7 ciklai II

7 ciklai (II-18)

Arkangelo Jofieliaus  sąmonėje egzistuoja tyla ir ramybė. Šioje sąmonėje kibirkštis, atėjusi iš Kūrėjo ir įgavusi individualumą (esybę), pradeda savo involiucinį etapą – įeina į sąmonės lauką, kuris sufokusuoja visą esybės energiją į vidų, o pačią esybę apvelka šviesos kūnu. Šiame lauke sąmonė pradeda save suvokti kaip apribotos formos struktūrą – sielą. Ji išmoksta joje gyventi, patiria naują etapą – jausmų išraišką. Prie išminties prisideda pojūčiai, kurie kyla iš vidaus, bet ne visados valdomi mintimi.

Individualybės įgauna charakterius – polinkį į tam tikrus jausmus. Sielos šioje sąmonėje bręsta, suvokia materializacijos paskirtį, bet į pačią materiją dažniausiai išeina per Arkangelo Rafaelio sąmonės sferą, kurioje jausmai suderinami su psichika.

Sielos, įsikūnijusios į materiją iš Arkangelo Jofieliaus sąmonės, gyvena jausmų pasauliuose (pvz. Ochėjo žvaigždyne). O norėdamos įsikūnyti Žemėje jos turi išmokti valdyti psichiką – proto instrumentą. Protas suformuoja ego struktūrą, vadinasi, įgauna pasirinkimo laisvę, kūrybos laisvę. Tai sudėtingas vystymosi etapas ir ne visos jaunos sielos iš karto keliauja į Rafaelio sąmonės sferą, kad įsikūnytų Žemėje. Yra daug pasaulių, kurių esmė – jausmų saviraiška, kurie generuoja į Visatą tam tikro jausmo energiją. Visatos matricai yra reikalingos įvairios energijos, tame tarpe ir jausmų energijos. Todėl yra pasaulių, kurių veiklos pagrindas – jausmų suderinamumas, suformavimas pačio geriausio jausmų derinio, kuris leistų kokybiškai formuoti pokyčio energiją.

Į Arkangelo Jofieliaus sąmonę sugrįžta sielos, kurios siekia dar geriau pažinti savo jausmus, kurios siekia formuoti savyje besąlyginę meilę kaip erdvę, kurioje formuotųsi išmintis. Žmogus, atlaisvinęs savo sąmonę ir patyręs nušvitimą, pajaučia savyje bekompromisę besąlyginę meilę, kurioje gali skleistis išmintis – gyvenimo kūryba.

Čia dominuoja involiucinis procesas: esybės įgauna sielos struktūrą. O pažengusios sielos grįžta tik tam, kad save sustiprintų, išgrynintų jausmus ir vėl sėkmingai įsikūnytų, tik jau kituose pasauliuose, ar net kitose Visatose. Čia neanalizuojama sielos veikla Žemėje, tai vyksta Arkangelo Gabrieliaus sąmonės sferoje, čia pakyla jau subrendusios sielos, kurių esybės siekia save pažinti kituose pasauliuose.

Arkangelas Jofielius labai vertina pagarbos, tolerancijos, savidisciplinos ir savikontrolės jausmus. Sieloms, kurioms to trūksta, ateina į šią sąmonę sustiprinti tas savybes. Todėl ir žmogus gali kreiptis į Arkangelą Jofielių, norėdamas sustiprinti savo gebėjimą išlaikyti savikontrolę, sustiprinti savo valią, gebėjimą suvokti kas yra tolerancija.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *