7 ciklai II

7 ciklai (II-37)

Besąlyginė meilė – tai jausmų tyrumas, minčių aiškumas, savo jausmų ir minčių valdymas. Meilė – tai tyras jausmas, nekeliantis jokių sąlygų. Viskas priimama kaip faktas. Tai Būties pagrindinė energija. Meilės energija leidžia egzistuoti sąmonei. Kai žmogus labai vadovaujasi protu ar savo ego mintimis, jis viskam kelia tam tikras sąlygas. Sukuria apribojimus. Jeigu yra sąlyga, vadinasi, yra nubrėžiamos tam tikros veikimo gairės. Suformuojamos ribos. Taip viskas aplink įgauna sąlygines ribas. Jei susiformuoja ribos, tai ir sąmonė gali veikti tik tose nustatytose ribose. O kai žmogus išskleidžia meilę, neturinčią sąlygų, jis suformuoja erdvę, kurioje gali skleistis neapribota sąmonė.

Kiekviena sąlygota riba atspindi tam tikrą emociją. O emocijos jau turi daug atspalvių, jos būna pačio įvairiausio dažnio. Ir kiekviena emocija apriboja sąlygas sąmonei skleistis, nes jau yra suformuotas energinis laukas, kuris aiškiai nustato, kokių vibracijų dažniu gali skleistis sąmonė.

Neatsižvelgiant į tai, kad žmones veikia kolektyvinė sąmonė, vis tik sąmonės augimas priklauso nuo konkretaus žmogaus veiksmo. Žmonių gyvenimai persipina pagal vibracijų lygio panašumą. Arba pagal vidinį sąskambį, kuris išspinduliuoja kas yra žmogaus viduje dar nepažinto, bet aktyviai veikia kaip traukos dėsniai. Bet kiekvienas žmogus gali keisti savo energinį lauką ir sąmonės lygį savarankiškai. Nežiūrint į tai, kokia yra aplinka, kiekvienas žmogus gali suformuoti savyje besąlyginės meilės jausmą ir jos dėka pakelti savo sąmoningumą į aukštą energinį lygį.

Ar mokate gyventi aplinkoje, jos nevertinant, ar mokate stebėti įvykius, į juos neįsitraukiant emociškai, ar mokate klausytis kitų žmonių nuomonės, jos nepriimant giliai į savo širdį, nuomonę priimant kaip faktą, o ne kaip kaltę, nuoskaudą, baimę? Ar mokate matyti aplinką pozityviai, o ne per nerimo skraistę? Žinoma, ne. Žmogus dabar gyvena emocinio atsilaisvinimo etapą. Tai, iš tiesų, yra tam tikras žmogaus virsmo etapas, kai žmogus mokosi įvaldyti savo jausmus, kai mokosi pažinti savo emocijas ir mokosi į savo emocijas pažvelgti tarsi iš šono. Vėl sugrįžtame prie tos minties, kad žmogus atėjo į Žemę mokytis. Norint mokytis iš savo veiksmų, reikia išmokti save stebėti kaip iš šono. Nes gyvenant emocijų audroje, gali pažinti tik tų emocijų jėgą, gali pažinti, kokias pasekmes sukuria nevaldomos emocijos, bet negali suvokti, kaip teisingai jas suvaldyti ir kaip jas transformuoti į sėkmę ir ramybę kuriančias energijas. Pažvelgus į savyje kylančias emocijas, įmanoma suvokti dėl kokių priežasčių jos tavo viduje kilo ir galima suvokti, kokias, iš tiesų, pasekmes turės tos nevaldomos emocijos. Ir ne tik tau, bet ir aplinkiniams.

Žmogus mokosi susilieti su sielos sąmone. Sielos sąmonė yra labai emocinga. Ji gali sukurti tokias galingas reakcijas, kad gali smarkiai nukentėti ir materija. Bet įvaldžius sielos sąmonės emocijas, galima savo sąmonę pakylėti labai aukštai. Galima jausmų energiją transformuoti į stiprią pozityvią energiją, kuri jumyse suformuos toleranciją, pagarbą ir laisvę nuo žemų emocijų. Žmogus negali gyventi visai be emocijų, nes visiška jausmų ramybė neskatina tobulėjimo, neskatina pažinimo. Kas formuoja motyvaciją sielų sąmonės plane? Tam tikra gera emocija: džiaugsmas, malonus bendravimas, gero dėmesio gavimas iš kitų, pajautimas aukštesnio plano vibracijų. Subtilusis planas išsiskiria švelnumu, saugumu, džiaugsmu, besąlygine meile. Dvasios (esybės) plane motyvaciją formuoja noras žinoti, noras suprasti, noras išgyventi malonią akimirką sugebėjus suvokti naują tiesą ir t. t. Bet norint pasiekti esybės sąmonės lauką, reikia suformuoti meilės be sąlygų jausmą savo žemiškoje erdvėje.

Vėl grįžtame prie faktorių, kurie lemia sąmonės augimą. Tai Tikėjimas ir Pasitikėjimas Kūrėju ir meilės be sąlygų išskleidimas iš savo širdies. Meilė be sąlygų, tai ne tik mintys, kurios sukuria idėjas, kaip reikėtų teisingai elgtis, pirmiausia, meilė yra jausmas. Galingas, gražus, švelnus, tyras jausmas, einantis iš širdies. Tas tyras meilės jausmas suformuoja gydančiąją energiją, aplinką harmonizuojančią energiją. Tas tyras meilės jausmas, išeinantis iš žmogaus širdies, savaime sukuria aukštų vibracijų lauką, kuris iš karto atstato aplinkos vibracijų išsiderinimą. Todėl prie tokio žmogaus yra gera ir saugu, tam žmogui net nėra būtinybės kažką kalbėti ar kažką daryti, kad kitam būtų geriau. Jis savaime daro įtaką, nes jo energinis laukas pats įtakoja aplinkinius. O kai žmogaus dėmesys nėra apribotas tam tikrų vertinimų, tam tikrų sąlygų, tai ta tyra meilės energija laisvai cirkuliuoja bet kokio lygio energetikoje. Jeigu žmogus yra sukaustytas tam tikrų neigiamų jausmų ar minčių, jo tyros meilės energija užsiblokuos tose vietose, kur pažins tokias pačias neigiamas minčių ir jausmų energijas. Jeigu ji savyje (žmoguje) negali skleistis dėl to žmogaus suformuotų neigiamų minčių ar jausmų, tai ta meilės energija negalės skleistis ir kito žmogaus energiniame lauke, kuriame ras sąskambį su panašiomis energijomis. Vadinasi, norėdami sukurti besąlyginės meilės jausmą, pirmiausia turite kovoti su savo asmeninėmis silpnybėmis, su savo asmeniniais įpročiais ir troškimais, su savo asmeniniu tingėjimu keistis ir t.t. Ir tik asmeniškai savyje sugebėję įvaldyti žemų vibracijų jausmus ir mintis, sugebėsite savyje sukurti erdvę, kurioje išsiskleis aukštesnio lygio sąmonė.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *