7 ciklai III

3D ir 4D erdvėse veikiančių dėsnių skirtumai (1)

Trimatėje erdvėje veikia vieni Visatos dėsniai, o keturmatėje – kiti. Trimatėje erdvėje žmogus siekia save išreikšti per išorinį pasaulį, o keturmatėje – per vidinį pasaulį. Išorinis pasaulis – dualus: priežastis – pasekmė, trauka – atstūmimas, blogis – gėris, šviesa – tamsa ir t.t. Dualumas žmogui suteikė galimybę rinktis. Viskas kilę iš Dievo sąmonės, viskas yra teisinga, bet žmogus pats renkasi, kas jam svarbu ir teisinga. Trimatėje erdvėje svarbų vaidmenį vaidina žmogaus laisva valia. Jo pasirinkimai priklauso nuo vertybių, įsitikinimų, gyvenimiškos patirties, prisirišimų. Rinkdamasis jis įgyja savo patirtį. Vieni sprendimai žmogui suteikia pasitenkinimą, džiaugsmą, laimę, kiti gali sukelti skausmą, kaltę, liūdesį, baimę. Bet tai taip pat yra patirtis. Jeigu neįstrigsite savo kaltėje ar liūdesyje ir padarysite tam tikras išvadas, turėsite galimybę klaidos nekartoti. Reikėtų suvokti, kokias pamokas suteikė viena ar kita klaida, kokiu žmogumi tapote, suvokę savo klaidų pasekmes. Taip tapsite vis stipresni ir tvirtesni. Jūsų laisva valia rinktis stiprins atsakomybę už savo veiksmus. Taigi, kitas svarbus trimatės erdvės dėsnis – priežasties ir pasekmės arba karmos dėsnis. Jeigu sukūrėte daug neigiamos energijos, tai ją vienaip ar kitaip teks transformuoti, pakeisti į šviesesnę, subtilesnę energiją. Tai padaryti galima pakeitus savo mąstymą ir elgseną, jei sugebėsite laiku suvokti galimas savo poelgių pasekmes. Jei ne, teks patirti skausmingų įvykių, kurie bus kaip atpildas už neteisingus poelgius. Atminkite, kad tai, kas jums, galbūt, atrodo neteisinga, Visatos požiūriu yra netgi labai teisinga. Tarkime, jūs tapote priežastimi, dėl kurios kitas žmogus patyrė nemalonumų, nuostolių, skausmo ar net netektį. Viena vertus, galėjote iš tiesų neteisingai pasielgti, kita vertus, tas žmogus galėjo pritraukti tokią nemalonią situaciją savo elgesiu ar mintimis. Taip pasireiškia dar vienas trimatės erdvės dėsnis – traukos dėsnis. Šioje erdvėje egzistuoja viskas, kuo tikime. Tikite, kad aplink vien vagys ir blogi žmonės, tokie ir sups. Jeigu tikite, kad Kūrėjas jus myli, palaiko jūsų idėjas, tai taip ir bus. Visos situacijos visada yra susijusios su jumis. Net ir tos situacijos, kurių konkrečiai sau net nepriskirtumėte, pavyzdžiui, kokia nors globalesnė problema. Ji egzistuoja jūsų pasaulyje tik dėl jūsų tam tikro dažnio minčių. Nesvarbu, kas pasaulyje vyktų, bet tame pasaulyje jūs turite savo erdvę, kurioje yra viskas, ką pritraukiate savo elgesiu, emocijomis, veiksmu, vidine būsena.

Trimatėje erdvėje dominuoja žemas virpesių dažnis dėl neigiamos energijos, kurią skleidžia žmonių mintys ir jausmai. Keturmatėje erdvėje jūsų žemesniosios sąmonės laukas užsipildo aukštesnių vibracijų mintimis. Žmogui tampa lengviau pozityviai mąstyti, veikti, gyventi tampa tiesiog paprasčiau. Lengviau išsisprendžia keblumai, jų kyla vis rečiau, lengviau įveikti slegiančias emocijas, jos tampa švelnesnės.

Keturmatėje erdvėje veikia visiškai nauji Visatos dėsniai. Joje nėra aiškios atskirties tarp gėrio ir blogio, tarp šviesos ir tamsos. Viskas yra viena. Blogis paskatina žmogų rinktis gėrį, tamsesnės situacijos išryškina, kas yra šviesa ir kaip svarbu jos siekti. Nebėra prasmės būti kategoriškam, žmogus suvokia, kad tiesa yra kintanti, ir ji gali atsiskleisti vis kitokiais pajautimais, kitomis spalvomis.

Karmos dėsnį keičia atoveiksmio dėsnis. Ir greito. Neteisingi, negeri poelgiai (Visatos požiūriu) atsisuks prieš jus, pasireikš nemaloniomis situacijomis, skaudžiais įvykiais. Būsite priversti suvokti, ką darote ne taip. Karma nepersikels į kitus įsikūnijimus, neperkelsite jos savo vaikams ar anūkams. Viską galėsite ištaisyti, išmokti pamokas šiame įsikūnijime ir sąmonėjimo keliu žengti daug sparčiau. Karminė Valdyba žmogui suteiks galimybę greičiau pasirinkti šviesos kelią, padės suprasti, kaip savo paties valią susieti su Kūrėjo valia, su savo aukštesniosios sąmonės valia. Karminė Valdyba padeda žmogui išsilaisvinti iš senų nuostatų, įsitikinimų, senų prisirišimų, nes visa tai veiks kaip trukdis. Įvairiose gyvenimiškose situacijose žmogui leidžiama atpažinti savo mąstymo klaidas, išryškina charakterio savybes, kurias reikia tobulinti, keisti. Karminės situacijos degina ne tik žmogaus veiksmų pasekmes, bet ir jausmų bei minčių sukurtus energinius darinius – egregorus.

Atoveiksmio dėsnį keičia dėmesio sutelkimo dėsnis. Trimatėje erdvėje žmogus paskleidžia daug nesąmoningų minčių ir jausmų, kurie, veikiami traukos dėsnio, pritraukia tokios pačios energetikos įvykius. Keturmatėje erdvėje žmogus valdo savo mintis, jausmus, veiksmus. Jis kiekvieną akimirką renkasi, kaip jam elgtis, ir prisiima atsakomybę už savo veiksmų pasekmes. Žmogus geba tikslingai naudoti savo minčių ir jausmų energiją. Suvokia, kad jo materialioji aplinka priklauso nuo to, kokios mintys ir kokie jausmai jame dominuoja. Suvokia, kad išorinė aplinka priklauso nuo jo vidinės būsenos, nuo energinės įkrovos. Jeigu energinė įkrova teigiama, tai ir aplinkybės klostysis palankiai. Jeigu įkrova neigiama, žmogui teks patirti situacijas, rezonuojančias su žemesnio energinio lauko dažniais. Žemų energijų pasaulis, kaip ir karma, niekur nedingsta. Tačiau žmogus gali rinktis žemesnio arba aukštesnio suvokimo energinį lauką. Nepakanka tik norėti, jis turi daryti viską, kad jo energetikoje būtų kiek galima mažiau impulsų, susijusių su žemų energijų jausmais, mintimis, nuostatomis, įpročiais. Turite susikurti įprotį gyventi teigiamose energijose. Nuolat vertinti savo situacijas per pozityvumo prizmę, dažniau išjausti vidinį džiaugsmą, mėgautis gyvenimu. Turite nuolat stebėti, ar jūsų mintys ir jausmai yra ramūs, harmoningi. Negatyvią energiją turite transformuoti į pozityvią. Kūrėjas siekia, kad žmogus jaustųsi laimingas, saugus ir kūrybingas. Kolektyvinėje sąmonėje labai gaji nuostata, kad žmogus negali reikšti savo laimės, nes taip prisišauks bėdą. Tai netiesa. Laikykitės požiūrio: esu laimingas ir drąsiai tai sakau, nes žinau, kad laimė yra pagrindinė mano gyvenimo sudedamoji dalis, ji man padeda kurti savo dieną.

Dalintis:

5 komentarai apie “3D ir 4D erdvėse veikiančių dėsnių skirtumai (1)”

  1. Dėkoju, gera, kad ESATE, kad teikiate zinias ir skleidziate Šviesa! Dėkoju Jums! 🙏🏻💖💖💖🪷

  2. Nuoširdžiai dėkoju. Gyventi pagal šiuos dėsnius darosi lengviau šiomis dienomis. Kaip gera, kad yra iš ko mokytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *