutrukdyti evoliucijos procesą. Prie tokių jėgų galima priskirti Sąstingį, Tingėjimą, Baimes. Visos tamsios jėgos turi aiškius vardus ir tai nėra kažkas ypatingai nepaprasto. Kiekviename energiniame lygmenyje tos jėgos įgauna vis kitokį pobūdį ir kitaip jas reikėtų vadinti. Žemesniame energiniame lygmenyje tos tamsos jėgos yra Pyktis, Neapykanta, Baimė, Kerštas, Pavydas, Ambicija ir t.t., Aukštesniame lygmenyje – tai aukštesnių sąmonių suformuotos netikslingos mintys, kurios dėl neteisingų suvokimų neįgavo aiškios savo paskirties, bet vis tiek egzistuoja kaip materija. Tai iliuziją kuriantys debesys. Jie suvokia gyvybės egzistavimo principus, suvokia tam tikrus dėsnius ir moka manipuliuoti žemesnės sąmonės būtybėmis. Su tokiais manipuliatoriais ir „kovoja“ Arkangelo Mykolo sąmonėje dirbantys Pakylėtieji Valdovai, angelai ir kitos kosminės būtybės.

Pokyčio energija negali įnešti virsmo į iliuzijos sferas, todėl Arkangelas Mykolas labai prižiūri kur ir kaip dirba tie, kuri trukdo virsmui. Tikrovės realybėje cirkuliuoja gyvybinė energija, kuri nuolat papildoma dieviškąja energija, o iliuzijoje gyvybinė energija senka. Ji negauna dieviškosios energijos, todėl, kas pakliūva į iliuziją praranda savo gyvybinius resursus ir sumažina galimybę sėkmingai vystytis – evoliucionuoti. Todėl dažnai Arkangelas Mykolas pasitelkia sielas, esančias įsikūnijime, kad jos įeitų į iliuziją ir taip išryškintų iliuzijos koordinates.

Arkangelo Mykolo sąmonės sferose gyvena ir dirba esybės, kurios savyje neša Višnus palaikančiąją, saugančiąją energijas, kurios sudaro sąlygas sieloms sėkmingai evoliucionuoti į vis aukštesnį lygmenį, o esybėms pereiti į dar aukštesnį kūrybinį lygmenį.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *