7 ciklai III

Darnos principas (1)

Apie keturmatės erdvės principus ir dėsnius kalbėsime nuolat. Šią informaciją turėsite priimti kaip naują tiesą. Žmogus gali neigti naujuosius dėsnius ar principus, bet jie vis tiek egzistuos ir reikės prie jų taikytis. Keturmatėje erdvėje dominuoja aukštų vibracijų energijos. Jūsų gyvensena turės keistis, turėsite įprasti pozityviai mąstyti ir jaustis. Žinoma, tai neįvyks savaime ar per vieną dieną. Teks kurti naujus įpročius, kad kuo lengviau pritaptumėte prie naujų sąlygų. Jeigu jūsų mintys ir jausmai bus teigiami, save pakylėsite į aukštesnių vibracijų sąmonės lygmenį. Nori nenori teks keisti ir elgesio modelius, sprendimus, nes senieji tiesiog nebeveiks ar net kenks. Žemų vibracijų energija, kurią sukurs žodžiai, mintys ar veiksmai, neatitinkantys naujų standartų, netgi gali sukelti fizinių negalavimų. Jeigu pasirinkote pereiti į keturmatę erdvę ir susijungti su savo aukštesniąja sąmone, turite siekti absoliučios darnos tarp minties, jausmo ir veiksmo. Tai vienas svarbiausių keturmatės erdvės principų, ir kas su juo nerezonuoja, egzistuoti negali. Reaguodami, kalbėdami, elgdamiesi taip, kaip buvote įpratę trimatėje erdvėje, šios darnos nepasieksite, taigi ir galimybė gyventi keturmatėje erdvėje liks tik teorinė. Reikia suvokti, kad neįmanoma būti keturmatėje erdvėje tik sekmadieniais ar po kelias minutes per dieną. Ši erdvė turės tapti jūsų gyvenimo fonu, nuolatine palydove. Kiekvienas nukrypimas iš karto skaudžiai atsilieps. Tai nėra bausmė ar pamokos. Tiesiog kiekvieną kartą būsite raginami veikti darniai teigiamoje vibracijoje. Keturmatėje erdvėje veikia kitokie dėsniai, tad teks taikyti kitus metodus, laikytis visai kitokių nuostatų ir elgsenos principų.

Gali pasirodyti, kad gyventi keturmatėje erdvėje yra labai sunku. Iš tiesų, joje gyventi labai lengva ir paprasta. Tik pereiti į ją – gana sudėtingas, ilgas ir ne itin malonus procesas. Keturmatė erdvė kelia didžiulius reikalavimus žmogui. Būtinos savybės – sąžiningumas, atsakomybė, gebėjimas būti sąmoningam bet kokiose aplinkybėse. Šioje erdvėje negali egzistuoti ne tik jūsų žemiškasis ego, bet ir joks negatyvas. Galbūt prieštarausite sakydami, kad gyvenimo sąlygos yra sunkios, būti nuolat pozityviam neįmanoma. Noriu jums priminti, kad jūsų realybė – tai jūsų minčių ir jausmų atspindys. Jūs patys sukūrėte šias gyvenimo sąlygas ir patys jas galite keisti. Na, dar galima atsakomybę permesti karmai, manyti, kad sunkų gyvenimą užsitarnavote veiksmais, padarytais praėjusiame įsikūnijime arba kenčiate už protėvių nuodėmes. Taip, visa tai turi įtakos jūsų gyvenimui. Bet tik tol, kol pereisite į keturmatę erdvę, kur jūsų gyvenimas priklausys tik nuo jūsų pačių veiksmų, pasirinkimų, atsakomybės ir t. t.

Jūs galite pajusti didžiulį skausmą supratę, kad gyvenimas keičiasi taip stipriai, kad tenka atsisakyti visko, prie ko esate pripratę. Labiausiai esate įpratę slėptis, kad tik nereikėtų stoti nuogam prieš Dievą. Slepiatės už susikurtų įvaizdžių, atsakomybę už savo gyvenimą permetate kitiems, manote, kad turite teisę tinginiauti ir neugdyti savęs, kad galite švaistyti laiką veltui, netausoti jo. Gyvenate paviršutiniškai, nesistengiate gilintis į save, nesistengiate, kad kiekvienas jumyse kilęs jausmas ar mintis būtų tik teigiami. Esate drąsūs apie kitą žmogų galvoti blogiausius dalykus, nes žinote, kad jis to nei girdi, nei supranta. Bet keturmatėje erdvėje jūsų mintys bus atviros visiems, jūsų ketinimai bus suvokiami greičiau nei spėsite ištarti žodį. Neturėsite už ko pasislėpti. Negalėsite sakyti, kad Kūrėju tikiu tik tada, kai man patogu. Teks prisiimti atsakomybę už kiekvieną savo veiksmą, jausmą ir mintį, nes pasekmės bus juntamos iš karto. Trimatėje erdvėje veikia schema mintis–veiksmas–rezultatas, keturmatėje – mintis–rezultatas. Atlikdami veiksmą, galite numatyti klaidas, ištaisyti jas, o kai po minties iš karto seka rezultatas, nieko pakeisti neįmanoma. Gali išsipildyti bet kokia baimė, bet koks piktas palinkėjimas (ir vėliau grįžti bumerangu atgal), t. y. akimirksniu materializuotis bet kokia mintis. Taigi galvoti, linkėti, svajoti teks labai atsakingai.

Keturmatėje erdvėje neįmanoma vienų mylėti, o kitų nekęsti. Neapykantos vibracija išderina jūsų meilės erdvės lauką, pažeidžia santykius su mylimu žmogumi. Tai reiškia, kad pykdami ar neapkęsdami nors vieno žmogaus, jūs kenkiate savo geriems santykiams su visais žmonėmis, netgi pačiais brangiausiais. Nepamirškite darnos principo. Negalite vieną akimirką tikėti Kūrėju, o kitą – ne. Negalite vieną dieną valgyti švaraus, sveiko, aukštų vibracijų maisto, o kitas – nuodytis. Neatsispyrę seniems įpročiams ar pagundai, išderinate kūno energetiką, ir jis tampa nebepajėgus lengvai priimti šviesos srautų. Kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje siekite absoliučios darnos tarp minties, jausmo ir veiksmo. Stebėkite savo elgsenos ir mąstymo įpročius, keiskite juos, kad galėtumėte kuo lengviau įsitvirtinti keturmatėje erdvėje, gyventi jos principais.

Darnos principas susijęs ir su sąmonės lygiais. Sąmonėdamas žmogus suaktyvina tam tikrą savo sąmonės lauką, ir jo gyvenime pradeda skleistis šio lauko vibracijos. Fiziniame plane jos pasireiškia naujomis žmogui atsiveriančiomis galimybėmis. Taigi, jis turi įsiklausyti į savo širdies norus, vėliau – į vidinį žinojimą ir gyventi pagal šį vidinį vedimą. Kai ima aktyvuotis aukštesnioji sąmonė, žmogus prioritetu turi laikyti ne siekį įgyvendinti asmeninius norus, o veiklą, kuri padeda kurti tam tikrą pažangą, keičia kitų žmonių gyvenimą. Žemesnė sąmonė įsiklauso į aukštesnės sąmonės siekiamybę ir prisitaiko prie naujų paskirčių. Žemiškoji ir aukštesnioji sąmonė ima veikti darniai. Protas ir širdis veikia kartu su aukštesniąja sąmone, žmogus įgyvendina tai, ką „sako“ jo besiskleidžianti aukštesnė sąmonė.

Dalintis:

1 komentaras apie “Darnos principas (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *