7 ciklai II

7 ciklai (II-56)

Jūs gyvenote linijine kryptimi. Nuosekliai augote, nuosekliai kilo sąmonė ir gyvenimas vyko pagal arkangelų sąmonės kryptį. O dabar jūsų sąmonės atsiskleidžia pagal elohimų  sąmonės principus ir nuoseklumas dingsta. Ateities kūrimas, remiantis praeitimi ir įgytomis žiniomis dingsta. Nes ta praeitis ir ten gautos žinios tampa beverčios. Jūs atsiduriate momente, kai nustoja egzistuoti jums suvokiami gyvenimo principai, bet atsiveria naujos galimybės. Tiek naujos, kad dabartiniam jūsų Aš tai nesuvokiama, bet buvusiam, brandžiam jūsų Aš, kuris dabar susilieja su jumis, tai suvokiama. Ir taip prasideda naujas sąmonės augimo ciklas, kuris peržengia bet kokias dabartinio suvokimo ribas.

Taip, kaip yra greitai aprašomi sąmonės augimo ciklai, taip greitai jie neišsiskleis žmogaus sąmonėje. Tik dalis žmonių pagaliau atkreipė dėmesį, kad minties energijos dėka galima susikurti savo vidinę aplinką, kuri jums įdomi ir naudinga. Po to  ta aplinka transformuojasi į materiją ir vietoj to, kad labai daug jėgų ir laiko įdėtumėte savo išorinio gyvenimo kūrybai, tas gyvenimas susikuria lengvai ir paprastai, kaip pasekmė gebėjimo prisiderinti prie kuriančiųjų energijų srauto. Ne viską jums reikia tiesiogiai atlikti, Gyvenimo sąmonė, arba vidinė materialioji jūsų erdvė tai sukuria be fizinio jūsų veiksmo. Žinoma, kils klausimas, kaip iš tikro suvokti ką ir kaip daryti, kad galėtumėt kurti gyvenimą, pasitelkus tą Gyvenimo sąmonę? Yra sudėti tam tikri saugikliai, kurie neleidžia daryti žmogui esminių klaidų, kaip tai darė, tarkime, Atlantidos laikais. Tuo laiku materiją buvo įmanoma valdyti proto pastangomis. Užteko gauti tam tikras žinias (todėl jos ir buvo slaptos ir ne visiems prieinamos) ir galėjai kurti savo gyvenimą magijos dėka. Tas saugiklis, kuris dabar yra veikiantis ir apsaugo žmogų nuo jo egoizmo sukeltų pasekmių yra tyra meilė. Šiuo laikotarpių neįmanoma įvaldyti kūrybinių energijų be tyros meilės jėgos. Vadinasi, žmogus turi gebėti taip gyventi, kad jo širdyje esanti meilės energija išliktų nuolat tyra ir aukštų vibracijų. O tai labai prieštarauja norui čia ir dabar, greitai turėti teigiamų rezultatų. Taip nebėra įmanoma. Teigiami rezultatai būna, kai širdis ir protas yra apjungti, tarp jų yra darna, nebėra egoistiškumo, atsiranda savo sielos pajautimas ir atsidavimas Kūrėjo nurodytam keliui, tada jau įmanoma suvaldyti kūrybines energijas.

Grįžkime prie žmogaus čakrų veiklos, kuri aprašoma pirmoje knygoje. Ši čakrų veikimo sistema yra priderinta šiai civilizacijai ir šios epochos žmonėms. Jeigu manote, kad čakros visados veikė pagal tuos pačiu principus, tai klystate. Kiekviena civilizacija turėjo savo čakrų sistemą ir ne visados stipriausiai veikiančios buvo tos 7 čakros, apie kurias dabar kalbame. Lemūrijos laikais, dabartinių apatinių trijų čakrų visai nebuvo. Pirmoji čakra prasidėjo nuo meilės čakros, nes meilės energija – tai gyvybinė energija, kurioje gali funkcionuoti gyvybė. Kodėl meilės energijos čakra ten buvo pirmoji? Nes žmonėms nereikėjo to laikotarpio, kad išmoktų išgyventi Žemėje ir išmoktų valdyti savo siekius, troškimus, emocijas, nes to nebuvo. Lemūrijos laikais, žmogaus sąmonė buvo tokia brandi, kad žemiškoji sąmonė buvo tiesiogiai susieta su sielos aukštesniąja sąmone. Ir jeigu dabar žmogus susilieja su savimi iš Lemūrijos laikų, tai pirmiausia jis nustebs tuo, kad negalės apčiupti toje erdvėje to, kas dabartinėje erdvėje taip svarbu, tai yra, toje erdvėje nebus siekiamybės, nebus troškimų. Ką jau kalbėti apie išlikimo kovą ir išgyvenimo svarbą. Ten tokie dalykai neegzistavo. Nebuvo neigiamumo, nebuvo skubos, nebuvo net siekiamybių. Buvo nuolatinė transliacija vidinio pasaulio į išorinį. Buvo nuolatinė kūrybą, gebėjimas atsižvelgti į Visatos matricą, Žemės matricą ir savęs, kaip žmogaus matricą. Žmogus turėjo gebėjimą numatyti savęs vystymosi kelią kitoje civilizacijoje. Jūs, būdami Lemūrijoje, žinojote kokiuose kosminiuose cikluose gyvena Žemė. Žinojote, kada ji įeis į energijų sąstingio laikotarpį ir numatėte galimybes kaip išgyventi toje sąstingio epochoje. Jūs savo sąmonę patalpinote į mineralus ir išgyvenote sąmonės virsmą sąstingio laikotarpyje. Kai kas transformavo savo sąmonę į bakterijas, vienaląščius organizmus. Jūs žinojote, išskaičiavę kosminius ciklų pasireiškimo laikus, kada galite suaktyvinti tam tikrus savo sąmonės kanalus tam tikruose įsikūnijimuose. Pagrindinius sąmonės kanalus jūs patys užblokavote, kad nepažeistumėte savo aukščiausiosios sąmonės sąstingio energija. Ir juos numatėte atblokuoti tam tikrame sąmonės atsilaisvinimo laikotarpyje. Jūs sukūrėte pačius įvairiausius savo būsimų įsikūnijimų variantus, derinote juos tarpusavyje, derinote su aukščiausiomis kosminėmis energijomis ir padedami tiek arkangelų, tiek elohimų ir serafimų, jūs kūrėte savo įsikūnijimų ateitį. Ir visa ta informacija dabar glūdi jūsų sielos aukštesniosios sąmonės lygmenyje. Jūsų esybės lygmenyje glūdi begaliniai žinių ir galimybių klodai, kurių jums šiandieną dar niekaip neįmanoma įsivaizduoti, bet to ir nereikia. Pakanka jums susidurti su savo asmeniniu įsikūnijimu iš Lemūrijos laikų ir jūsų sąmonė gali patirti šoką.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *