7 ciklai III

Penktasis sąmonės ciklas (4)

Kodėl Kūrėjas siekia skleisti stiprią pokyčio energiją, skatina žmones keisti savo gyvensenos bei mąstymo įpročius, kilti į vis aukštesnius savo sąmonės lygmenis? Įsikūnijime siela patiria daugybę įvykių, jos atmintyje išlieka pačių įvairiausių prisiminimų. Skausmingi, blogi prisiminimai greičiau ir giliau įsirėžia į emocinę bei mentalinę sąmonę, ir jeigu žmogus jų netransformuoja, jie persikelia į sielos planą. Vadinasi, siela sugeria daug neigiamos energijos ir negali tolygiai augti. Sielos energetika užsiteršia žemomis vibracijomis, tai apsunkina naują įsikūnijimą – sielai tenka daug patirti, kad neigiamas energijas transformuotų į teigiamas. Žmogui dėl atsineštos neigiamos energijos iš praėjusių įsikūnijimų labai sudėtinga atsiriboti nuo negatyvo, sunku kurti pozityvią energiją, būti kūrybiškam. Vadinasi, žmogaus virsmas sustoja. Kūrėjas, skleisdamas pokyčio energiją, siekia išjudinti žmones iš jų senų, blogų įpročių, nori išmokyti žmones būti laimingais ir susitelkti į ramius, kūrybinius procesus, o ne spręsti karmines problemas.

Kai žmogus ima keistis, kai pakelia savo vibracijas ir ima gyventi šviesoje, šviesėja ir sielos planas, jo energetika lengvėja. Sielos sąmonė ima vibruoti tokiais dažniais, kurie leidžia susilieti su dar aukštesne sąmone, ji gali suvokti aukštesniosios sąmonės užduotis ir galimybes. Taip nuosekliai auga žmogaus žemiškoji sąmonė, o kartu ir sielos bei esybės sąmonė. Kiekviena mintis, lydima stipraus jausmo, materializuojasi ir kuria jūsų realybę. Štai kodėl vienų gyvenimas kupinas baimių, pykčių, nesėkmių ir nelaimių, o kitų – laimės, kūrybinio džiaugsmo, gerovės ir šviesos. Kūrėjas nori, kad suvoktumėte savo minčių galią, kad negatyvumą keistumėte pozityvumu. Teigiamos nuostatos, pozityvūs jausmai sukurs visiškai naują realybę, gyvenimas taps daug lengvesnis, paprastesnis, atsiskleis gilesnė jo prasmė, ateis daugiau naujų patyrimų, suvokimų. Susiliejęs su aukštesniąja savo sąmone žmogus ima gyvena kitų, aukštesnių vibracijų pasaulyje, jo gyvenime nebelieka neigiamų kaltės, nepasitenkinimo, baimės ar pykčio energijų.

Aukštesnioji sielos sąmonė pasireiškia per ketvirtąją žmogaus čakrą. Su šia sąmone žmogaus pažintis prasideda, kai jis pereina aktyvųjį savo išorinio gyvenimo etapą, kai išmoksta įsiklausyti į savo vidinį balsą, savo sielos balsą. Kai žmogus savo dėmesio energiją nukreipia į savęs suvokimą, išjautimą, jis pradeda suvokti save ir aukštesnėse sąmonėse. Suvokti neužtenka, dar reikia ir materializuoti erdvę, atitinkančią naujai suvoktus, aukšto energinio dažnio principus. Negali būti vienu metu dvejose erdvėse – penkiamatėje ir trimatėje. Mąstyti, jausti vienaip, t. y., aukštesnės sąmonės lygmeniu, o elgtis kitaip, „trimatiškai“. Norint nuosekliai augti ir leisti savo sąmonei vis labiau skleistis, reikia siekti darnos tarp vidinių suvokimų ir gyvensenos. Antraip, jumyse gali įvykti energinė perkrova dėl vibracijų kontrasto. Galite patirti emocinį ar psichologinį sprogimą, sveikatos sutrikimus ar nesėkmes gyvenime. Į jus ateinanti aukštų vibracijų energija turi grįžti į Visatą nepakitusio dažnio, negalite jo sužeminti savo veiksmais. Jeigu daug medituosite ir priimsite į save šviesios energijos, tačiau mąstysite, reaguosite po senovei, negebėsite kontroliuoti savo veiksmų, tai meditacijos atneš ne naudą, o žalą. Todėl mokykitės į savo kasdienį gyvenimą tikslingai integruoti aukštų vibracijų energijas, taikykite išgirstas, suvoktas žinias praktiškai. Keiskite save, ir aplinka taip pat pradės keistis.

Kai žmogus pradeda save suvokti kaip aukštesniąją sąmonę, visose jo žemiškos sąmonės dalyse vyksta pokyčiai, todėl reikėtų kuo greičiau paleisti senus prisirišimus, mąstymo modelius, įpročius, nes jie paprasčiausiai trukdo sklandžiam procesui. Pavyzdžiui, jūs svarstote, kuo užsiimti, kokius gebėjimus tobulinti, kad sukurtumėte aukštesnių vibracijų realybę arba tiesiog jaučiate, kad toliau nebegalite gyventi kaip iki šiol, tačiau ką daryti nežinote. Daugelis žmonių dairosi į kitus, stebi, kaip kiti sprendžia panašias situacijas. Noriu paraginti nekurkite naujų planų, jei vis dar laikotės senais įsitikinimų, seno mąstymo ar seno požiūrio į savo galimybes. Tai yra praeities energijos, jos ilgai neišsilaikys jūsų gyvenime. Labiau atsigręžkite į savo vidinius pojūčius, labiau pasikliaukite vidiniu žinojimu, ir pamažu kurkite savo naują realybę. Ateities vaizdas ne visada ir ne visiems būna iš karto ryškus, todėl teks pasitikėti tomis savo vidinėmis nuojautomis, tomis mintimis, kurios ateina iš aukštesniosios jūsų sąmonės, ir drąsiai veikti. Žengti nors po vieną žingsnelį, taip atsivers vis nauja galimybė, aplankys vis nauja idėja. Savo planus visada galima pakoreguoti. Viskas labai greitai keičiasi, visada būkite pasiruošę reaguoti lanksčiai. Jei kyla mintis, kad būtinai reikia ką nors įgyvendinti, neatidėliokite jos, o veikite. Mokykitės įgyvendinti kiekvieną mintį iš karto, kad nereikėtų prie jos grįžti ir gaišti laiko. Taip galima daugiau nuveikti. Tinginiauti nebus kada, nes aukštesnioji sąmonė modeliuoja daug naujos veiklos, sparta auga.

Kai jūsų sąmonė tampa pakylėta, jumyse daugėja šviesos, meilės, švelnumo ir atjautos. Šiomis savybėmis pasižymi ir jūsų žemiška veikla. Pakylėtoji sąmonė glaudžiai susijusi su įsiklausymu, besąlyginiu noru padėti kitiems, siekiu vis giliau pažinti ir ugdyti save. Atsivėrusi penktoji čakra suaktyvina žmogaus šviesos kūną. Šviesos kūnas – tai materinis sąmonės laukas, kuris leidžia žmogui kurti aukštų vibracijų gyvenimo realybę. Kylant vibracijų dažniui, keičiasi jūsų fizinis kūnas, keičiasi ir jūsų emocinė – mentalinė sąmonė.

Dalintis:

1 komentaras apie “Penktasis sąmonės ciklas (4)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *