7 ciklai II

7 ciklai (II-66)

Yra dar vienas niuansas, kuris svarbus. Jeigu nei vienas žmogus negalvoja tam tikra tema, kuri atitiktų tam tikrą aukštą dažnį, tai buvusio įsikūnijimo energija neturės galimybės įeiti į žemiškąją erdvę dėl per žemo bendro energinio lauko. Tada tenka laukti tos žmonių kartos, kuri bus sąmoningesnė ir pajėgs sukurti tam tikrus aukšto dažnio virpesius, kurie leis į žemiškąją erdvę įeiti naujoms idėjoms, kurios buvo gyvos geresniuose įsikūnijimuose. O tokių įsikūnijimų tikrai buvo. Vieno žmogaus sąmonės pokytis gali padaryti didžiulį pokytį visam Žemės energiniam laukui ir tai gali sudaryti sąlygas, tiek įsikūnyti aukštesnių vibracijų dažnio sieloms, tiek atsiranda galimybė daugeliui įsikūnijusių sielų sąmonei susijungti su praeities energijomis. Jeigu kyla klausimas ar tu vienas pats, apmąstydamas tam tikras idėjas, bet jų neperteikdamas kitiems žmonėms, kuri kokią naudą? Atsakymas būtų taip. Tavo pakylėta sąmonė, iš karto duoda impulsus į erdvę ir tada į tave ir į Žemę nukreipiamas dėmesys daugybės kosminių būtybių, kurios norėtų stebėti kas vyksta Žemėje, kaupti savo patirtį, ar dirbti per jus. O kiekvienas papildomas kiekis dėmesio energijos iš aukštesniųjų planų iš karto suteikia daugiau gyvasties stebimam objektui. Žemė ir žmogus Amžinybės erdvėje gali užimti bet kurią poziciją: tą, kur veiksmas atsiranda kažkam sutelkus dėmesį į Žemę; tą – būdravimo stadiją, arba aktyviai veikiančią erdvėje stadiją.

Esame kalbėję apie ateivius ir jų gyvenimus kitose planetose. Žmonės jų dažniausiai nemato, nes neatitinka virpesių dažnio. Bet jie egzistuoja erdvėje. Ir kai žmogus sugebės sutelkti aukšto dažnio dėmesio energiją, jis galės užfiksuoti erdvėje kitus pasaulius, kurie dabar žmogui tie pasauliai yra būdravimo stadijoje. Gyvenimas ten vyksta, bet jis žmogui nematomas. Žinoma, yra pasaulių, kurie jau išnyko, nors į erdvę galėtų iškilti, jeigu kas sutelktų į tą pasaulį dėmesio energiją. Bet tas kažkas turi turėti labai didžiulę galią, kad išryškintų visą pasaulį, kuris nebeturėjo energijos tolimesniam egzistavimui.

Tema, tikriausiai, sudėtinga, bet norisi, kad jūsų sąmonė gautu impulsus iš tų informacinių laukų, kurie dar neegzistuoja daugumai. Bet kuo daugiau bus žmonių, kurie gebės suvokti apie ką čia rašoma, tuo daugiau dėmesio energijos susitelks į tuos naujus informacinius laukus ir jūs turėsite papildomos energinės jėgos naujai kūrybai, turėsite platesnę veiklos erdvę. Gyvensite ne vien spręsdami žemiškus reikalus, bet ir savo aukštesniosios sąmonės reikalus.

Jeigu prisimintume tą temos dalį, apie daugybę įsikūnijimų, kurie neturi daug reikšmės ir yra kaip tam tikras bagažas sielai, tai turiu pasakyti, kad nenusiminkite. Jūs galite atlaisvinti savo sielą nuo tų bagažų sujungdami buvusių įsikūnijimų sąmonės dalelytes su dabartiniu įsikūnijimu. O jeigu ten iš viso nieko reikšmingo nėra, tai tas įsikūnijimas dings iš veiklumo zonos. Jis minimaliai paims jūsų sielos energijos ir per laiką visai išnyks, nors Amžinybės erdvėje jis egzistuos kaip neveiklumo (neregimojoje) zonoje. Neregimojoje, nes tos zonos nesuaktyvina dėmesio energija. O norint neturėti bagažo, tai turite taip gyventi, kad pajėgtumėte susirinkti viską kas geriausia į dabartinį įsikūnijimą iš praeito įsikūnijimo ir apjungti du gyvenimus į vieną – dvi veikliąsias zonas į vieną. Du bagažus sujungiate į vieną, o nereikalinga energija transformuojasi į dabartinio gyvenimo palaikomąją energiją. Juo daugiau palaikomosios energijos turėsite, tuo daugiau turėsite jėgų įgyvendinti savo siekius. Būsite sveikesni, laimingesni, kūrybiškesni. Ir tas susijungimas gali įvykti bet kuriuo gyvenimo momentu. Jūs tarsi atsigaunate naujam gyvenimui tiesiogine ir netiesiogine prasme. Jūs pajaučiate naujų jėgų antplūdį, gyvenime kažkas kardinaliai keičiasi ir jūs vėl sėkmingai ir energingai gyvenate savo gyvenimą. Arba jūs atsigaunate po sudėtingos ligos, traumos, nesėkmių ruožo ir pakeitę gyvenimo stilių vėl sėkmingai gyvenate savo gyvenimą. Jeigu sąmonė nepakylėjo iki tokio lygio, kad galėtumėte susijungti su buvusio gyvenimo sąmone, tai ir neturėsite jėgos išgyventi. Aritmetika labai paprasta –  būkite sąmoningi ir gyvenkite laimingai.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *