7 ciklai II

7 ciklai (II-49)

Iš karto noriu pakalbėti apie kūrybines sąmones. Kiekviename žmoguje yra jo žemiškoji sąmonė, sielos sąmonė ir esybės sąmonė, kurios visos kilusios iš Kibirkšties (monados) sąmonės. Bet, reinkarnuojantis, kiekviena siela į Žemę atsineša kūrybines sąmones. Tai sąmonės, kurios suteikia žmogui galimybes saviraiškai. Gali būti muzikos kūrybinė sąmonė, meno kūrybinė sąmonė, gydymo sąmonė ir t.t. Visos šios sąmonės susikuria aplink sielą, kai siela ruošiasi reinkarnuotis ir aukštesnės kosminės būtybės apgaubia sielą savo aura, savo spinduliais. Prie tų kūrybinių sąmonių galima priskirti ir Pakylėtųjų Valdovų, arba arkangelų sąmones. Šios kūrybinės sąmonės gali išsiskleisti tik žmogui gimus, o kai kurios atsiskleidžia tik pakėlus savo sąmonės energinį lygį į aukštesnių vibracijų dažnį. Ir tada žmoguje atsiveria nauji pajautimai, nauji gebėjimai. Dažnai pasitaiko, kad žmonės vyresniame amžiuje pradeda gražiai piešti ar rašyti puikias eiles, knygas. Taip pasireiškia kūrybinė sąmonė, kuri jame visados buvo, bet ji negalėjo pasireikšti, nes žmogus dėl įtempto žemiško gyvenimo nesutelkė dėmesio į savo vidines galimybes. Kiekvienas žmogus, be išimties, turi tas kūrybines sąmones ir jos gali pasireikšti bet kokiame amžiuje ir bet kokia forma. Tiesa, jų yra ne viena ir  nebūtinai privalo pasireikšti. Jos tiesiog egzistuoja žmoguje, kaip galimybės, kurios galėtų atsiverti, jei žmogus pasirinktų tam tikrą gyvenimo modelį – gyvenimo variantą. Yra kūrybinių sąmonių, kurios į žmogaus sąmonę įsilieja kaip tikslai, uždaviniai. Šiuo atveju, labai norisi, kad žmogus sudarytų sąlygas tiems naujiems gebėjimams išsiskleisti ir realizuotis. Per kūrybines sąmones dirba daugelis Mokytojų ir kitų kosminių būtybių. Tokiu atveju, žmogus gali suvokti Dvasios Mokytojų mintis, bet kūrybinė sąmonė nėra žmogaus sąmonės ašies pagrindas. Pagrindą sudaro dieviškoji energija, apjungta individualia Kibirkšties energija, esybės energija. Vadinasi, bet koks Dvasios Mokytojo, arkangelo patarimas turi tik rekomendacinį pobūdį. Jūs jį galite priimti ir galite nepriimti. Tiesa, tai išmintingų būtybių patarimai ir į juos reikėtų įsiklausyti. Bet spręsti kas jums svarbu ir ką norite jūs patirti yra jūsų pareiga ir galimybė.  Kitu atveju žmogus būtų tik marionetė subtiliųjų jėgų. Bet taip nėra. Žmogus yra laisvas savo pasirinkimuose ir savo klystkeliuose. Jis savo gyvenimo kelią gali pereiti sunkiuoju būdu – per savo patirtis ir savo klaidas, ir lengvuoju būdų – įsiklausydamas į išmintingų subtiliųjų būtybių rekomendacijas.

Tam tikrais išimtinais atvejais, kūrybinėje sąmonėje gali pasireikšti žvaigždyno sąmonė iš kurios kilo žmogaus esybė. Bet tai būna labai retai. Nes atskiri žvaigždynai nesiekia įtakoti gyvenimo kito žvaigždyno gyventojų. Jei jau atėjote į šią Visatą ir į Žemę, tai joje ir turi atsiverti gebėjimai, kurie būdingi Žemės energiniam laukui ir žemiškajai sąmonei. Tokia yra esybės siekiama patirtis ir ji yra gerbtina. Bet išimtinais atvejais, kai norisi didesnio žemiškosios sąmonės šuolio, į Žemės erdvę reinkarnuojasi sielos su aktyvia savo žvaigždyno sąmone, nes jos užduotis yra įnešti konkretų suvokimą apie Visatos ir žmogaus galimybes. Tos sielos padidina įvairovę. Įvairovę mąstyme, įvairovę galimybėse, įvairovę idėjose. Tokioms sieloms labai nelengva gyventi Žemėje, nes dažniausiai, jų nepajėgia suvokti dauguma žmonių. Ir tai  yra tos sielos, kurios ne įeina į ateities sąmonę ir nuskaito atradimus ir t.t., bet tos sielos, kurios mąsto labai individuliai, išskirtinai keistai. Tiek joms sunku suvokti žmonių poelgius, tiek žmonėms sunku tokias sielas perprasti ir jos dažnai yra ignoruojamos, su jomis nepatogu bendrauti. Tokių sielų užduotis ir nėra labai save išreikšti. Pakanka, kad jos į žemiškąją kolektyvinę sąmonę įterpia savo suvokimo idėjas ir tos idėjos vis tiek randa atgarsį žmonių protuose ir širdyse.

Dauguma sielų ateina iš pačių įvairiausių žvaigždynų, bet ne visų žvaigždynų sąmonė siekia pasireikšti per kūrybinę žmogaus sąmonę, todėl nereikia sureikšminti to, kad jūs žinote iš kokio žvaigždyno esate kilę. Kiekvienas turite savo žvaigždę ir čia nėra jokio išskirtinumo. Taip, kaip ir kiekvienas savo žemiškoje reinkarnacijoje buvote ir geriečiais, ir blogiečiais, ir nereikia sureikšminti buvusių įsikūnijimų. Visos patirtys atvedė į tai, kas esate čia ir dabar. Už tas patirtis turite būti dėkingi tik sau, nes tik jūs patys jas sau ir susikūrėte. Bet esate dabarties akimirkoje ir ji yra svarbiausia, nes būtent dabar galite išjausti pasaulius, galite kurti, galite atverti naujus pažinimo horizontus. Turite begale galimybių ir tik jums dabar spręsti kaip gyventi. Leisti sau patirti kažką kardinalaus naujo ar gyventi pagal senuosius suvokimo standartus. Abu pasirinkimai yra savalaikiai ir nieko jūs nepasieksite per prievartą, per daug reikalaudami iš kitų, ar iš savęs. Jeigu jums sunku susivokti naujose sąmonės vingiuose, tai padėkite šią knygą į šoną ir paskaitysite vėliau, arba skaitykite ją kaip fantastinį romaną, nes fantastika yra priimtina ir galima savu laiku. O atėjus jūsų suvokimo atsiskleidimo laikui, jūs jau būsite girdėję tam tikras tiesas, kurios leis geriau suprasti kur esate ir ką galite nuveikti. Kur esate – tai kokiame lygmenyje yra jūsų sąmonė, ką ji gali suvokti ir ką ji gali kurti.

Dalintis:

1 komentaras apie “7 ciklai (II-49)”

  1. Skaitau ir toks jausmas apima, tarsi viską jau žinojau, tik šiek tiek buvau primiršusi. Kaip tyro oro gurkšnio vis norisi dar ir dar informacijos. Mano supratimu tai ne fantastika, o žinios, kurių taip seniai ieškojau…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *