7 ciklai III

Septintasis sąmonės ciklas (1)

Septintasis sąmonės augimo etapas prasideda, kai žemiškoji sąmonė susilieja su pakitusia sielos sąmone ir su savo aukščiausiąja sąmone. Aktyvuojasi septintoji čakra, pažadindama kosminę sąmonę ir kristalinį jos kūną.

Kosminė sąmonė yra daugiaplanė sąmonė. Aukštesnioji jos dalis plyti už Visatos esančiose erdvėse, o žemesnioji dalis gali integruotis į Visatos Kūrėjo sąmonės lauką ir dalyvauti jame vykstančiuose procesuose. Taip kosminė sąmonė nusileidžia į tam tikrą materialų lauką. Jeigu žiūrėtumėte į šiuos procesus iš žmogaus pozicijų, tai Visatos Kūrėjo sąmonės tikrai negalėtume vadinti materija. Tačiau iš kosminės sąmonės lygmens – Visata yra materiali, su savo formomis, principais, dėsniais. Materiali ir Visatos Kūrėjo sąmonė. Išminties, meilės bei kūrybos energijos taip pat materialios. Egzistuoja veikimo jėga, forma, tikslingumas. Viskas yra materija, nors ir labai išskaidyta. Viskas susideda iš subatominių dalelyčių ir tam tikrų energinių bangų. Žiūrint iš kosminės sąmonės lygmens, Visatos Kūrėjo sąmonė yra labai materiali.

Kūrėjo sąmonės lauke kosminė sąmonė turi savo materinį kūną – kristalinį kūną, kurio apatinė čakra susilieja su septintąja žmogaus čakra. Esybės apatinė čakra susilieja su penktąja žmogaus čakra, o sielos apatinė čakra – su trečiąja. Kai pradeda aktyvėti viršutinės žmogaus čakros, aukštesniosios sąmonės pradeda gauti vis stipresnių impulsų iš žemesniosios sąmonės ir pradeda savo veiklą. Todėl labai svarbu sąmonėti, kad žemiškame gyvenime galėtų pasireikšti kuo aukštesnė sąmonė, kad ji galėtų kūrybiškiau veikti ir savame energiniame lygmenyje. Kol žmogaus sąmonė miega, tol ir nematerijoje esančios sąmonės save išreikšti gali ribotai. Kai žemiškajame plane yra suaktyvinama kuri nors sąmonė, pvz., sielos ar esybės, tai ir subtiliame plane toji sąmonė pereina į kitas vibracijas ir patiria save visai kitame, aukštesniame energiniame lygyje.

Atsiveriant kosminei sąmonei ir suaktyvėjus septintajai čakrai, žmogus ima sutelkti dėmesį į subtiliuosius pajautimus. Pasaulį jis pradeda suvokti per suvokiminę – pajautiminę sąmonę. Žemiškajai sąmonei įtakos turėjusios čakros pamažu užsiveria. Žmogus labiau fokusuojasi į mąstymą, į besiskleidžiančius naujus pojūčius, nei į žemišką veiklą.

Ketvirtąjį sąmonės sklaidos etapą pasiekusio žmogaus vidiniame pasaulyje verda gyvenimas. Vidinis Aš taip pat turi savo kūną ir savo sąmonę. Tai ne eterinis kūnas, nes šis yra fizinio kūno dalis. Kai vidinio Aš kūno energetika sutampa su fizinio kūno energetika, jis pradeda veikti materijoje, o sąmonė – subtiliuosiuose planuose. Žmogus pajaučia, kad vidinis pasaulis yra labai realus ir reikalingas jo patirčiai ir kūrybai. Taip žmoguje apsijungia du pasauliai: vidinis ir išorinis. Vidinė ir išorinė žemiškoji sąmonė nėra tas pats, kas vidinis ir išorinis pasaulis. Vidinė ir išorinė žemiškoji sąmonė egzistuoja toje pačioje dimensijoje, o vidinis pasaulis – kitoje. Jis turi savo principus, dėsnius ir iš tiesų egzistuoja tam tikros dimensijos laike ir erdvėje. Aukštesniame sąmonės lygmenyje, tarkime penktoje dimensijoje, žmogus gali pajusti, kad realybę pirmiausia jis kuria savo vidiniame pasaulyje. Ne svajonėse, ne mintyse, o vidinio pasaulio realybėje. Kai žmogus pasieks dar aukštesnį sąmonės lygį, visa kūryba persikels į vidinį pasaulį, kuriame bus daug daugiau dimensijų, nei dabar gali suvokti. Manoma, kad dabartinė žmogiškoji struktūra pajėgi suvokti 14 dimensijų. Jau šiame įsikūnijime yra galimybė jas suvokti ir patirti, tačiau ji pasiekiama vienetams. Patys matote, kaip nelengva iš trečiosios dimensijos pereiti ketvirtąją, tad ką kalbėti apie aukštesnes. Savo pojūčiais „vaikščioti“ po dimensijas ir realizuoti save jose yra du skirtingi dalykai. Nėra tikslo susireikšminti ir sakyti, kad pajėgi suvokti dimensijas, nes tai neturi reikšmės tavo augimui ir kūrybai. Pakeisti visą savo gyvenseną, mąstymo įpročius ir kurti naujų dimensijų erdvėse, kuriose veikia kitokie fiziniai pajautiminiai – suvokiminiai instrumentai, yra didžiulis iššūkis. Prie tokių procesų turi prisitaikyti ir kūno energetika. Taigi, jei norite kurti gilesniuose vidinio pasaulio sluoksniuose, reikia daug dirbti su savimi ir kelti savo sąmoningumą mažiausiai iki penktojo sąmonės ciklo lygio.

Dalintis:

1 komentaras apie “Septintasis sąmonės ciklas (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *