7 ciklai III

Aukštesnysis Aš ir keturmatė jo realybė (3)

Akimirka, kai suvokiate save kaip sąmonę, ir yra prabudimas. Jūsų dvasiniame augime įvyksta didelis šuolis. Suvokiate, kad jūsų gyvenimo pagrindas – ne kasdieniai rūpesčiai. Ir ne malonumai. Mėgautis, džiaugtis gyvenimu būtina – mes nuolat tai primename, norėdami, kad vertintumėte savo gyvenimą kaip dovaną, o ne kaip kančią ar nelaimę. Kūrėjas iš tiesų nori, kad žmogus būtų laimingas. Jūs pradedate suvokti, kad ESATE BERIBĖ SĄMONĖ. Sąmonė, kuri patiria save tam tikro sudėtingumo materijoje. Ar galite apčiuopti orą, ar galite jį matyti, ar galite iš oro padaryti formą? Atsakysite: ne, nematome, negalime paliesti ir padaryti iš jo formos. Sąmonę galima palyginti su oru. AŠ ESU sąmonė tiesiog egzistuoja, tačiau save suvokti ji pradeda tik įgavusi tam tikrą formą – AŠ ESU KAS ESU. Ji įgyja tam tikrą formą, kai suvokia, kas ji yra, ir ima save stebėti. Taip sąmonė pamažu pradeda kurti mintis, o mintis virsta materija. Sąmonė iš savęs kuria materiją. Ji apmąsto visas galimybes, kaip materijos dalelės galėtų apsijungti, kokie dėsniai turėtų veikti, kad išsilaikytų forma, kaip turėtų realizuotis mintis, kokią erdvę sukurti, kad ta forma galėtų funkcionuoti. Taip prasideda nepaprastai ilgas kūrybinis procesas. Sąmonė kuria dėsnius, kuria impulsų perdavimo galimybes ir t.t. Ji gimsta Kūrėjo sukurtoje realybėje. Taip, kaip jūsų sielos sąmonė perėjo iš nemirtingumo į mirtingumo erdvę ir gimė kūdikyje. Gimė žmogumi ir nebeprisimena, kad yra didesnės sąmonės dalis. Lašelis vandenyne. Taip sąmonė, gimusi Visatos Kūrėjo sąmonėje, pamiršo, kad yra beribės sąmonės dalis ir turi dar didesnių, nei esybės užduočių. Taip nuolat kuriasi naujų pasaulių fraktalai. Visada prisiminkite, kad esate dar galingesnių sąmonių dalys, ir jums gali pavykti suvokti bent dalį savo beribės sąmonės.

Sąmonė kuria idėjas, kas ji bus, kaip ji veiks ir kokioje erdvėje gyvens. Įėjusi į Kūrėjo sąmonės lauką ji jau žino, kad čia egzistuoja tam tikri dėsniai, principai, taisyklės, žino, kaip viskas veikia. Kūrėjo sąmonė iš savęs sukūrė kosmines struktūras, elohimai padėjo realizuoti idėjas, dėsnius, sukurti materines formas sąmonei gyvuoti. Buvo labai svarbu jų veikimą sinchronizuoti su nematerine sąmone. Pagaliau, kai buvo sukurtos formos, santykiai, kai pradėjo veikti dėsniai, kosminė sąmonė suvokė, patyrė save elohimų sąmonės sukurtoje erdvėje, o vėliau – arkangelų. Ji tapo kūrėja. Vis tik kosminei sąmonei buvo ir yra labai svarbu save materializuoti tiek, kad galėtų apčiuopti savo kūrybos rezultatus. Ne tik suvokti, bet ir apčiuopti. Kaip jums sunku suvokti savo aukštesnę sąmonę, ją apčiuopti, patirti, taip ir nematerinei sąmonei suvokti save materijoje buvo ir yra iššūkis, o dar ir išjausti tą sukurtą materiją – apskritai kūrybos viršūnė. Sąmonė pajuto, kad gali ne tik išjausti pati save, bet ir atsinaujinti, atgimti. Ji džiūgavo – leido sau nuolat atgimti materijoje taip sukurdama reinkarnacijos procesą. Sąmonei buvo ir yra svarbu patirti save pačiomis įvairiausiomis sąlygomis, dalyvauti pačiuose keisčiausiuose įvykiuose, būti pačia įvairiausia forma. Sąmonė siekia, kad būdama įsikūnijime gebėtų suvokti, patirti kuo daugiau, kad galėtų plėstis iki begalybės. Šią galimybę atveria reinkarnacijos procesas.

Turbūt jau supratai, kaip ilgai vyko involiucinis procesas, kol sąmonė pagaliau tapo materialia forma – žmogumi. Gaila, kad kai kurie žmonės iki galo neįvertina savo gyvenimo svarbos. Pagalvokite apie tai, kaip jūsų sąmonei svarbu save išjausti, patirti Žemėje. Bet tai nėra galutinis jos tikslas. Prisiminkite, kad egzistuojate amžinybėje, vadinasi, procesas nuolat tęsiasi, kuria vis naujas sąlygas besikeičiančiai sąmonei egzistuoti. Šiuo laikotarpiu jūsų žemiškoji sąmonė siekia save suvokti kaip išsilaisvinusią sąmonę ir galinčią veikti materinėje aplinkoje. Jūs siekiate susilieti su aukštesniąja savo sielos sąmone, kuri trokšta save patirti būtent toje materinėje erdvėje, kurioje esate. Žemesniajai sielos sąmonei visiškai pakako trimatės erdvės. Tačiau aukštesniosios sielos sąmonei jau reikalinga kita erdvė. Taigi, žmogus turi priimti mintis iš aukščiausios sielos sąmonės minčių lauko ir jas įgyvendindamas kurti realybę, kurioje aukščiausios sielos sąmonė galėtų pamažu įsimaterinti. Tam reikalinga keturmatė erdvė.

Dalintis:

1 komentaras apie “Aukštesnysis Aš ir keturmatė jo realybė (3)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *