7 ciklai III

7 sąmonės augimo ciklai. Pabaiga

Štai ir baigėme. Labai svarbu, kad viską, ką perskaitėte visose „7 sąmonės augimo ciklai“ knygose, įtvirtintumėte savo sąmonėje, išgyventumėte, o atėjus naujesnėms žinioms – atsisveikintumėte.
Šiose knygose išdėstytos idėjos parodo galimą žmonijos vystymosi variantą jai augant nuosekliai, pakopa po pakopos patiriant gyvenimą. Šis egzistavimo ir virsmo variantas veikė kelis tūkstančius metų, vedė žmogų link nušvitimo, link galutinio suvokimo, kas yra Kūrėjas. Kol egzistuoja tam tikra inercija, tol šis gyvavimo modelis bus aktyvus, ir dauguma žmonių vystysis būtent taip. Vieni šiame modelyje gyvens šimtą metų, kiti – tūkstantį, o treti galbūt vos kelis dešimtmečius, nes gebės suvokti dar naujesnius principus, dar naujesnę, gilesnę Tiesą.
Kūrėjas gali bet kada nuspręsti keisti žmonijos vystymosi orbitą, vadinasi, Jis per žmogaus mintis paneigs tai, ką pats buvo sukūręs, ir sudarys sąlygas skleistis visai naujoms idėjoms. Todėl visas tiesas priimkite kaip galimas. Septyni sąmonės augimo ciklai yra išaiškinti taip, kad atitiktų dabartinį žmogaus suvokimo lygmenį. Kai žmonija persikels į gerokai aukštesnį energinį lygį, pasaulio suvokimas bus kitoks, galimybės bus kitos, ir kai kurios dabar aktualios tiesos praras savo prasmę.
Aukščiau buvo rašyta, kad sielos sąmonės patirtis, karmos dėsnis kai kuriems žmonėms gali nebeturėti jokios prasmės. Ateis laikas, kai nebebus reikalinga ir pakylėtos sąmonės patirtis, tuo pačiu pradės veikti kiti dėsniai. Atsiras visai naujų, vieni dėsniai patobulės, kiti aiškiai paneigs prieš tai buvusį, ir žmonės kurs naujas gyvensenos formas. Būtina išsaugoti tikėjimą virsmu, prisitaikyti prie jo. Žmogaus protui sunku priimti naujos realybės tiesas ir dėsnius, ypač jei jie neigia tai, kas buvo aktualu, brangu ir atrodė kaip nekintami faktai ar nekintamos pamatinės tiesos.

Dalintis:

1 komentaras apie “7 sąmonės augimo ciklai. Pabaiga”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *