7 ciklai III

Sąmonių veikimo amplitudės ir orbitos (1)

Tu esi sąmonė – daugiamatė sfera, kurioje sutelktas milžiniškas potencialas. Pati sfera egzistuoja Kūrėjo sąmonėje, vadinasi, tai, ką matai ir suvoki, yra Kūrėjo realybė. Tačiau tavoji sfera yra individuali, joje persipynusios tavo kosminės sąmonės pasirinktos energijos, dėsniai, principai iš Kūrėjo sąmonės lauko. Sfera yra daugiamatė, joje persipina žemiškos sąmonės, sielos, esybės, monados sąmonių realybės sferos. Žmogus geriausiai išjaučia savo žemiškos sąmonės ir sielos sąmonės realybės sferas. Anksčiau šios sferos susiformuodavo iš to, ką žmogaus siela pritraukdavo kiekviename įsikūnijime, ką pritraukdavo kolektyvinė žmonijos sąmonė, ir tik maža dalis būdavo to, ką pritraukdavo aukščiausioji sąmonė, veikiama sinchronizacijos principo. Šiuo metu stiprėja galimybė giliau suvokti realybę, ir savo sferą kiekvienas gali užpildyti naujais dėsniais, naujomis energijomis, naujomis galimybėmis. Tu (tavo vidinė sąmonė) ir tavo gyvenimas (išorinė sąmonė) pritraukia naujas energijas, naujus dėsnius, naujus gebėjimus ir galimybes. Nuostabu yra tai, kad šis virsmo etapas yra spartus, pagreitintas. Žmoguje skleidžiasi ne tik gilesnės sąmonės laukas, bet tas laukas dar ir užsipildo papildomu potencialu, ateinančiu iš beribės sąmonės lauko.

Savo sąmonės lauką įsivaizduokite kaip tarpusavyje persipinančias daugiamates sferas. Kiekviena ši sfera užpildyta matricos taškų ir jungčių tarp jų tinklu. Kiekvienas sąmonės lygmuo turi savo sferą su tam tikru matricos tinklu. Kūno sąmonė turi savo sferą su neuronų jungtimis ir impulsais, aktyvinančiais išorinio pasaulio suvokimą ir pajautimą per jutimo organus. Emocinis kūnas turi savo matricos tinklą, metalinis kūnas – savo. Sielos sąmonės matrica yra dar sudėtingesnės struktūros, ji apjungia daugybės įsikūnijimų patirtis, prisiimtus įsipareigojimus, galias, žinias. Ši matricinė sistema apima kelias dimensijas, ji egzistuoja praeities, dabarties ir netolimos ateities laike vienu metu.

Žmogaus pojūčiai, suvokimai, elgsena sudaro tam tikrą amplitudę, visos patirtys ir gebėjimai yra panašios kokybės. Tiek sielos sąmonės, tiek žemiškosios sąmonės matrica funkcionuoja tam tikroje amplitudėje: sielos – platesnėje, žemiškosios sąmonės – siauresnėje. Kiekviena sfera veikia tam tikroje orbitoje, o kiekviena orbita yra fiksuota laiko, erdvės ir dimensijų atžvilgiu. Žemiškosios sąmonės sferos matrica turi aiškiai išreikštą materiją ir veikia Saulės sistemos orbitoje. Sielos sąmonės sferos matrica apima daugiau dimensijų. Ji plečiasi laike ir erdvėje, tačiau veikimo amplitudė ir orbita keičiasi nedaug. Sielos sąmonės sfera plečiasi į gylį, žmogaus vidinė sąmonė skleidžiasi, o išorinės galimybės lieka mažai pakitusios. Tam, kad besiplečianti vidinė sąmonė galėtų realizuoti save, būtina plėsti išorinės sąmonės amplitudę. Tai reiškia ne tik teoriškai suvokti naujus gyvenimo dėsnius bei principus, bet ir laikyti juos tiesa, taikyti savo gyvenime. Sutelkti į juos savo dėmesio energiją. Kas tuomet pradeda vykti žmogaus gyvenime? Kai ima plėstis išorinės sąmonės amplitudė, pradeda keistis žmogaus protinės ir dvasinės galios, gilėja pojūčiai, plečiasi suvokimas, atsiranda naujų gebėjimų. Trimatė erdvė transformuojasi į keturmatę. Pradeda vykti nauji, teigiami pokyčiai, žmogaus gyvenimo kokybė gerėja. Pakinta ir žmogaus žemiškosios sąmonės matrica – tam tikrus jos taškus pasiekia nauji aukštesnės sąmonės impulsai. Žmogus pradeda koreguoti santykius, darbinę veiklą, neretai pakeičia gyvenamą vietą ir t.t. Naujieji impulsai iš aukštesnės sąmonės lauko modeliuoja naują realybę, kuri labiau pritaikyta realizuoti pasikeitusiems gebėjimams, naujoms paskirtims. Žmogus leidžia reikštis savo sielos gebėjimams, ima daryti tai, kam visada jautė potraukį. Vieni pradeda tapyti, kurti muziką, kiti pasineria į mokslą. Ima keistis žmogaus elgsena, mąstymas, stiprėja motyvacinė jėga, noras veikti, tinkamai realizuoti, ugdyti save, pažinti naujai atsiverčiančias tiesas.

Dalintis:

1 komentaras apie “Sąmonių veikimo amplitudės ir orbitos (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *