7 ciklai II

7 ciklai (II-30)

Individualios sąmonės srautas yra nuostabaus grožio. Vibracijos kibirkščiuoja ir išskleidžia įvairias spalvas. Ta spalvų gama taip pat yra skirtingai matoma ir suvokiama žvelgiant iš skirtingų sąmonės lygmenų. Bet jeigu į ją pažiūrėtumėte iš elohimų lygmens, tai jūs matytumėte tik besikeičiančias spalvų juostas, mirguliuojančias skirtingo ryškumo kibirkštimis. O jeigu norėtumėte išjausti, tai nuo srauto skleidžiamos įtampos  galėtų sudegti bet koks „žvalgytojas“. Todėl jūsų aukštesnysis sąmonės laukas yra apsaugotas nuo žemesnių sąmonės laukų. Norint suvokti aukščiausiąją savo sąmonę, žemesnioji sąmonė gali save išderinti ir nebegebėti savęs suvokti, o ką jau kalbėti apie stebimo objekto suvokimą. Todėl geriau stebėti iš šono ir mėginti nuspėti kokius pojūčius gali sukelti jūsų sąmonės srautas arba galima susitarti dėl bendradarbiavimo ir savo vibracijų sulyginimo. Bet tą gali daryti tik jūsų Kūrėjas arba jūs su Kūrėjo leidimu. Bendradarbiavimas tarp atskirų sąmonės srautų galimas tik aukštame energiniame sraute, todėl žemiškoji sąmonė turi būti aukštų vibracijų. Įterpę idėją, kad žmogus gali būti suvokiamas iš kelių pozicijų ir jos visos yra tikros ir egzistuojančios, vėl galėsime grįžti prie pokalbio apie atskirus sąmonės lygius ir žmogaus sąmonės kilimą nuo žemiausios jam suvokiamos savo sąmonės iki aukščiausios jam suvokiamos savo sąmonės. Pereisime prie žmogaus sąmonės suvokimo pagal arkangelų modelį.

Jau kalbėjau, kad žmogaus sąmonė yra pajėgi save suvokti iki arkangelų sąmonės lygmens. Tai yra didžiulės saviraiškos galimybės ir jeigu žmogui pavyktų per savo vizijas, meditacijas išeiti ir būti aukštesnės sąmonės pasaulyje, tai jau įvyktų didžiulis energinis pokytis žmogaus gyvenime. Geriau kol kas tuos lygmenis aptrati tarsi žvelgiant į juos iš šono. Kai turėsite bendrą vaizdą apie atskirus sąmonės lygius, jūs jau galėsite sufokusuoti savo dėmesio energiją į tam tikrą lauką ir perkelti savo sąmonę į tą lauką. Tokiu atveju jau galėsite bendrauti su to lauko subtiliosiomis būtybėmis jų lauke. Šiuo metu jūs dažniausiai su angelais, arkangelais ar Dvasios Vadovais bendraujate tik savo energiniame lauke, nepakylėję savo sąmonės, bet būna ir išimčių. Būna išimčių, kai jūs savo sąmonės pagalba apkeliaujate aukštesnius sąmonės sluoksnius, juos galite išjausti, pabendrauti su tam tikromis nematerialiomis būtybėmis ir mėginti įvertinti žemiškąjį gyvenimą iš aukštesnio energinio lygmens. Visa tai vyksta žmogaus sąmonės kanale. Žmogaus vidiniame suvokime, vidiniame pasaulyje. Žmogus gali pamatyti tuos subtiliuosius pasaulius, bet jis gali pakliūti ir į iliuzinius pasaulius, kurie išderina suvokimą ir įvelia neteisingų žinių į tiesos paieškas.

Kas trukdo žmogui teisingai suvokti savo aukštesnės sąmonės lygius? Pirmiausia, atmeskime tiesą, kad visi turi vienodai suprasti tuos lygius. Taip nėra, nes subtilieji pasauliai persipina ir žmogaus sąmonė jų visų niekaip neaprėps, todėl jo sąmonė gali išgryninti tik dalį tiesos. Ar pavyks šioje knygoje apibūdinti viską, kaip yra? Tikrai ne, nes jau minėjau kad šios dienos kosmosas ir visata skiriasi nuo vakarykštės dienos ir skirsis nuo rytojaus dienos. Vadinasi, bet kokiu atveju jūsų stebimoje aplinkoje bus pokyčių, o kadangi žmogus negeba nuolat atnaujinti savo suvokią ir viską aprėpti, tai jo dabar suvokta tiesa jau gali labai skirtis nuo tos tiesos, kas ją matys ateityje. Ir be viso to, kiekvienas žmogus pirmiausia matys tai, kas jam artima savo energetika. Tiesiog iš karto suveikia traukos dėsnis ir žmogaus suvokimo lauke iš karto gryninasi tai, ką jis geba suvokti, kam jo širdis artima. Visa tai gali būti tiesa, bet ta tiesa tik jam ir aktuali, nes kitam žmogui aktualios kitos tiesos ir subtiliojoje erdvėje jam atvers kitus matymus su kitokiomis patirtimis. Tada problema iškyla su tuo, kiek žmogus prisirišęs prie tam tikrų tiesų ir kaip suveikia jo sąmonės filtrai. Jis gali gauti teisingą informaciją, bet per savo suvokimą jis tą informaciją gali interpretuoti arba klaidingai, arba nepilnai. Vėl tikroji tiesa bus suvokta labai individuliai, kuri priklausys nuo žmogaus intelektinių žinių, nuo širdies tyrumo ir daugybės kitų faktorių, kaip auklėjimas, visuotinos tiesos ir t.t. Norint žengti į subtiliuosius planus, reikia peržengti ne tik kolektyvinės sąmonės suformuotų idėjų laukus, bet ir atsisakyti įtakos žinių, kurias jūs skaitėte, priėmėte už tiesą, prie kurių derinote savo naujus suvokimus. Žinoma, jūs galite pritraukti tą subtilios erdvės informaciją, kuri yra teisinga  ir kuri aktuali tiek tau, tiek tai mokymo krypčiai, kuria jūs vadovaujatės. Tai gali būti ir religinė kryptis, ir filosofinė kryptis, ir metafizinė kryptis. Jūs galite eiti koja kojon su tam tikrų žmonių idėjomis, kurios yra teisingos, bet kurios turi savo sąmonės faktorių. Tuo galite pasinaudoti ir sėkmingai peržengti per kolektyvinės sąmonės srautus ir iškeliauti į savo patyrimus. Ir jeigu tai susiderina su jūsų buvusiomis patirtimis ir būsimais ketinimais, tai viskas yra gerai. Bet kai kada žmogus kaip ir turi galimybę suvokti savo visatą per savo suvokimo prizmę, bet jis prisiriša prie tam tikrų autoritetų ir nepajėgia pamatyti, pajusti to, ką jam gali suteikti jo asmeninė aukštesnioji sąmonė. Tai jau skaudus praradimas, nes žmogus paklysta ne iliuzijoje, o kitos sąmonės suvokimo laukuose ir tai neduoda reikiamų geriausių rezultatų savo suvokimo sraute. Tokiu atveju žmogus gyvena kitų žmonių idėjų pasaulyje ir neatskleidžia tų tiesų, kurias butų galima perduoti būtent per to žmogaus konkretų sąmonės kanalą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *