7 ciklai II

7 ciklai (II-21)

Norėdami pažinti dimensijas, reikia suvokti, kad kiekviename sąmonės lygmenyje egzistuoja tam tikras gyvenimas, turintis savo erdvę ir savo laiką. Šiuose pasauliuose vystosi toks pats gyvenimas kaip ir Žemėje: yra nuolatinė kūryba, yra tam tikros užduotys, tam tikri siekiai, yra noras bendrauti ir bendradarbiauti. Yra galimybės padėti esantiems žemesnės sąmonės būtybėms ir yra galimybė mokytis iš aukštesnės sąmonės būtybių. Angelai ir sielos vedliai turi savo globėjus, kaip ir žmonės turi savo globėjus.

Arkangelai yra labai subtilios būtybės, kurios geba savo sąmonėje vystyti gyvenimą, bet kartu jie įgauna ir tam tikrą savo individualumą, kuris gali pasireikšti kaip individualybė. Atskirkime arkangelo idėjų pasaulį, nuo arkangelo, kaip individualybės, pasireiškimą. Aukštesniosiose dimensijoje, pasireiškia daugybės arkangelų sąmonė. Jūs žinote pagrindinius 7 arkangelus, o dabar jau tampa pažįstamu ir 8 arkangelas – arkangelas Metatronas.

Žmogaus sąmonė nėra pajėgi veikti visais erdvėje egzistuojančiais dažniais, ir žmogui egzistuoja tai, ką jis suvokia. Bet realybė yra daug platesnė ir įvairesnė. Ne problema suvokti tik dalį realybės, nes to pakanka dabartinio žmogaus gyvenimui. Pakanka žinoti 8 arkangelus ir žinoti jų pagrindines idėjas. Bet arkangelų yra daug daugiau. Jie veikia savo erdvėje ir veikia pasirinktuose pasauliuose. Žemę ir žmoniją globoja pagrindiniai 9 arkangelai. Aštuonis žinote, devintasis, tai tas, kurį žmonija eliminavo, kaip tamsos jėgą. Bet jis irgi yra iš Šviesos ir jis atstovauja arkangelus. Pavadinkime tai Tamsos Arkangelu, kad nepriskirtumėte neteisingo įvaizdžio, priskiriant jam jums žinomą vardą. Žodžiu, 9 arkangelų grupė, dirba su visomis subtiliosiomis būtybėmis, kurios turi įtakos žmogaus gyvenimui. Ir su žmogumi, ir su jo ne įsikūnijime esančia siela, ir su angelais, Sielos vedliais, Dvasios Mokytojais. Pakylėtieji Valdovai apjungia daug grupių, todėl negalima sakyti, kad ir juos prižiūri arkangelai, nes kai kurių, jums suvokiamų, Pakylėtųjų Valdovų sąmonė yra tokia pati aukšta kaip arkangelų, arba net aukštesnė.

Tamsos Arkangelas dirba su senomis idėjomis, kurios susiformuoja kaip energija, bet kurios jau blokuoja pažangą. Jo sąmonėje dirba tos sielos, kurios ieško metodų, kaip pakeisti požiūrį į tam tikras tiesas, kaip pakeisti neigiamus srautus į teigiamus. Šioje sąmonėje kuriami nauji metodai, kaip atlaisvinti žmogaus sąmonę, kad jis galėtų keistis greičiau, nei pats įdeda pastangų. Žmogus ypatingai mažai įdeda pastangų, kad save tobulintų, kad save išskleistų. Todėl dažnai reikia išorinės jėgos srautų, kad žmogus panorėtų keistis, kad jame susiformuotų tinkama motyvacija keistis. Nes be motyvacijos nepradės veikti žmogaus laisva valia. Jei žmogus nieko nenori, tai kaip jį galėsi paskatinti augti? Čia didžiulis kūrybinis darbas suformuoti žmogui tinkamą motyvaciją gyventi ir tobulėti. Į šį lygmenį sugrįžta labai daug kūrybingų sielų, kurios Žemėje užsiėmė filosofija, psichologija, kurios  išbandė įvairius savo kūrybos metodus, kuriais skatino žmogaus virsmą. Šiame lygmenyje mokėsi daugelio pranašų sielos, kad galėtų suvokti žmogaus mąstymo spragas ir gebėtų pateikti pranašo žodį taip, kad žmogus jį ne tik išgirstų, bet ir priimtų ir pagal jį gebėtų gyventi. Tamsos Arkangelas todėl ir vadinamas tamsiu, nes jis dirba su žemiausiu energiniu lygmeniu – su žmogaus ribota sąmone. Į jo sąmonę atvyksta tiek sielos iš įsikūnijimo, tiek iš kitų pasaulių su savomis idėjomis, tiek iš dar aukštesnio sąmonės lygmens, kad pateiktų dar naujesnius būdus kaip atlaisvinti sukaustytą ir kartu tamsią, žmogaus sąmonę. Be šio arkangelo jėgos nepadarysi tikslingo pokyčio žmonijos sąmonėje.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *