7 ciklai II

7 ciklai (II-54)

Žmogaus suvokimo galimybės keičiasi. Jis pamažu pereina į keturmatės erdvės suvokimą ir gyvenimą toje, jam naujai suvoktoje, erdvėje. Matote, žemiškoji aplinka kaip ir nesikeičia: ta pati gamta, tie patys žmonės, o suvokimas kitas ir gyvenimo stilius jau yra kitas. Ir tai ne įvaizdis, o gyvensena, kurios pagrindą sudaro pakitusi vidinė materiali erdvė. Daugybė dalykų priklauso nuo žmogaus, ypač gyvenant ketrumatėje erdvėje. Kiekvienas žmogaus pasirinkimas sukuria jam naują erdvę, naują galimybių variantą. Nenoriu kalbėti apie dabartinius žemiškus pasirinkimus, nes jūs jau tai suvokiate. Noriu pakalbėti apie galimybes įsilieti į bendrąją erdvę, kurioje funkcionuoja kitoks gyvenimas. Kuriame persipina žemiškasis gyvenimas su kitų pasaulių gyvybių energijomis ir kaip tie kiti pasauliai jau dabar įtakoja žmogaus gyvenimą.

Pirmiausia, prisiminkite, kad kuo aukštesnis sąmonės lygmuo, tuo jame mažiau negatyvumo, tad iš karto atmeskite mintį apie ateivius, kurie puola Žemę.

Kai žmogaus sąmonės lygis leidžia jam įeiti į bendrąją erdvę, jis gali suvokti toje erdvėje egzistuojančių sąmonių gyvenimą. Supraskite, jūs gyvenate ne vieni. Jau kiekvienas žmogus sukuria savo vidinę erdvę, kurioje pasireiškia jo mintys ir jausmai, ir taip susikuria be galo daug energinių burbulų, kurie tarpusavyje persipina ir įtakoja vienas kitą. Bet bendrojoje erdvėje persipina ir kitų sąmonių energiniai burbulai, ir  žmonės į juos patenka, to net nesuvokdami. Žemėje egzistuoja daugybė gyvybės formų: tai ir mineralai, ir bakterijos, augalai, gyvūnai. Vanduo, oras turi savo sąmonę. Žemės sąmonė jums dar labai mažai atskleista, kaip ir visų kosminių kūnų. Ir visų šių sąmonių matrica persipina tarpusavyje. Keičiantis žmogaus sąmonei, keičiasi ir kitų būtybių sąmonė. Jas ypatingai įtakoja žmogus. Žmogus įtakoja savo gyvūnų sąmonę, įtakoja jį supančių augalų sąmonę ir t.t. Vadinasi, keičiasi daugybės sąmonių lygiai ir tai sukuria Žemės energinio ir materialaus lauko transformaciją. Jūsų aplinka labai greitai reaguoja į jūsų pokyčius. Sutelk dėmesį į mylimą kambarinį augalą ir jis skleisis visa jėga. Gyvūnai perima šeimininko nuotaikas ir gyvenimo būdą. Gamta žmogui padeda arba nepadeda. Bet ne dėl to, kad pyktų, o dėl to, kad keičiasi žmogaus vibracijos ir gamta prie jų prisiderina.

Taip pat jūsų erdvėje gyvena daugybė subtilių būtybių, kurios turi savo gyvenimo stilių ir, atrodo, nelabai priklauso nuo jūsų, bet taip nėra. Jų sąmonės augimas taip pat priklauso nuo jūsų sąmonės lygio. Viskas, kas yra Žemėje aplink jus materialioje ar nematerialioje aplinkoje, priklauso nuo žmogaus sąmonės pokyčių. Kodėl žmogus daro tokią įtaką? Todėl, kad jis tiesiogiai susijęs su Kūrėju ir jis savyje turi galią kurti. Kurti tiek materijoje, tiek nematerijoje. Ir nuo žmogaus sąmonės lygio priklauso, kokia nematerija gali būti jo aplinkoje. Besiskleidžiančioje žmogaus auroje gali gyventi elementalai, vienaragiai, naminukai, angelai ir dar daugybė gyvybių formų, kurių nepažįstate. Šalia jūsų yra daugybė kitų visatų gyventojų, bet ir jų egzistavimui yra reikalinga žmogaus energija. Nes žmogus yra tas inkaras materialioje erdvėje, kuris leidžia įsitvirtinti kitiems pasauliams iš aukštesniųjų planų į materiją. Ir štai, jūsų bendrojoje erdvėje yra gyvybių formų, kurios tiesiogiai ir netiesiogiai priklauso nuo jūsų sąmonės  lygio, nuo jūsų skleidžiamų vibracijų lygio.

Kokią įtaką tie pasauliai turi jums? Jeigu labai tiesiogiai kalbant, kai kurie pasauliai, egzistuojantys jūsų erdvėje, neturi jokios įtakos. Jie tiesiog naudojasi jūsų materialiu gyvenimu ir tos materijos aplinkoje gyvena. Bet yra daugybė gyvybių formų, kurios jau priklauso žmogaus gyvenimo elipsei, kurių pareiga dirbti vardan žmogaus ir žmogui padėti. Čia, kalbant pagal arkangelų sąmonės lygių paskirstymą, yra subtilių gyvybių formos, kurios žmogaus gyvenimą įtakoja arba ne. Žvelgiant į žmogaus sąmonę pagal elohimus, tai toje erdvėje persipina daugybė gyvybių formų, kurios egzistuoja savarankiškai, bet jų pasauliai jau įtakoja žmogaus gyvenseną ir nuo tų pasaulių atsiskleidimo žmogaus erdvėje priklauso ir žmogaus materiali, ir vidinė erdvė. Tie pasauliai atsiskleidžia žmogui pakėlus savo sąmonės lygį ir sudarius sąlygas tiems pasauliams įsitvirtinti jo erdvėje. Kiekvieno pasaulio įsitvirtinimas žmogaus erdvėje keičia ir paties žmogaus galimybes save išreikšti naujoje erdvėje. Erdvėje atsiranda naujos dalelytės, kurių anksčiau žmogus neužtiko savo naujausiomis technologijomis. Amžinybėje visa kas egzistuoja, bet žmogaus pasaulyje egzistuoja tik tai, ką jis pajėgia suvokti. Nes kitų formų materialūs pasauliai egzistuoti pradeda tik tada, kai atitinka tam tikrą žmogaus vibracinį lygį, tam tikrą žmogaus sąmonės lygį.

Kodėl taip svarbu žinoti apie tuos naujai pradedančius egzistuoti pasaulius? Todėl, kad tų pasaulių materija sukuria tam tikras materialias dalelytes, kurios yra reikalingos žmogaus ateities gyvenimui. Tam tikros žmogaus galimybės negali egzistuoti ribotos sąmonės lygyje. Nėra pernešamosios jėgos, nėra transformacinės jėgos, nėra realizacinės jėgos. Yra dalykų, kurių jūs dabar niekaip nesate pajėgūs materializuoti, bet ateityje tai bus įmanoma, nes naujai atsiveriančių pasaulių materijoje yra tų dalelyčių. Jūs padedate tiems pasauliams išsiskleisti jūsų materijoje, bet jie dar labiau padeda, atskleisdami naujus būdus ir galimybes materializuoti naujus suvokimus.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *