7 ciklai III

Elohimų ir arkangelų sąmonės ypatumai (1)

Visatos Kūrėjas savo sąmonės lauke kuria savo realybę. Jo realybė, šiuo atveju, yra Visata, kurioje tu gyveni. Kūrėjo realybė keičiasi nuo Jo minčių, Jo būsenų. Kaip tų būsenų pokytį gali pajusti tu? Tai priklauso nuo to, iš kokios pozicijos žvelgsi. Jeigu iš žmogaus pozicijos – realybės pokyčiai, kuriuos kuria Visatos Kūrėjas, tau nebus juntami. Tiesiog supranti, žinai iš bendrojo išsilavinimo, kad vyksta tam tikra pasaulio kaita, tačiau akivaizdžiai kasdien jos nematai. Bet jeigu Kūrėjo kūrybą stebėtum iš kito Kūrėjo pozicijos, aiškiai matytum, kad Visatos Kūrėjas be atvangos skleidžia naujus impulsus, kurie keičia Jo realybę. Vyksta visų įmanomų sričių – materialių formų, gamtos, žmogaus kūno ir mąstymo, fizinių procesų – nuolatinė kaita. Vienų spartesnė, kitų lėtesnė. Visatos Kūrėjas giliai išjaučia kiekvieną būsimą pokytį, viską apskaičiuoja. Šie pokyčiai tampa suvokiami ir žmogui (arba kitoms Kūrėjo sukurtoms formoms), ir aplinkai, kitaip tariant, išorinei Kūrėjo sąmonei.

Džiaugiuosi, kad vis dar turi jėgų skaityti toliau ir mąstyti apie tai, ką dabar kalbame. Šiai informacijai suvokti reikia kuo aukštesnių vibracijų, tad jei jos dėl kokių nors priežasčių sužemėtų ir nebesuprastum, apie ką kalbu, rekomenduoju padaryti pertrauką, pailsėti. Gali būti, kad prireiks ilgesnės pertraukos, galbūt reikia paaugti, kad nebūtų sunku suvokti ir įsisavinti šias žinias. Na, o jeigu gali tęsti toliau, tuomet neriam gilyn.

Sukūręs realybę Kūrėjas į beribę erdvę skleidžia impulsą su užkoduotomis galimybėmis, kurias kaip patirtį galėtų išjausti beribės sąmonės. Į Visatos Kūrėjo impulsą su užkoduota tam tikra realybės forma reaguoja tos beribės sąmonės, kurioms yra priimtina patirtis būtent šioje formoje. Beribė sąmonė gali turėti įvairiausių kitų siekių, ji gali nekreipti nė mažiausio dėmesio į Visatos Kūrėjo skleidžiamus impulsus. Tarkim, draugas tau pasakoja apie tai, kas jam įdomu, ką veikia, ir jeigu tavyje nėra sąskambio su jo veikla, tu nesigilinsi į pokalbį ir greitai jį pamirši. Tačiau, jeigu pajusi sąskambį, susidomėsi draugo pasakojimu, tuomet ne tik įdėmiai klausysiesi, bet ir pats įsitrauksi į draugo veiklą. Taip ir beribė sąmonė susidomi Visatos Kūrėjo impulsu, ji jaučia, kad toji materiali realybė atitinka jos sumanymus, siekius, todėl džiaugsmingai atsiliepia į impulsą ir susitelkia į individualų sąmonės tašką, subatominę dalelytę, kuri integruojasi į Visatos Kūrėjo sąmonę. Ta subatominė dalelytė (kosminė sąmonė) per beribės sąmonės energijos srautą patenka į Visatos Kūrėjo sąmonės lauką ir jame materializuoja save. Įžiebia kibirkštį, arba, galima sakyti, Kūrėjas sukuria monadą. Tas beribėje sąmonėje susitelkęs dėmesio energijos taškas ir yra tavo prigimtinė esmė. Tavo prigimtinės esmės „motina ir tėvas“ yra visa Beribė sąmonė, o tu esi jos sutelktos dėmesio energijos kūrinys ir Visatos Kūrėjo sąmonę ateini pažinti Jo realybės ir kurti joje. Kūrėjo sąmonėje pereini visą involiucinį procesą, apie kurį jau buvo kalbama ankstesnėse knygose, ir tampi žmogumi. Žinoma, iki tol galėjai save patirti bet kuriame šio Visatos Kūrėjo žvaigždyne, bet kurioje planetoje. O gal ir iš karto atėjai į Žemę. Gali būti visaip, bet šiuo atveju tai nėra svarbu. Svarbu suvokti, kas iš tiesų esi, kokios energijos yra tavyje. Tai padės tau pasirinkti gyvenimo kelią, kuriame galėtum geriausiai realizuoti save.

Dalintis:

1 komentaras apie “Elohimų ir arkangelų sąmonės ypatumai (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *