7 ciklai III

Požiūris į save (3)

Beribės sąmonės klodai atsiveria, bet ar žmogus gebės jais naudotis? Jis gali būti taip paniręs į savo žemiškus reikalus, kad net nepastebės naujų savo pojūčių. Aš, tavo Gilusis Suvokimas, noriu pasakyti kai ką svarbaus. Sąmonė suaktyvina naujus gebėjimus, bet tu turi skirti laiko jiems išjausti, pažinti ir veikti. Jeigu ir toliau nekeisi savo senų standartų, nesistengsi įvaldyti naujų gebėjimų, jie užsivers, ir tau teks gerokai padirbėti, kol jie vėl aktyvuosis. O daugiau, galbūt, nebebus tokios galimybės, ir tavo beribė sąmonė įklius į tavo žemiškos sąmonės pinkles. Ji niekaip negalės savęs patirti naujose gyvenimo formose, nes nepajėgs išjudinti tavęs iš sąstingio, iš senos energinės klampynės. Tokiu atveju beribė sąmonė imsis veiksmų, pasireiškiančių išorėje. Ji sukurs situacijas, kurios tave tiesiog privers keisti savo įpročius ir elgseną. Dažniausiai tokios situacijos nebūna malonios. Tad būtų geriau, jei savo laisva valia pasistengtum rasti laiko pasigilinti į save, pastebėti, kokie jausmai, kokios mintys padeda pagerinti tavo kasdienybę, kokie veiksmai padeda sukurti patogesnę, mielesnę realybę. Apie tai negalvosi, jei būsi pervargęs, jei netausosi savo fizinio kūno ir jį varstys skausmai ar ligos. Ilsėkis. Negalvosi, jei būsi pernelyg susireikšminęs, jei tavo ego bus aktyvus. Išmok pažinti savo ego apraiškas ir valdytis. Naujų energijų nepajusi, jei savęs nevertinsi, jei manysi, kad ne tau skirtas unikalumas ir dideli darbai. Tad siūlau dar kartą perskaityti mano mintis ir pasistengti susikurti tinkamą požiūrį į save, savo kūną, savo laiką ir darbus. Tu nebūsi atviras pokyčiams, jei laikysiesi senų nuostatų apie tamsos jėgas, juk tai, kas nepažinta, gali kelti nerimą. Išsivaduok iš senos informacijos apie reptilijas, tamsos jėgas, puolusius angelus ir visa kita, kas tave baugina. Prisimink, kad tiesa yra tik tai, kuo tiki tu. Tikėk viskuo, kas padėtų tau skleistis ir sąmonėti. Atsisakyk tikėti tuo, kas kelia baimę. Nesutelk dėmesio į tas mintis.

Žmonės prikūrė labai daug tamsių minčių. Jos susitelkusios kolektyvinėje sąmonėje ir yra labai aktyvios. Tereikia paskleisti nors mažiausią baimės impulsą, ir tų minčių deriniai kaip mat tave apgaubs, sukurs būtent tokias būsenas, kurių baiminiesi. Nerimas apims visą kūną, širdis ims plakti labiau, pakils kraujo spaudimas, ir padėtis komplikuosis. Visada prisimink: tai tik mintys, sklandančios kolektyvinėje sąmonėje. Atsisakyk jas priimti, rinkis ramias, šviesias mintis. Geriau tikėk angelais ir įsivaizduok, kaip jie apgaubia tave savo švelniais, auksiniais sparnais. Bent jau kūnas atsipalaiduos ir protas nurims. Tikra yra tai, kuo tiki.
Tad pagalvok apie reviziją savo tikėjimo teorijose, pagalvok, ko reikėtų atsisakyti. Prietarai veikia tiek, kiek jais tiki. Prakeiksmai veikia tiek, kiek tiki jų jėga. Viskas veikia tiek, kiek tuo tiki. Tiki, kad darganotas oras slegia, tai kiekviena dargana ir sugadina tavo nuotaiką. Geriau tikėk, kad tamsų rudenį tu gali įeiti į savo šviesų vidinį pasaulį – ir tavo gyvenimas visą rudenį bus šviesus. Rinkis, kuo nori tikėti. Būk lankstus, keiskis, nesilaikyk įsikibęs savo įsitikinimų, vienos tiesos. Greičiausiai tu manai, kad tik laikydamasis savo senų įsitikinimų, charakterio ypatumų, išsaugosi savastį. Bet kas iš tos nekintančios savasties, jei riboji savo sąmonėjimą? Verčiau pačiam priimti sprendimą keistis taip, kaip jauti, kaip supranti, o ne laukti, kol išoriniai įvykiai privers tave kitaip pažiūrėti į savo gyvenimą.

Tavo fizinis kūnas, tavo emocijos, mintys, įsitikinimai, vertybės, tavo išorinis gyvenimas – visa tai yra beribė sąmonė. Absoliuti visuma: tu ir tavo gyvenimas yra beribės sąmonės dalis. Ji sufokusavo dėmesį į tavo fizinį kūną ir žemišką sąmonę, į erdvę, kurioje egzistuoji. Kaip tau atrodo, ar labai sudėtinga pasikeisti įvykiams ir aplinkybėms, kad imtum kitaip gyventi? Mąstydamas tik žemišku protu, greičiausiai manai, kad daugybė situacijų nepriklauso nuo tavęs, kad jas pakeisti labai sunku, tai reikalauja daug pastangų, žinių, darbo ir t.t. Kol tuo tiki, tol taip ir yra. Bet kai tavo žemiškoji sąmonė pradeda siekti augimo, didesnio suvokimo, aktyvuojasi ta sąmonės dalis, kuri koreguoja gyvenimiškas situacijas. Ima keistis tavo gyvenimo tikrovė. Netgi nustembi, kaip viskas lengvai sprendžiasi, pajauti aplinkos palaikymą, nematomą pagalbą. Imi galvoti, kad tau padeda Gyvenimo sąmonė, subtilus pasaulis ar Dievas. Bet iš tiesų susibalansuoja tavo vidinė ir išorinė žemiškoji sąmonė. Tuomet aplinkybės ima klostytis taip, kad tampa viskas įmanoma. Nėra naujų siekių, paremtų nauju suvokimu ir veiksmu – nėra ir naujų galimybių. Viskas paprasta. Suaktyvini savo naują suvokimą, patiki savo naujomis galimybėmis, ir išorinė sąmonė sukuria sąlygas tam pasireikšti. Jei tokių sąlygų vis dar nėra tavo gyvenime, galimas dalykas, gyveni iliuzijoje, lūkesčiuose, o ne tikrame pokytyje, kuris vyksta per tavo mintį, jausmą ir veiksmą.

Dalintis:

2 komentarai apie “Požiūris į save (3)”

  1. Labai ačiū. Paskutiniu metu taip viskas nuosekliai ir neįtikėtinai tvarkingai keičiasi, dėliojasi, kad net nejauku apie tai kalbėti….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *