7 ciklai III

Beribė sąmonė (2)

Pamėgink pamatyti beribėje erdvėje egzistuojančias visatas. Greičiausiai mėginsi pamatyti jų formas, tačiau stenkis nukreipti savo dėmesį į visatų kūrėjų sąmones. Kur egzistuoja visata? Ji egzistuoja visatos kūrėjo sąmonėje. Vėliau pats išmoksi išjausti, kad tavo realybė egzistuoja tavo paties sąmonėje. Bet apie tai vėliau.
Pamėgink išjausti, kaip visata egzistuoja Kūrėjo sąmonėje. Pirmiausia Jis yra savo AŠ ESU būsenos. Tiesiog išjaučia, kad jis yra. Šiandien nesigilinsime, kaip atsirado Kūrėjas, tiesiog pamėgink pajusti Jo kūrybos pradžių pradžią. Minties dar nėra. Tik pojūtis neapčiuopiamumo svorio, gylio, prasmės. Vėliau atsiranda impulsas kurti. Gimsta mintis. Kai gimsta mintis, Kūrėjas pradeda suvokti, kas jis yra. Ši būsena vadinama AŠ ESU, KAS ESU. Kūrėjas pradeda patirti save, tuo pačiu tos patirtys gimdo smulkesnius principus, dėsnius, formas. Pradeda veikti sąskambio dėsnis. Tai reiškia, kad jeigu jauti gebėjimą, tai turi atsirasti ir aplinkybės gebėjimui egzistuoti. Vienu metu gimsta gebėjimas ir galimybė. Kūrėjas kuria mintį, ir erdvė iš karto konstruoja galimybę. Kūrėjo sąmonė veikia dvejopai, taip, kaip jau aiškinau apie tavo paties vidinę ir išorinę sąmonę. Tu esi Visatos Kūrėjo atspindys. Pamatysi, kad sąskambio dėsnis veikia visur, tiek aukščiau Kūrėjo sąmonės, tiek Kūrėjo sąmonės lauke, t. y., tavo gyvenime. Kai Kūrėjas išjaučia galimybę, Jis kaip mat pasitelkia gebėjimą veikti. Kūrėjas suvokia visų principų, dėsnių esmę. Šiuos dalykus Jis jau buvo patyręs savo augimo stadijose ir yra atsirinkęs, ką galėtų patirti, tapęs savarankišku savo Visatos Kūrėju. Jam tik reikėjo suteikti gyvybingumą viskam realizuotis.

Kūrėjas išjautė save, suvokė, kad gali mąstyti, jausti, ir pradėjo savo kūrybos procesus. Jis sukūrė formas, kurios remiasi jo sąmonės energijomis, ir į savo sąmonės lauką pritraukė beribių sąmonių išskleistus impulsus (kosmines sąmones), kurie galėtų save išreikšti Visatos Kūrėjo sukurtoje realybėje. Sukurti atskirą sąmonę – nepaprastai daug žinių, energijos ir jėgos reikalaujantis procesas. Todėl visatų kūrėjai, kurdami gyvybines sąmones, dažniau pasitelkia beribių sąmonių impulsus, nei kuria patys iš savęs. Tiesa, jie tai gali ir daro, vadinasi, kai kurie žmonės kilę iš šio Kūrėjo sąmonės lauko, tik jų veikla dar yra labai žemiška, jie dar tik augina save ir savo sąmonę. O tu savo sąmonę sieki išskleisti, atverti. Tie, kurie dar tik augina savo sąmonę, turi daug iššūkių suvokti save šioje realybėje ir sukurti naujus gebėjimus. Tu esi beribės sąmonės dalis, suvokianti save šioje realybėje, ir tavo sąmonės kanalas vis labiau atsiveria, sudaro sąlygas suvokti tau itin gilias tiesas. Tu jas tiesiog žinai. Jeigu savyje dažnai aptinki vidinį žinojimą, kurio negali pagrįsti savo protu, tuomet gali spėti, kad esi beribės sąmonės dalis. Tiesa, vertinant iš žmogiškosios pozicijos, nėra jokio skirtumo, iš kur esi kilęs – iš beribės sąmonės ar iš Kūrėjo sąmonės lauko. Vis tiek tau reikia pažinti, ugdyti ir keisti save. Gyvenimo užduotys yra tos pačios. Labai žemiškos ir aiškios. Tačiau, kai atveri savo sąmonę, savyje gali aptikti gebėjimų, kurie nėra aktualūs žemiškame lygmenyje, nėra lengvai pritaikomi žemiškoje kasdienybėje. Jei skaitydamas šią knygą manai, kad joje aprašomų tiesų neįmanoma suprasti ar nenori jų suprasti, nes neteikia jokios apčiuopiamos naudos, tuomet gali save laikyti Kūrėjo sąmonės dalimi, kuriai svarbu tik tai, kas apčiuopiama. O jeigu perskaitei knygą iki šios vietos, nenumetei jos į šoną, jei viduje jauti sąskambį su tomis tiesomis, tai greičiausiai esi kilęs iš beribės sąmonės. Gal dar iki galo nesupranti visų tiesų, tačiau jauti malonumą skaitydamas šią knygą. Giliai viduje jauti sąskambį su perskaitytomis žiniomis, jos atrodo artimos, keliančios saldų norą gilintis toliau.

Dalintis:

1 komentaras apie “Beribė sąmonė (2)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *