7 ciklai II

7 ciklai (II-58)

Jūs savo sprendimais, savo elgesiu, gebėjimu stebėti ir valdyti save, atvėrėte daug užblokuotų savo sąmonės kanalų ir išjudinote naują etapą, kai jūsų žemiškoji sąmonė susilieja ne tik su aukštesniąja sąmone, kuri pasireiškia per vidinį pasaulį, bet susiliejate ir su savo sąmone, kuri jau buvo įsikūnijimuose. Šie susiliejimai kai kada įvyksta spontaniškai, jums to nepastebint. Atsilaisvinus nuo karminių įsipareigojimų ir sugebėjimus priimti teisingus sprendimus vienaip ar kitaip elgtis, jūs iki galo įgyvendinate tai, ką buvote užsibrėžę įgyvendinti buvusiame įsikūnijime, bet to nespėjote tada padaryti arba dėl neteisingų veiksmų to jau ir nebegalėjote padaryti. Tokiu atveju baigiasi praeities karmos atidirbimas,  įvyksta užspaustų energijų atblokavimas ir jūsų sąmonės kanalas, kuris buvo aktyvus tam tikrame įsikūnijime, atsilaisvina, išsivalo ir prisijungia prie jūsų dabar jau veikiančių sąmonės kanalų. Dar kitaip tariant, jūs susigrąžinote buvusio įsikūnijo sąmonės dalelytę. Šis procesas, kai susigrąžinsite buvusių įsikūnijimų sąmonės dalelytes, bus ilgas, įdomus, kai kada sudėtingas, kai kada lengvas. Viskas priklausys nuo to, kokie neteisingi veiksmai užspaudė tuos sąmonės kanalus ir kokio stiprumo neigiama karma susikūrė. O dar labiau priklausys nuo to ar to buvusio įsikūnijimo žemiškoji sąmonė buvo aukštesnio lygio nei dabartinė ar žemesnio. Juo aukštesnio lygio sąmonė užblokuota, tuo daugiau dabar teks dirbti ir išgyventi, kad pajėgtumėte ją išlaisvinti. Žinoma, nereikia pamiršti žemiškosios matricos, kuri apjungia visus įsikūnijimus, kuri susieja jus su dabartiniais žmonėmis, su buvusių įsikūnijimų sutiktais žmonėmis ir kurioje yra daugybė karminių mazgų, kuriuos išjudinti gali tik du žmonės, arbe keletas žmonių ar net visa tauta. Žodžiu, ne viskas priklauso nuo vieno žmogaus. Bet jeigu jums asmeniškai pavyksta išsilaisvinti iš savo kompleksų, iš savo prisirišimų, sugebate transformuoti jumyse esančią neigiamą energiją į teigiamą, tai jūs iš savo pusės paleidžiate stiprias energines bangas, kurios matricos kanalais pasiekia ir kitus žmones. Suteikia jiems pokyčio energijos susivokti savo gyvenimo tiesose.

Jūsų asmeninės pastangos keisti save, ugdyti save yra svarbios ne tik jums patiems, bet ir tiems, su kuriais jūs esate susieti karminiais ryšiais šiame ar praeituose gyvenimuose. Susiliejus jūsų išoriniam ir vidiniam pasauliui, apjungus savo protą su vidine išmintimi jūs jau gebate sąmoningai atrišti daug karminių mazgų susietų su kitais žmonėmis. O šiame naujame sąmonės augimo cikle esmę sudaro jūsų sąmonės apjungimas. Kaip sakiau, kai apsijungia jūsų dabartinė sąmonė su žemesnio energinio lygmens buvusia sąmone, jums tai išgyventi nėra labai sunku. Nes tokiu atveju padeda prisiminta patirtis ir jūs gebate lengvai priimti tą susijungimą. Kai kada tai gali iššaukti emocijas, nepasitikėjimą savimi ar kitus jausmus, nes jumyse sukyla abiejų įsikūnijimų jausmai ir žinios. Žinios jums jau būna suvokiamos, nes jau dabar pasiekėte tą sąmonės lygį, o emocijos tiesiog liejasi laisvai. Tik nuo jūsų priklauso ar suvaldote jas, ar nesuvaldote. Geriau leisti joms prasiveržti ir nebeįtakoti jūsų.  Susiliejus sąmonės dalelytėms, jūsų sąmonės kanalas prasiplečia ir geba priimti didesnį srautą aukštesnių vibracijų informacijos. Jumyse atsilaisvina tos sąmonės dalelytės, kurios anksčiau neleisdavo suprasti tam tikrų žinių. Negalėdavote net išjausti tam tikros informacijos, nes sąmonės kanalas susideda ir iš materialių dalelyčių. O jeigu jame neveikia tam tikros dalelytės – sąmonė yra ribota. Juk pajaučiate, kad tarsi prieitumėte savo suvokimo ribą, pasijaučia tuštuma, sąstingis. Taip jūs prisiliečiate prie to įsikūnijimo sąmonės, kuri patyrė tam tikrą sąstingį ir savęs neišskleidė, sudarydama sąlygas karmai. Ir ateina tas momentas, kai jūsų aplinka kuria situacijas karmai atidirbti tiek jums asmeniškai, tiek tiems žmonėms su kuriais jūs praeitame gyvenime tą karmą sukūrėte. Jums susiformuoja netikėtos situacijos, kuriose jūs turite pasirinkti kaip elgtis ir nuo jūsų teisingų sprendimų priklauso kaip greitai ta karma atsilaisvins ir užstrigusios sąmonės dalelytės sugrįš į jūsų sąmonės kanalą. Tie procesai (dviejų gyvenimų sąmonės dalelyčių susijungimas) gali vykti ir kelias savaites ir kelis metus. Kai kada nepakanka net kelių įsikūnijimų. Ypač taip būna su tomis sąmonės dalelytėmis, kurios yra iš giliosios jūsų praeities, kai jūsų sąmonė buvo aukštesnio lygio nei paskutiniųjų įsikūnijimų sąmonė.

Matote, jūsų sąmonės augimas priklauso kaip jūs ją keliate per sąmonės lygius, kaip jums pavyksta sulieti savo žemiškąją sąmonę su savo aukštesniąja sielos sąmone ar aukščiausiąja esybės sąmone. Bet, kartu, sąmonės augimas priklauso ir nuo to kaip sėkmingai susirenkate savo buvusių įsikūnijimų sąmonės dalelytes. Ir šis procesas jau nepriklauso nuo jūsų noro, net nelabai priklauso ir nuo jūsų pastangų. Jūs turite metodus, kaip sutelkus dėmesį susilieti su savo aukštesniąja sąmone, o su praeitų įsikūnijimų sąmone jūs galite susilieti tik tada, kai praeitis prabunda. Praeities prabudimas jau priklauso ir nuo kosminių Žemės vystymosi ciklų, ir nuo žmonijos bendro sąmonės lygio ir nuo žmogaus asmeninio gyvenimo susitelkimo į sąmonės ugdymą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *