7 ciklai III

Atsipalaiduok, keisk mintis (3)

Pagalvojai? Na ir kaip? Ko nusiminei? Juk esi kūrėjas. Jeigu kas nors nepatinka – keisk požiūrį. Arba pačią situaciją. Tai tavo gyvenimas ir tavo patirtys, tai tavo žemiškosios sąmonės kūryba. Tačiau jei ir toliau kursi, remdamasis senomis kolektyvinės sąmonės tiesomis, tuomet vėl pateksi į tas pačias situacijas, vėl gyvensi taip pat. Tikiuosi, įtikinau tave, kad laikas atsigręžti į teigiamas mintis, šiek tiek praplėsti savo sąmonės lauką ir gyvenimą kurti kitu minčių ir jausmų skleidžiamos energijos dažniu. Aukštesniu dažniu. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti sudėtinga. Tačiau viskas yra lengva ir paprasta. Tik reikia nuolatinių pastangų, disciplinos, gebėjimo stebėti save, valios jėga keisti savo senus įpročius – ir tam tikrų žinių. Jų suteiksiu aš, o tau teks pasitelkti valią ir keisti savo gyvenimą. Prisimink istoriją: pirmykštis žmogus rūpinosi tik savo išlikimu, ir minčių lauke daug žodžių nebuvo. Noriu pavalgyti, reikia šiltos užuovėjos ir likti gyvam. Tokia ir buvo jo realybė. Labai ribota. Dabar žmogaus minčių lauke yra labai daug žodžių junginių, kurie turi daug prasmių. Realybė labai pakito, ir žmogui nebereikia galvoti tik apie išlikimą. Situacija keičiasi.

Galimas dalykas, norėtum pasiginčyti, kad ir dabar žmogui svarbu išlikti. Sutinku, sukurti sau geras gyvenimo sąlygas reikia. Bet jos turi būti ne vienintelė siekiamybė, o tavo kūrybos ir gyvensenos pasekmė. Tiesiog pasekmė. Jeigu susitelki į išlikimą, tuoj pat sukuri įtampą. Atgyja pirmykščiai, praeityje buvę aktyvūs instinktai. Tokia būsena tampa sava, nors iš tiesų ji nėra tavo. Tu tik pasirinkai gyvenimo strategiją: kova už būvį. O kur kova – ten ir įtampa. ATSIPALAIDUOK. Tavo realybė priklauso nuo tavo gebėjimo teigiamai mąstyti ir jausti.

Savo trokštamai realybei kurti pasitelk beribės sąmonės resursus. Jeigu jų semsiesi tik iš senos patirties minčių lauko, tuomet realybė atitiks senus gyvenimo standartus. Bet jeigu susitelksi į savo vidinį pasaulį, pasitelksi kitokias, aukštesnio dažnio mintis, tavo tikrovė ims keistis. Juk koks didžiulis skirtumas tarp pirmykščio žmogaus ir dabartinio žmogaus minčių lauko. Tad įsivaizduok, kaip po tūkstančių metų skirsis dabartinio žmogaus ir ateities žmogaus mintys. Pokytis vienaip ar kitaip palies kiekvieną, nes viduje esanti beribė sąmonė siekia pasireikšti naujomis formomis. Minčių laukas neišvengiamai keisis. Tau tereikia pasirinkti keistis jau šiame įsikūnijime arba tikėtis virsmo naujame. Tačiau laukti naujo įsikūnijimo dėl naujų patirčių būtų tik laiko gaišimas. Vėl tektų laukti, kol užaugsi, subręsi, kol tapsi sąmoningu kūrėju. Todėl jau šiandien leisk sau naujas patirtis. Ženk į aukštesnių vibracijų pasaulį, kurio dar nepažįsti. Pažink, įsisavink jo principus, stenkis patekti į naujų, progresyvių idėjų energinį lauką. Naudodamasis juo pakeisi ne tik savo kasdienybę, bet ir pačius gyvenimo principus. Tikra yra tai, ką žmogus laiko realybe. Jeigu sugebi priimti kitus gyvenimo standartus, realybė kinta. Jeigu tavo pasirinkimą palaiko daugiau žmonių, keičiasi ir jų realybė. Kai kolektyvinėje sąmonėje pradės dominuoti teigiamos mintys, teigiamos nuostatos, pasaulis ims keistis. Jame mažės kovos, agresijos, baimės, skausmo, sunkumų, daugės meilės, atjautos, palaikymo, gerumo. Pabandyk nors vieną dieną sąmoningai atsikratyti net menkiausios neigiamos minties. Pamatysi, kaip palengvės fiziškai, o ką jau kalbėti apie emocinę būseną.
Žmonės, kurie jau dabar mokosi gyventi teigiamoje realybėje, kaip skiriamąjį jos bruožą įvardija lengvumą. Lengva spręsti kasdienius klausimus, lengva kurti, lengva bendrauti. Nebelieka puikybės, ambicijų, smerkimo, pavydo. Gyventi tampa tiesiog lengviau. Kaip jau sakiau, viskas yra labai paprasta. Svarbiausia atsikratyti senų įpročių, trukdančių kurti naują realybę. Pabandyk nors vieną dieną nieko nesmerkti, nesipiktinti, neapkalbėti, nesiskųsti, nesišaipyti, nepavydėti, nežiūrėti negatyvą skleidžiančių televizijos laidų. Tiesiog užsiimk tuo, kas kelia džiaugsmą, bendrauk su maloniais žmonėmis. Pamatysi, kaip atgausi fizines jėgas, kaip atsiras motyvacija džiaugtis gyvenimu ir siekti išbandyti nauja. Nieko sudėtingo, tiesa? Stebėti savo mintis ir jausmus, stebėti vidinę būseną ir stengtis atsiriboti nuo negatyvumo. Gali sakyti, kad tai tik žaidimas – tokiu atveju primygtinai siūlau jį žaisti. Juk minėjau, kad tiesą priimsi tik išgyvenęs ją kaip savo patirtį. Kad ir kiek kalbėčiau apie pozityvumo naudą, jeigu pats nemėginsi jo taikyti savo gyvenime, visa informacija teliks prielaida, kad taip gali būti. Kad gali būti laimingas. Kad gali gyventi svajonių gyvenimą. Bet su prielaidomis naujos gyvenimo realybės nesukursi. Kas tau svarbiau: būti laimingam ar žiūrėti pro langą, kaip laimingai gyvena kiti? Tu pats renkiesi, kokiu požiūriu vadovautis ir kaip vertinti savo gyvenimą. Tik prisimink, niekas nepagirs tavęs, kad gyveni sunkų, rūpesčių kupiną gyvenimą, nes visi suvokia, kad pokytis reikalauja darbo su savimi. O jei neįdedi darbo, vadinasi, tingi arba tavo sąstingis toks stiprus, o ego nepajudinamas, kad gailėtis tavęs ir užjausti neverta. Pagalvok, ar yra nors vienas sportininkas, kuris laimėjo olimpinį auksą gulėdamas lovoje ir žiūrėdamas televizorių? Ne, jis laimi, nes daug dirba su savimi. Tavo aukso medalis bus sėkmingas, džiaugsmingas gyvenimas, kurį susikursi įdėjęs pastangų. Aš, tavo Gilusis Suvokimas, vėl kreipiuosi į tave: pabandyk, pajusk. Noriu pasakyti dar kai ką: naujoji realybė remiasi tam tikromis naujomis tiesomis, kurias įmanoma suvokti tik jei sugebi išplėsti savo sąmonę. Ribotos sąmonės žmogus nesuvoks tų tiesų ir neturės kuo kurti savo realybės.

Mintis yra energija. Teigiama arba neigiama. Kai mintį apgaubia jausmas – ji tampa tavo realybe. Tavo gyvenimo dalimi. Tikiuosi supratai, kaip mintys veikia tavo gyvenimą. Todėl nuolat stebėk, kokios mintys dominuoja. Gali manyti, kad dauguma jų teigiamų, bet taip tik atrodo. Stebėk nuosekliai ir atidžiai, tarsi mokslininkas, atliekantis tyrimą, ir pamėgink procentais įvertinti teigiamų ir neigiamų minčių ar būsenų santykį. Įvertink, kiek truko vidinės ramybės, harmonijos, džiugesio akimirkos, kiek kartų nuoširdžiai pagalvojai apie kitus, kiek kartų juos pagyrei, paskatinai, tiesiog apkabinai. Įvertink savo dieną, ir tuomet bus lengviau įsivaizduoti, kokios energinės įkrovos yra tavo tikrovė. Be abejo, dienų būna visokių, lengvesnių ir sunkesnių, todėl vienos dienos rezultatais pasikliauti neverta. Verčiau stebėti save kokią savaitę.

Taigi, tavo realybė tiesiogiai susijusi su tavo minčių ir jausmų energiniu krūviu. Pozityvios mintys ir būsenos kuria pozityvias aplinkybes ir patirtis. Ir atvirkščiai. Tad kodėl nepabandžius ne tik stebėti savo mintis ir jausmus, bet ir juos keisti? Žinoma, tam reikalinga valia ir užsispyrimas. Reikia vidinės jėgos ir savitvardos susilaikyti nuo apkalbų, pašaipų, irzlumo, pretenzijų. Bet tai įmanoma. Jau sakiau, kad tai, ką priimi kaip realybę, ir yra tavo realybė. Visada gali pasirinkti, kur nukreipti savo dėmesio energiją. Gali rinktis, apie ką mąstyti, kuo domėtis, kaip leisti savo laisvalaikį. Sukoncentruok dėmesį į kūrybinius procesus, o ne į griaunančius, ir taps visiškai aišku, kas gyvenime yra teigiama, o kas – neigiama.

Dalintis:

1 komentaras apie “Atsipalaiduok, keisk mintis (3)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *