7 ciklai II

7 ciklai (II-48)

Visatoje nuolat vyksta gyvenimas. Kiekvienas sąmonės lygmuo turi savo erdvę ir savo laiką, nors viskas persipina toje pačioje amžinybėje ir toje pačioje beribėje erdvėje. Niekas negyvena atskirai, izoliuotai nuo kitų. Viskas persipina: tiek energijos, tiek sąmonės srautai. Bet pradedant kalbėti apie žmogaus sąmones, turite žinoti, kad ji taip pat skaidosi pagal elohimų modelį ir pagal arkangelų. Jūs jau žinote, kad žmogus turi žemiškąją sąmonę, sielos sąmonę (vidinio Aš) ir esybės (Aukščiausiojo Aš) sąmonę. Taip pat jame pasireiškia Visatos Kūrėjo – kibirkšties sąmonė.

Bet analizuojant žmogų pagal elohimų sąmonės lygį, sąmonės laukai plečiasi kitokiu principu. Jos negalima atskirti ir duoti kažkokį konkretų vardą. Ši sąmonė tiesiog plečiasi ir eina į gylius, kuriuose atsiveria naujos galimybės, nauji žinojimai. Ir tie nauji dalykai atsiveria tiek žmogui, tiek sielai, tiek esybei. Esybė turi konkrečias ribas. Tiesa, ji labai galinga, ji suvokia Visatos dėsnius. Ji žino savo paskirtis ir savo galimybes, bet visko ji nežino. Jeigu ji būtų viską žinanti ir viską patyrusi, tai jai nebūtų tikslo kažkur reinkarnuotis ir kurti sau naują pažinimą. Todėl Kūrėjas sudarė sąlygas žmogui tobulėti (arba bet kuriai kitai sąmonės formai tobulėti) pereinant visus sąmonės gylius. Žmogaus sąmonės gylius galima suskirstyti į 7 ciklus. Tų gylių negalima apibūdinti kaip erdvių, nes tai nėra konkrečios erdvės su savo ribomis ir savo dėsniais. Tai yra sąmonės gyliai, kuriuose žmogus – būtent, žmogaus sąmonė – gali suvokti apie save ir savyje daug ko naujo ir tame suvokime atsiveria nauji žmogaus pasauliai, naujos galimybės ir nauji gyvenimo dėsniai.

Žmonės dabar gimsta trimatėje erdvėje. Tiesiog, žmogaus sąmonės struktūra leidžia gimti trimatėje erdvėje, kur žmogaus veiksmas turi atoveiksmį, kur veikia karmos dėsnis. Kur veikia traukos dėsnis ir daugelis jums žinomų dėsnių. Tam pritaikyta Žemės erdvė ir Visatos erdvė. Jūs matote Žemę ir Visatą kaip paveikslėlius. Tiesa, juos matote ne vien plokštumoje, nors žiūrint į horizontą, viskas tampa plokštuma, bet galite matyti ir trijuose matmenyse. Pagal šį principą suvokiate ir savo kosmosą, Visatoje egzistuojančius objektus. Bet gebant įeiti į keturmatę erdvę, jūs savo aplinką išjausite kitaip. Tiesa, jūsų žemiški pojūčiai nelabai leidžia apčiuopti daugiau, nei trimatė erdvė. Bet juk sėkmingai vystosi šeštasis pojūtis – vidinė nuojauta, intuicija. Tik ji kol kas labiau veikia kaip trimatės erdvės pajautimas truputį kitu kampu. Ne per išorinį pasaulį, bet per savo vidinį pasaulį. Bus galima šį jausmą išugdyti taip, kad per intuiciją bus galima savo žemišką erdvę ne tik išjausti, bet ir pamatyti kitaip. Jūsų vaizduotės lauke atsiras tam tikri nauji paveikslėliai. Jūs matysite realią erdvę, bet savo sąmonės lauke prie tos erdvės prisidės matymas ir kitos erdvės. Šiuo metu intuicijos atsiskleidimas vyksta arkangelų sąmonės lygmenyse – jūs savo vidiniu regėjimu matote žmogaus auras, galite matyti mirusių žmonių sielas, angelus, ar net savo Dvasios Mokytojus. Bet einant į sąmonės gylį jūs savo žemiškąją erdvę matysite dar kitaip. Jūs suvoksite energinius srautus ir sugebėsite juos identifikuoti ir  iš jų spręsti apie žmogų. Jūs matysite ne tik žmogaus aurą (gal jos ir negebėsite matyti, tai tai ne taip jau svarbu), bet jūs matysite energinius srautus, kuriuos išmokę identifikuoti, aiškiai žinosite, ką žmogus mąsto, kokių vertybių laikosi, kokia jo vidinė būsena, koks vidinis potencialas, kokia jo gyvenimo siekiamybė ir t.t. Jeigu jūs susidursite su žmogumi, kuris gyvena trimatėje erdvėje, tai jis be galo nustebtų, jei jūs, matydami jį keturmatėje erdvėje, apie jį pasakytumėte viską, ką matote. Nes jam pačiam tai nebūtų taip aišku ir taip tikslu. O jūs suvoktumėte ir suprastumėte apie jį viską: net ir tai, iš kokio žvaigždyno jis atėjęs, kokios energijos jo kūrybinėje sąmonėje egzistuoja ir t.t.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *