7 ciklai III

Keturmatė erdvė (1)

Ar jau egzistuoja keturmatė erdvė? Kol kas tik subtiliąjame plane. Daugybė pakylėtų sąmonių jau kuria keturmatėje erdvėje, tačiau tam, kad ji įsimaterintų, reikalingos aukšto dažnio žmogaus mintys. Žemėje veikiantys dėsniai leidžia mintims materializuotis. Kyla klausimas, kaip žmogus galėtų formuoti keturmatę erdvę, jei suvokia tik trimatę?

Naujai išgirstą mintį ne visada, o tiksliau – dažniausiai jūsų protas atmeta. Tačiau pakartota, išgirsta daug kartų ši mintis pamažu tampa sava, įsitvirtina jūsų minčių lauke. Visas idėjas, susijusias su šia mintimi, jūs pradedate pripažinti, įsiklausyti, jos tampa jūsų gyvenimo dalimi. Štai taip pradės materializuotis keturmatė erdvė su savo naujais dėsniais, nors dar nežinote, kaip jie veikia. Pamažu pradės atsiverti naujos žinios, įsitvirtinti naujos tiesos. Iš tiesų, žmogus gali sukurti bet ką, net ir sudėtingiausią dalyką, jeigu tik žino, kaip tai padaryti. Šioje knygoje yra nuolat minimi tam tikri žodžiai, kurie tarsi kodiniai raktai įsitvirtins jūsų minčių lauke, įtvirtins dėsnius jūsų išoriniame pasaulyje, kurie susieti su tais kodiniais žodžiais, ir, padedami jų, pradėsite keisti savo išorinio gyvenimo principus. Nesibaiminkite, šie kodiniai žodžiai nepaveiks jūsų valios, nemanipuliuos jūsų sąmone. Jie leis suvokti labai svarbias ir naujas tiesas, integruoti jas į savo gyvenimą.

Kai kurie keturmatės erdvės principai yra labai paprasti, bet laikytis jų gana sudėtinga. Ne visi žmonės nori keistis, ne visi nori prarasti savo komforto zoną. Tiesa, šis jūsų saugumas ir patogumas tėra iliuzija. Iliuzija, susikurta iš neišmanymo. Argi patogu, kai savo gyvenimą apsunkini karminiais procesais, kai susikuri nesėkmes ir ligas? Argi saugu, kai bijai prarasti, patirti, kai bijai būti vargšu, bet ir turtuoliu būti baiminiesi? Taigi, tik apgaudinėjate save manydami, kad savo trimatėje erdvėje esate saugūs ir nieko nereikia keisti. Kiekvienas, labiau mąstantis ir vertinantis savo gyvenimą, suvokia, kad visiškai saugiai jaustis gali tik tada, kai esi sąjungoje su Kūrėju, kai tavo gyvenimo principai nesikerta su dieviškaisiais.

Tad kas varžo žmogų ir neleidžia jam eiti saviugdos keliu? Dažniausia priežastis – tingėjimas. Tingėjimas mąstyti, veikti, ieškoti informacijos, siekti aukštesnių tikslų. Dažnas galvoja – gyvenimas teka savo vaga, metai eina, mirtis vis tiek neišvengiama, tai kam stengtis, kokia prasmė dirbti su savimi? Jei tavo tikslas tik patenkinti fizinius poreikius, tuomet ši knyga ne tau. Jei nori gyventi ir kurti amžinybėje, jau dabar turi daug dirbti, kad sąmonė plėstųsi, kad prisimintum, kas iš tiesų tu esi. Kad jau šiame įsikūnijime galėtum save suvokti tiek materijoje, tiek nematerijoje. Kad mirtį suvoktum ne kaip praradimą, galutinį egzistencijos tašką, o kaip perėjimą į kitą erdvę, kurioje toliau tęsiasi tavo kelias, veikla, kurioje netgi gali toliau bendrauti su materialiame pasaulyje likusiomis brangiomis sielomis. Kad suprastum, jog į materinę erdvę gali grįžti bet kada, ne tik reinkarnuodamasis. Yra ir kitų būdų grįžti į materiją ir išjausti žemiškąjį gyvenimą. Apie šiuos būdus dar anksti kalbėti šioje knygoje. Turi išaugti jūsų sąmonė, turi būti sudėti tam tikri saugikliai, kurie apsaugotų žmones nuo susinaikinimo, kai jie pradės valdyti energijas.

Pirmas saugiklis yra labai paprastas ir veikia užtikrintai. Žmogus, kad ir koks būtų išradingas, šio saugiklio apeiti negalės. Tas saugiklis – tai tyra širdis. Ji nebūna tyra, kai žmogaus lūkesčiai yra egoistiniai, kai paskatos veikti – nedoros, negarbingos. Dvasinio augimo kelio už jus nenueis niekas kitas, nors ir kaip jus mylėtų. Pasislėpti už kieno nors nugaros ir rodyti kitiems, kad esate dvasingi, iki smulkmenų sąžiningi ir tyros širdies, bus neįmanoma. Galite apgauti kitą žmogų, galite ir save įtikinti, kad esate labai geri, nuoširdūs, tačiau Visatos neapgausite. Jei jūsų širdies tyrumas dingsta, iš karto nustoja veikti dėsniai, kurie leidžia valdyti energijas. Nėra tyros širdies – neveikia dėsniai, kurie jums suteiktų didžiulę galią ir unikalumą. Yra tyra širdis – dėsniai veikia. Energija bus jūsų pusėje tol, kol laikysitės dieviškųjų principų. Jeigu laikysitės savo ego principų, niekada neįvaldysite keturmatėje erdvėje (ir aukštesnio dažnio erdvėse) egzistuojančių galių. Praradę tyrą širdį save galite prarasti per akimirką.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *