7 ciklai II

7 ciklai (II-17)

Arkangelas Čamuelis (Chamuelis)

Arkangelo Čamuelio sąmonė kupina neapsakomo grožio. Čia renkasi menininkai, dailininkai, muzikai ir visos sielos, bei esybės, kurios yra linkusios save išreikšti per meną, grožį, taurumą. Čia dirbama su jausmų energijomis. Jausmų energijos yra tarpusavyje suderinamos ir kuriamos naujų jausmų bangos, kurios galėtų realizuotis materijoje. Šioje sferoje gerai išsiskleidžia besąlyginės meilės energija.

Jeigu Arkangelo Rafaelio sąmonėje pasireiškia meilė su pasiaukojimu, atida, gailestingumu, tai čia meilė pasireiškia per kūrybinius impulsus, per gėrio ir grožio siekimą, per teigiamos aplinkos kūrimą. Čia formuojamos idėjos, kokioje aplinkoje geriausiai galėtų išsiskleisti žmogaus gebėjimai. Aiškinamasi, kokių virpesių ir kokių energijų derinių reikia, kad geriausiai išsiskleistų Kūrėjo šviesa, esanti žmoguje.

Šioje sąmonėje savo ašramą suformavo Baltoji Brolija, iš šios sąmonės vyksta čenelingai, t.y., informacijos perdavimas žmogui iš subtiliojo pasaulio. Iš čia ateina kūrybinės mintys poetams, rašytojams. Čia renkasi esybės, kurios siekia suformuoti tikslingas, taurias idėjas žmonėms, kad tos idėjos žadintų norą gyventi. Čia gyvena angelai – kūrybos mūzos. Jos papildo save naujais kūrybiniais impulsais ir juos perduoda savo globojamam asmeniui.

Arkangelo Čamuelio sąmonėje pailsėti susirenka daugybė Kosminių būtybių. Tai tarsi užuovėja nuo stiprių energinių srautų. Kosminės būtybės šioje sąmonėje save harmonizuoja, atstato savo energijų nusilpusį dažnį ir suderina savo sąskambį su Aukščiausios Sąmonės Šaltinio energija. Tai harmoniją, taiką, meilę, grožį palaikanti energija.  Į šį srautą sugrįžta sielos, norinčios savyje atgaivinti kūrybinius impulsus.  Arkangelo Čamuelio sąmonė formuoja palaikomąją (Višnus) energiją.

Kiekvieno arkangelo sąmonė egzistuoja įvairiuose energiniuose sluoksniuose. Tik tos sąmonės išsiskiria viena nuo kitos savo idėjomis, savyje sufokusuotomis Misijomis. Bet kiekvienoje sąmonėje yra daugybė energinių lygmenų, kur gali lankytis tiek sielos, tiek esybės, tiek kitos kosminės būtybės

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *