7 ciklai III

Keturmatė erdvė (3)

Kas yra dvasinis augimas? Pirmiausia, tai išminties ir meilės sklaida, arba jūsų dėmesio sutelkimas į vis aukštesnės sąmonės lauką. Jau žinote, kad sąmonės kanalą sudaro žemiškoji sąmonė, sielos sąmonė ir esybės (dvasios) sąmonė. Jūsų gyvenime aktyvi ta sąmonė, į kurią nukreipiate savo dėmesio energiją, ketinimų galią ir atitinkamais veiksmais keičiate savo charakterį, savo vertybes, nuostatas ir įsitikinimus. Šiuolaikinio žmogaus minčių laukas yra prisotintas minčių iš praeities ir dabartinės kasdienybės. Blogiausia yra tai, kad dauguma žmonių mąsto panašiai. Jų mintys sukuria stiprius, dažniausiai negatyvios energijos, egregorus, kurie įgauna realizacinę galią. Prieš porą trejetą šimtų metų iš daugumos išsiskyrę visiškai kitaip, unikaliai mąstantys žmonės (muzikai, dailininkai, atradėjai) sukūrė genialių minčių lauką, kuris dar ilgus metus formavo naujus mąstymo ir gyvensenos proveržius, kėlė ne vienos kartos žmonių mintis aukštyn. Dabar dauguma žmonių tiesiog tingi mąstyti. Teisingiau, kelti vibracinį savo minčių dažnį, išjausti kitokias, dvasinės kilmės patirtis. Jų galvose sukasi vis tos pačios mintys, jis verda savo kasdienybės sultyse. Auginat savo dvasingumą, tenka patirti naujų pojūčių ir įprasti mąstyti ne tik buitinėmis temomis, bet visiškai naujomis, kokių praeities informacijoje nėra. Jūs neturite su kuo jų palyginti, kaip apibūdinti ir įvertinti, todėl tai gali iškelti kokių nors baimių. Tačiau nesibaiminkite, jūs tik išgyvenate naujas, dar nepatirtas būsenas, kurios ilgainiui nebekels nei psichinės, nei emocinės, nei fizinės įtampos.

Aukštesnės sąmonės mintys – tai ne tik genealios mintys, tai ir nauja energetika, kurios dar nepažįsta jūsų sąmonės laukas ir kuri sukelia tam tikrų nemalonių fizinio kūno pojūčių: galvos svaigimą, plėtimosi pojūtį ties kankorėžine liauka, sprando raumenų įtampą, širdies permušimus, skausmus įvairiose kūno vietose, nuovargį. Prisiminkite, kad vidinis virsmas reikalauja fizinės energijos. Jūsų fizinio kūno energetika turi prisitaikyti prie aukštesnių dažnių minčių ir jausmų. Kiekviena kūno ląstelė transformuojasi, keičiasi jos energiniai impulsai – tai taip pat gali sukelti nemalonių pojūčių. O kur dar karminiai įspaudai jūsų kūno energetikoje… Visos ligos pirmiausia atsiranda eteriniame lauke, o prieš tai – minčių ir jausmų energiniame lauke. Jeigu jų nekeičiate, kaupiate negatyvą, liga ima reikštis ir fiziniame kūne. Ją įveikti galima tik pradėjus keisti save. Tad dvasinio virsmo nepavadinčiau itin maloniu užsiėmimu. Tai ne tik maldos, meditacija ir pakylėta būsena, anksčiau ar vėliau susidursite su fiziniais, emociniais ir mentaliniais sunkumais. Bet jei suvoksite, kad jie yra tiesiog proceso dalis, jūsų kūnas ir sąmonė palengva keisis, prisitaikys prie aukštesnio energinio dažnio, kurį skleidžia aukštesnė sąmonė. Taip sėkmingai dvasiškai augsite, sėkmingai pereisite į keturmatę erdvę.

Keturmatę erdvę jums reikia integruoti į savo žemišką erdvę. Jos egzistavimo principai jau sukurti jūsų aukštesniosios sąmonės, kuri atsižvelgia į Kūrėjo išreikštą poziciją, kaip turėtų skleistis žmogaus gebėjimai. Tam reikia sukurti naujas materines erdves, naujų parametrų, kurie iki šiol žemiškoje erdvėje nefunkcionavo, energinį lauką. Tie parametrai egzistuoja subtiliajame plane, kai kurie išplėstos sąmonės žmonės gali nuskaityti jame esančią informaciją ir pasidalyti su kitais žmonėmis. Tačiau naują energinę, šiuo atveju – keturmatę, erdvę į savo materinį lauką žmogus turi integruoti per savo mintis ir pajautimus. Jis turi išmokti naujai mąstyti, kitaip elgtis, vadovautis naujais gyvenimo principais. Tai nėra lengva, bet labai įdomu ir prasminga. Žmogaus gyvenimas užsipildo netikėtomis maloniomis staigmenomis, jis ima pastebėti visa ko ryšius, sąsajas, o vidiniai atradimai jį ima stebinti savo paprastumu ir gilumu.

Šios knygos tikslas – paskatinti jus naujai mąstyti, sujungti ankstesnę informaciją su nauja, paskatinti energiniam pokyčiui. Aukštesnioji jūsų sąmonė yra numačiusi, kaip vystytis, kai būsite įsikūnijime. Jūs, kaip sielos ir esybės, subtiliuose pasauliuose nemažai nuveikėte, kad keturmatis ar dar aukštesnių dimensijų pasaulis materializuotųsi jūsų gyvenimiškoje aplinkoje. Šio darbo niekas kitas už jus nenudirbs. Net ir tada, kai dauguma žmonių gyvens keturmatėje erdvėje, jums teks tenkintis trimate, jei neįdėsite pastangų ir nesikeisite. Tiesiog neturėsite galimybės gyventi naujojoje Žemėje, aukštų vibracijų pasaulyje, kuriame egzistuoja visai kitokie principai bei dėsniai.

Noriu pabrėžti, kad žmogaus vidinis virsmas įgauna pagreitį. Laikas, kai visi judėjo panašiu tempu, pasibaigė. Keturmatėje erdvėje yra daug daugiau galimybių nei trimatėje, vadinasi, kuo toliau, tuo daugiau bus skirtingumo, įvairumo, spartaus vystymosi, tad jeigu nejudėsi į priekį, po metų kitų tiesiog nebepajėgsi suvokti, apie ką kalbą pažangūs žmonės. Nes tavo žodyne nebus žodžių, išreiškiančių naują sampratą, prasmę, pojūtį. Tokius dalykus aprašyti ar atpasakoti nėra paprasta, juos reikia išgyventi. O išgyventi gali tik būdamas aukštų vibracijų būsenos. Tad netingėkite keistis, nebijokite atsikratyti senų įsitikinimų. Šiuo nuostabiu laiku, kai vyksta galingas virsmas, kuriasi keturmatė erdvė, galite patirti ir patirsite visai kitokį. Atsiverkite vidinei pažangai, atsiverkite pokyčiui, sukurkite stiprią ketinimų galią ir pakilkite į visiškai naują savęs bei visatos suvokimo lygį.

Dalintis:

2 komentarai apie “Keturmatė erdvė (3)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *