7 ciklai III

Nauja gyvybė ir naujas materinis kūnas (1)

Ar gali žmogus turėti dvi gyvybes? Kaip susiformuoja naujas materinis kūnas ir kuo jis skiriasi nuo jūsų įprasto fizinio kūno? Aš, tavo Gilusis Suvokimas, apie tai galiu pasakyti nedaug, nes tai tik pradžia naujo mokslo, naujų patirčių, į kurias tik pradedu įvesti tave.

Pirmiausia prisimink, kad esi kosminė sąmonė, kilusi iš savo beribės sąmonės ir atėjusi į šio Visatos Kūrėjo realybės lauką patirti save. Tavo sąmonei suteikta galimybė veikti keliais būdais. Save gali patirti tiek involiuciniu, tiek evoliuciniu būdu. Yra ir dar vienas būdas – patirti save per sąmonės kanalą, kuris susiformuoja iš tavo beribės sąmonės impulsų, sklindančių tiesiai į išorinę Visatos Kūrėjo sąmonę, ir susilieja su tavimi, esančiu dabartiniame fiziniame kūne. Šis kanalas leidžia patirti vis didesnį daugiamatiškumą. Tiek per vidinę sąmonę, tiek per išorinę. Nauju sąmonės kanalu teka nauja energija, kurią galime vadinti potencialo energija, nes ji neša daug galimybių ir gebėjimų, formuoja naujus realybės principus bei dėsnius. Galbūt tau kyla klausimas, o kam reikalingas senasis kanalas ir kaip gyventi su dviem kanalais? Pirmoji tavo gyvybė ir pirmasis sąmonės kanalas susiformavo visuminėje Visatos Kūrėjo sąmonėje. Pirma save patyrei elohimų sukurtų principų, tiesų ir dėsnių lauke, po to – arkangelų, ir galiausiai, susifokusavęs į individualumą,  patyrei save kaip asmenybę. Kūrėjas, nutaręs patirti dar daugiau, nei pats sukūrė, žmogaus žemišką formą papildė nauja sąmone, nauja energija. Jis atvėrė žmogui vartus į kosminę sferą iš Absoliuto sąmonės lauko, kurioje ir vyks pažintis su nauju gyvenimu, vyks žmogaus virsmas. Per tavo asmenines patirtis ir suvokimus Kūrėjas kosminę sferą suvoks dar kitaip.

Jau minėjau, kad Kūrėjas į beribes erdves išsiuntė impulsą, kviečiantį kosmines sąmones kurti, veikti Jo realybės lauke. Taip energinis srautas iš tavo beribės sąmonės per Kūrėjo vidinės sąmonės kanalą pateko į Jo realybės lauką. Tu patiri gyvenimą šioje žemiškoje sferoje su visais subtiliais pasauliais, pereini pagrindinius 7 sąmonės augimo ciklus. Visatos Kūrėjas tau suteikė galimybę pažinti save Jo realybėje.

Kūrėjas nori pažinti išplėstą realybę per žmogaus pojūčius ir suvokimus, kai jis, žmogus, įsileis potencialo energiją ir pradės pažinti naująją sferą, naują savo gyvenimą. Tarkime, Visatos Kūrėjas yra miesto meras. Jis pakviečia tave gyventi ir kurti jo mieste. Tau čia viskas nauja, įdomu, tavo kūryba klesti. Meras suvokia, kad jo miestui reikia naujovių, tačiau išvykti jų pasisemti kitur jis negali. Jis deleguoja tave į kitą šalį ar miestą patirti naujų dalykų, juos perprasti ir, parvykus į savo miestą, juos kūrybiškai integruoti. Taip ir naujas tavo sąmonės kanalas. Jis tarsi komandiruotė į kitą kosminę sferą, kur įgyta patirtis bus panaudota šio Kūrėjo realybėje.

Siųsdamas tave į kitą kosminę sferą, kuri yra galingesnė nei šioji, kurioje egzistuoji, Kūrėjas pakoregavo tavo žemišką formą. Jis sukūrė tau naują sąmonės kanalą, kuris yra labai galingas. Pirmiausia, jo nevaržo nei žemiškoji sąmonė, nei sielos sąmonės patirtys. Šis sąmonės kanalas pradeda funkcionuoti, kai tu suaktyvini savo sielos aukštesniąją sąmonę. Tą sąmonės dalį, kuri nebuvo žemiškame įsikūnijime ir nėra apribota žemiškomis patirtimis, bet aiškiai suvokia Visatos Kūrėjo realybės principus, dėsnius, gyvenimo tiesas. Naujasis sąmonės kanalas įsitvirtino tavo apatinėje čakroje, simbolizuodamas, kad visa įgyta patirtis per naują suvokiminę-pajautiminę sąmonę būtų integruota į realybę. Taigi, tavo pagrindinė šios dienos užduotis yra per naują savo sąmonės kanalą patirti save naujoje kosminėje sferoje ir visas naujas patirtis materializuoti šioje Visatos Kūrėjo realybėje.

Dalintis:

1 komentaras apie “Nauja gyvybė ir naujas materinis kūnas (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *