7 ciklai III

Intuicija ir vidinis žinojimas (1)

Aš, tavo Gilusis Suvokimas, toliau beldžiuosi į tavo protą. Tu suvoki tai, kas tau įprasta, kas dominuoja tavo minčių lauke. Tad priimti informaciją, kurios nesuvoki, labai sunku. Todėl ją perduodu per kitą žmogų, kurio suvokimo laukas gerokai platesnis, kuris turi daugiau vidinės patirties. Noriu, kad įsiklausytum į naujas tiesas, kurios tau atsivers per vidinį žinojimą. Tau gali kilti klausimas, kuo skiriasi vidinis žinojimas nuo intuicijos ir, ar viskas, ką nujauti arba ką tarsi žinai, yra tikra.

Intuicija yra, kai jauti įvykius, kurie jau numatyti tavo likimo linijoje, arba kitaip tariant, dabartiniame tavo gyvenimo variante. Šis variantas fiksuoja viską, kas buvai iki šios akimirkos, ką patyrei ir ką sukūrei. Aplink tave ir tavyje susiformuoja tam tikra energinė erdvė. Joje dominuoja energijos, kurias tu pritraukei ir kurios pamažu realizuoja galimus įvykius. Tavyje veikia karmos dėsnis, kuris iš tavo sukurtų ir skleidžiamų energijų materializuoja tų energijų pagrindu sukurtus įvykius. Tačiau tu gali keisti energijų balansą tiesiog keisdamas požiūrį, suprasdamas savo klaidas. Gali atsitikti taip, kad intuicija ar nuojauta nepasitvirtins, nes laiku suvokęs savo elgsenos pasekmes, neutralizuoji jas, pakeiti visą įvykių eigą.

Intuicija nuskaito tai, kas gali realizuotis materialiame plane dėl tavo paties minčių ar veiksmų, o vidinis žinojimas yra tavo išskleistos sąmonės tiesos. Jos egzistuoja būsimos būties laike. Ne praeities ar dabarties laike. Kas toji būsima būtis? Tai energinis laukas, kuriame sukaupta tavo beribės sąmonės patirtis ir kuri gali būti naudojama tavo kasdienybėje. Tu gali gyventi, remdamasis savo sukaupta patirtimi ir dabartiniu požiūriu, bet gali remtis ir vidiniu žinojimu. Žmogui, mėgstančiam valdyti savo gyvenimą, šis variantas gali būti nepriimtinas, nes reikėtų remtis tuo, ko nesuvoki, ko nepatyrei ir nežinai, kaip suveiks.
Naujas principas, kuris leidžia kurti kitokį, geresnį gyvenimą, nusako, kad realybė jau egzistuoja, tau reikia priimti ją, pažinti, būti joje. Tai reikalauja savistabos ir pastangų nuolat keistis, būti lanksčiam. Šis naujas principas nusako, kad tu paleidi praeities energijas, buvusią patirtį bei pasenusias žinias ir leidi ateiti ateities energijoms bei žinioms. Jos būtinai pasieks tave, jei tikėsi jų egzistavimu ir pasitikėsi procesu. Noriu, kad labai gerai suvoktum, ką reiškia gyventi su praeities energijomis, o ką – su ateities energijomis.

Esi, kas esi. Esi tas, ką suvoki. Šiandien tau lengviausia suvokti tai, kas buvo. Tarkime, kaip žmonės gyveno prieš 10, 100 ar 1000 metų. Tu žinai, kokios dominavo vertybės ir kad jos tinka šiai dienai. Remiesi tėvų ir protėvių sukurtu pasaulio vaizdu, laikaisi vertybių, kurios dominuoja dabartinėje kolektyvinėje sąmonėje. Tuo žinojimu paremta tavo elgsena. Kiekvieną akimirką tu skleidi tam tikros energijos mintis ir jausmus, tai tampa tavo realybės pagrindu, todėl nesunkiai gali nuspėti ar nujausti, kokia diena tavęs laukia rytoj. Panašus traukia panašų. Veikia ir karmos dėsnis, kai išorinė tavo sąmonė, norėdama neutralizuoti tai, ką neigiamo ir netinkamo sukūrei savo vidine sąmone, sukuria aplinkybes vykti tai transformacijai. Tavo visuminė sąmonė nuolat tikrina, kiek jos žemiškoji vidinė sąmonė sukuria virsmą skatinančių, o kiek – jį stabdančių energijų. Jau minėjau, kad jį stabdo žemo dažnio mintys, jausmai ir veiksmai. Beribė sąmonė suvokia, kad egzistuoti gali tik gyvybėje, tik nuolatinėje pulsacijoje, vadinasi, nuolatiniame virsme. Žemiškoji išorinė sąmonė sukuria atsvarą tam, ką kuria vidinė sąmonė. Susiformavęs energinis balansas saugo energinį gyvybingumą. Įpročiai, į kuriuos tu galbūt net dėmesio nekreipi, sukuria pasikartojančius įvykius. Jie visada remiasi praeities energijomis. Žmogus gali puikiai gyventi ir su praeities energijomis, bet tik tada, jei atsisako augti, tobulėti ir laisva valia pasilieka sąstingyje. Atėjus laikui, kai išorinis gyvenimas ims keistis, šis sąstingis išryškės itin aiškiai. Jei žmogaus vidinė sąmonė aktyvi, šis suvokimas bus skaudus, bet jei ji miega, žmogus nesupranta, ko neteko, neišgyvendamas naujų pojūčių, naujo suvokimo.

Dalintis:

3 komentarai apie “Intuicija ir vidinis žinojimas (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *