7 ciklai II

7 ciklai (II-72)

Ketvirtajame sąmonės lygmenyje jau nebėra diskutuojama, ką nuveikti, kad save sureikšmintumėte, kad atkreiptumėte dėmesį į save ir t.t. Čia jau suvokiamos kitos pareigos ir kitos atsakomybės. Nebėra siekio būti net geriečiu, nes atsiranda suvokimas jog darydami gerą kitam, galime jam neleisti  išgyventi savo pamokų. Tame sąmonės suvokimo lygmenyje kiekvienas veiksmas tampa labai tikslingas. Yra atsižvelgiama į Visatos matricos uždavinius, į tai, kaip žmonės vieni su kitais susieti ir ką reikia konkrečiai nuveikti, kad nauda būtų daugiaplanė ir suteikiama daugeliui žmonių vienu metu. Nėra analizuojama kaip pagerinti tik savo gyvenimą, kaip apvalyti save nuo tam tikrų blokų, kaip atsilaisvinti iš sukurto savo negatyvumo. Tai yra trečiojo sąmonės suvokimo lygmens uždaviniai. Ketvirtajame tai nebėra aktualu. Nes nebėra sprendžiami vien tik asmeniniai žmogaus uždaviniai. Ir nesvarbu, kad tu, vis dar gyveni Žemėje ir tau turėtų būti aktualus tavo paties gyvenimas, bet taip tikrai nebebus. Tikrai nebus aktualus jums patiems jūsų pačių asmeninis gyvenimas. Kiekvienas veiksmas bus labai tikslingas, ir jūs gyvensite ir veiksite tik ten ir taip, kad kuo našiau atstatytumėte daugumos žmonių gyvenimus į teisingas pozicijas. Jums nebebus svarbu asmeniniai pasiekimai, kaip tai dabar suvokiate. Jums bus svarbu geriausiai padaryti tai, ką supratote savo sielos aukštesniosios sąmonės plane.

Tai nėra lengvi uždaviniai, bet nebus nusivylimo, kad kažkas nepavyksta, nes suvoksite, kad tai tik procesai, kad nesėkmės atveju tie procesai tik užsitęs, bet jie nebus neįgyvendinti. Ir nesvarbu ar dabartiniame žmogaus gyvenime ar kitame. Žiūrint iš sielos sąmonės lygmens, tas laikas nėra toks jau aktualus. Aktualu tik tai, kaip iki galo išspręsti tam tikrus klausimus, kad jie nebevaržytų žmogaus sudėtingomis energijomis ir leistų jam sėkmingai pereiti savo augimo ciklus.  Vadinasi, nebus nusivylimo, nebus ir baimių ar skausmo. Šie jausmai jau nebeegzistuoja subtiliajame plane ir labai mažai turės įtakos jums žemiškoje aplinkoje Nuo daug ko jūs gebėsite apsiriboti ir savo žemiškojo kūno energetiką apgaubsite tam tikru skydu nuo žemiškojo negatyvumo. Vadinasi, aplinka jūsų nebeįtakos, nors jūs tą aplinką galėsite labai įtakoti. Bet manipuliacijos savo gebėjimais taip pat nebus, nes tai įvertintumėte kaip savo pačių degradaciją. O kadangi jūsų nebevaldys jūsų aistros ir troškimai, ar prisirišimai, baimės, tai gebėsite ramiai atsiduoti tikslingam darbui su savimi ir su savo žemiškuoju planu.

Jeigu viskas bus tikslingai apskaičiuojama, negi neliks jokių jausmų? Žinoma liks. Liks džiaugsmas, liks dėkingumas, žavesys, laimė, meilė ir daugybė jums dar nežinomų jausmų, bet kurie egzistuoja tam tikruose sąmonės lygmenyse. Jie bus lengvi, nekeliantys įtampų, o suteikiantys kūrybinio žavesio ir pasimėgavimo savo gerais rezultatais. Jeigu kai kam, gyvenant savo žemiškosios sąmonės lygmenyje ir pasirodys, kad jūs kišatės ne į savo reikalus, jūs tikrai nepažeisite jų valios, nes viskas bus suderinta su kiekvieno žmogaus aukštesniąja sąmone. O ji bus dėkinga už bet kokią pagalbą savo žemiškajam įsikūnijimui, su kuriuo pati nėra pajėgi rasti bendros kalbos. O jūs galėsite tą kalbą rasti, nes jūs vis dar būsite įsikūnijime ir galėsite veikti: kalbėtis, sukurti tam tikras pažinimo situacijas, įtakoti per energinius srautus O kito žmogaus aukštesnioji sąmonė dėl to tik bus jums dėkinga ir tikrai nepažeisite kito žmogaus laisvos valios. Ego valią gal ir pažeisite, bet subtiliam lygmeniui tai nėra taip jau aktualu, nes ten yra aišku, kad ego struktūra tam tikrame lygmenyje visiškai nebeturi įtakos, o dar aukščiau visai nustoja funkcionuoti. Penktame sąmonės lygmenyje ego nebefunkcionuoja visiškai.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *