7 ciklai II

7 ciklai (II-24)

Žmogaus sąmonė (pagal elohimus) išsiskleidžia nuostabiu grožiu, galingu srautu, kuris savyje sufokusuoja visas žinias apie Visatą. Įsivaizduokite savo Paukščių Tako galaktiką, kuri danguje matosi kaip didžiulis srautas pačių įvairiausių žvaigždžių. Toks yra ir žmogaus energinis srautas: galingas, kupinas įvairiausio pobūdžio sąmonės dalelyčių, kurios geba savyje išlaikyti pačias įvairiausias informacijas. Kiekviena jūsų galaktikoje matoma žvaigždutė atspindi jūsų sąmonės sraute tam tikras idėjas. Vienos iš jų yra stiprios, galingos, kitos nežymios, pasireiškiančios tik konkrečiame sąmonės lauke, bet jų yra begalybė, ir žmogaus sąmonė gali jas visas pažinti, iššifruoti, suvokti. Tas srautas nuolat gali pasipildyti naujomis sąmonės dalelytėmis, kurios nėra pažintos žmogaus, bet kurios suteiks galimybę jas pažinti. Visas Visatos gyvenimas įsilieja į žmogaus sąmonės srautą. Į tą žmogaus sąmonės srautą įeina viskas, kas įeina į Visatos Kūrėjo sąmonę.  Pakylėtieji Valdovai jus vis moko – pažink save. Jūs apsiribojate savęs pažinimu žemiškajame lygmenyje. Bet pažinti save reiškia pažinti visas „žvaigždes“, esančias jūsų sąmonės sraute. Kaip jūsų astronautai mėgina užfiksuoti atskiras žvaigždes jūsų kosmoso platybėse, mėgina jas pažinti, išsiaiškinti, iš ko jos susideda, kas jose vyksta, taip ir žmogus turėtų savo sąmonės sraute pažinti naujas idėjas, jas suvokti ir transformuoti į idėjas, kurias būtų galima pritaikyti savo gyvenime. Nebūtinai žemiškoje aplinkoje. Kai kurias idėjas galima pritaikyti tik kaip informaciją, kuri padeda dar labiau praplėsti žemiškąją sąmonę.

Viskas, ką jūs matote savo materijoje, šiuo atveju kosmose, viskas atsispindi sąmonės lauke.  Todėl dar kartą pabrėžiu, kad žmogaus žemiškoji sąmonė įeina į jo individualų sąmonės lauką, kuris, kaip didžiulė galaktika, savyje apjungia daugybės žvaigždžių gyvenimus, savyje apjungia daugybę sukoncentruotos sąmonės taškų, kuriuos pažinus, žmogaus sąmonė atsiveria dar subtilesniame plane. Ir nepamirškite, kad tame individualiame sraute egzistuoja jūsų sielos, esybės ir visų kitų jūsų sąmonės poplanių sąmonės, kurios savarankiškai veikia tame sraute ir savarankiškai save stebi, analizuoja. Iš kiekvieno poplanio sąmonė stengiasi save pažinti ir gautas naujas idėjas transformuoti į savo išreikštą sąmonę. Suvokiate, kiek daug nesuvokto, nepatirto, neišgyvento yra žmogaus žemiškosios sąmonės sraute ir kiek daug naujo galite patirti savo dabartiniame gyvenime.

Lengviausia žmogui save pažinti yra žemiškajame plane, bet ir tai jam sekasi sunkiai. O norint pažinti save platesnėje erdvėje, jūs turite suformuoti daugybę naujų žodžių, kurie apibūdintų naujas idėjas, naujas saviraiškos funkcijas. Ateinanti energija, kuri turi tam tikrą informaciją, neišsiskleis žmogaus prote, kol žmogus savyje neturės tam tikrų žinių, kurios leidžia informacijai suteikti prasmę. Jeigu pirmokui kalbėsi apie kvantinę fiziką, tai  jis tos informacijos nesuvoks ir į jo pažinimo lauką neįeis pateikiama informacija. Taip dabar yra ir su žmogaus gebėjimu suvokti aplinką. Energiniai – informaciniai srautai, kurie nuolat cirkuliuoja erdvėje ir laikas nuo laiko kaip impulsai pasiekia žmogaus sąmonę, randa atgarsį žmogaus prote, arba prateka, žmogui jų net neužfiksuojant. Reikia gerinti savo žemiškas žinias, paremtas jūsų mokslininkų išvadomis ir reikia gebėti atjungti savo žemiškosios sąmonės blokus, kad priimtumėte iš savo aukštesnės sąmonės srauto tas žinias, kurias gebėtumėte įsisavinti su jau turima savo sielos sąmonės patirtimi. Tik norisi pabrėžti, kad nereikėtų taip sureikšminti savo buvusių įsikūnijimų patirties ar savo žemiškus gebėjimus.  Visa tai svarbu žmogui, kuris turi egoistinį norą geriau save išreikšti žemiškoje erdvėje. Bet esmė yra žinios, esančios jo sąmonės sraute, ir tos žinios leis jums įsitvirtinti daug platesnėje erdvėje ir kitokio suvokimo laike.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *