7 ciklai II

7 ciklai (II-68)

Kalbu apie keturmatę erdvę, kurioje atsiskleidžia naujos žmogaus galimybės ir kurioje išsiskleidžia žmogaus sąmonė, nes jūs pereinate į aukštesnį sąmonės ciklą. Jau pakalbėjome, kad pirmasis ciklas yra, kai žmogus pradėjo mąstyti, kai jis išmoko išgyventi Žemėje. Kai instinktus pakeitė protas. Šis ciklas tęsėsi ilgus metus ir žmogus išmoko ne tik išgyventi, bet ir valdyti save. Jis pažino savo jausmus, atvėrė širdį Kūrėjui, į jo sąmonę susitelkė mintys apie Aukščiausiąjį protą, žmogus suvokė, kad ne jis vienas atsakingas už išlikimą, už kūrybą, bet yra Aukščiausioji jėga, kuri geba apjungti jo patirtis į reinkarnacijos procesus, kad žmogus gali kaupti patirtis ir jas integruoti į savo ateitį ar būsimus gyvenimus. Kodėl žmogus siekia pažinimo, siekia tobulumo? Tam, kad gyvenimas jau čia ir dabar būtų įdomus, prasmingas ir kad savo ateičiai, būsimam gyvenimui sukurtų teigiamas galimybes vystytis.

Bet grįžkime prie sąmonės augimo ciklų. Pirmiausia, žmogus išmoko išgyventi ir pasitelkti protą savo veikloje. Vėliau žmogus atvėrė savo širdį ir susivokė, kad egzistuoja didesnė jėga nei jis pats, trečiame sąmonės augimo cikle žmogus susivokė, kad yra bendrystė tarp to kas yra jis ir kas yra Aukščiausioji sąmonė. kad yra ne tik bendrystė, bet yra vienis. Yra priklausymas visumai, vienai galingai sąmonei, kuri kartu viską apjungia ir kartu gali išsiskirti kaip individualybė. Kiekvienas žmoguje atsiveriantis sąmonės lygis reikalauja pokyčio jo gyvenimiškoje aplinkoje. Tas pokytis susikuria ir matomoje, ir nematomoje erdvėje. Atsiranda būtinybė įvertinti ne tik matomąją erdvę, kurioje žmogus nuolat gyveno ir kūrė, bet ir nematomąją erdvę, kurioje žmogus taip pat gali gyventi ir kurti.

Trečiame sąmonės augimo cikle, žmogus pasitelkia savo protą, širdį ir savo aukštesniąją sąmonę. Susilieja žmogaus išorinis pasaulis su vidiniu pasauliu. Žmogus ne tik suvokia, kad egzistuoja galinga Aukštesnioji jėga, bet supranta, kad jis pats priklauso tai jėgai, kad jame yra sąmonės dalys, kurios gali apsireikšti jo gyvenime. Ir tame etape žmogus pradeda suvokti, kad susiliejus su savo aukštesniosiomis sąmonėmis, keičiasi jo gyvenimo galimybės ir gyvenimo principai. O tam reikalinga nauja keturmatė erdvė. Šioje erdvėje susikuria aplinka, leidžianti išryškėti energinėms srovėms, kurios gali būti suvokiamos ir valdomos. Žmogus pradeda gyventi ne tik savo išoriniame ir vidiniame pasaulyje, bet ir keturmatėje erdvėje, kurioje iš principo yra naujos galimybės gyventi. Žmogus, pažinęs savo jausmus, savo protą ir visas vidines savo galimybes, pereina į  dar subtilesnę erdvę, kurioje turi išmokti gyventi su naujais „įrankiais“.

Šis etapas yra nuostabus. Ne vienas pasaulis jau sugebėjo šį etapą įvaldyti ir tos, atsivėrusios galimybės, suteikia be galo didelę žmogaus saviraiškos sferą. Dabar jūs susikoncentruojate į žemiškuosius darbus, į pomėgius ir jūsų veiklos sferos yra apribotos laike ir erdvėje. Jūs daug mokotės, skiriate daug laiko pasiruošimams savo kūrybai, žinių sukaupimui, praktikai ir t.t. O tame naujame galimybių lauke nebereikia tiek daug laiko skirti mokymuisi ir pasiruošimui. Atsiveria sferos, kurios lengvai ir paprastai leidžia žmogui įsisavinti tam tikrus gebėjimus, o norimas žinias gali gauti momentaliai iš Visatos kronikų. O kas svarbiausia, kad gali nustatyti savo vidines galias taip, kad suprastum bet kokias sritis, ar tai būtų menas, ar chemija, ar tai būtų alchemija, ar tai būtų dailės gabumai. Jums nebereikės nuolatinės praktikos, nuolatinio darbo. Žmogus išnaudoja labai daug savo laiko mokymuisi ir praktikos įgijimui. Keturmatėje erdvėje to nebebus. Reikės tik sutelkti dėmesį į jums aktualų dalyką, suaktyvinti jumyse esančius gebėjimus ir jūs iš karto galėsite kurti. Vadinasi, jau nuo mažų dienų, žmogus galės gyventi pilnavertį gyvenimą, jam nereikės nuolat kažko mokytis.

Įsivaizduojate kiek daug pareigų nukris nuo jūsų gyvenimo, kiek laisvo laiko atsiras. Bet dar daugiau atsiras naujų galimybių. Žinoma, jums teks mokytis prisiderinti prie to pokyčio, Jums teks persilaužti savo įpročiuose ir savo suvokime. Tai nebus labai lengva, ypač tiems, kurie stipriai prisirišę prie dabar egzistuojančių tiesų ir formų. Prisiminkite savo senolius. Jiems svarbiausia buvo fizinis darbas ir tai jiems atrodė labai prasminga. Dabar daugelis žmonių dirba prie kompiuterių, tai jau nebėra sunkus fizinis darbas, tai jau išradingumas, proto veikla. Kryptis keičiasi ir ne visi senoliai su tuo sutinka. Jie mano, kad tai tik laiko švaistymas. Taip ir dalis jūsų niekaip nepajėgs priimti ateinančių pokyčių ir stengsis išlaikyti mintį, kad už savo gyvenimą yra atsakingi tik jie patys, kad sunkus darbas atneša laimę ir stabilumą. Bet bus jau tokių, kurie gebės įvertinti Gyvenimo sąmonės jėgą, kuri padeda žmogui lengviau spręsti jo klausimus, kurie gebės valdyti savo energijų srautus ir su jais kurs savo gyvenimą. Šis etapas iš žmogaus reikalauja gebėjimo greitai prisitaikyti prie naujų tiesų, naujų formų. Pareikalaus drąsos elgtis ne taip, kaip buvo įprasta ir jam pažįstama. Iškils visokiausių abejonių ar nėra pažeidžiami Visatos dėsniai, ar nenusižengiama Dievo valiai, ar yra sąžiningi prieš tuos žmones, kurie vertina sunkų darbą? Atsiras vidinių abejonių, prieštaravimų, nesuderinamumo tarp to, ką jie jaučia ir to, ką teigia visuomeninės normos.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *