7 ciklai III

Suvokiminė – pajautiminė sąmonė (1)

Esybė, dalyvaudama involiucijos procese, patenka į materiją ir tampa žmogumi. Sutankėjus (sužemėjus) vibracijoms, aukštesniosios žmogaus sąmonės tarsi užmigo, perėjo į neveiklumo būseną. Kai žmogaus sąmonė plečiasi, kiekviena sąmonės dalis pradeda busti, tampa aktyvi. Bet iki tol žemiškoji žmogaus sąmonė turi pakelti savo vibracijų lygį, kad impulsai pasiektų aukštesniąją sąmonę ir pažadintų ją. Kiekvienas aukštesniosios sąmonės lygmuo turi savą informacinį lauką, kuris atsiveria žmogui tik tada, kai šioji sąmonė pradeda aktyvuotis, tampa veikli. Pradeda vertis nauji gebėjimai, naujos galimybės, keičiasi gyvenimo nuostatos. Pradeda veikti nauji egzistenciją palaikantys dėsniai. Žmogus ima suvokti, kad viskas priklauso nuo jo minčių ir jausmų, nuo to, kaip jis sugeba išjausti naujus dėsnius ir jais naudotis. Žmogaus sąmoningumui kylant į vis aukštesnį lygmenį, jam atsiveria vis gilesnė informacija, jo matymas tampa platesnis, jis tarsi „išauga“ savo žemiškąją sąmonę. Keičiasi žmogaus gyvensena, požiūris į daugelį dalykų, jam tampa vis lengviau valdyti aplinką, kurti savo gyvenimą.

Ne kiekvienam žmogui gali pavykti susilieti su sielos sąmone, kad ir kaip jis to norėtų. Tam dažniausiai trukdo stipriai užblokuota energetika. Be kito žmogaus ar dvasios Mokytojų pagalbos pasiekti subtilesnių minčių lauką labai sunku. Jūs galite dvasiškai augti savarankiškai, galite prašyti subtiliojo pasaulio sąmoningų būtybių pagalbos, prašyti Kūrėjo, kad jis vestų į gilesnį savęs suvokimą. Svarbu, kad išsilaisvintumėte iš mąstymo ribotumo, peržengtumėte proto ribas. Kad būtumėte atviri naujai tiesai, nebijotumėte naujų potyrių ir pasinaudotumėte galimybe kurti savo realybę aukštesnės sąmonės mintimis. Aukštesnioji sielos sąmonė turi daug žemiškos patirties, nes jos dalis daugybę kartų buvo įsikūnijusi Žemėje. Ji gali perduoti jums aukštesniųjų sielos sąmonių kolektyvinių minčių lauko impulsus, t. y. bet kurios buvusios įsikūnijime sąmonės sukurtą mintį. Tokios mintys, pasireiškiančios kaip vidinis žinojimas, intuicija, padės jums priimti teisingesnius sprendimus. Pasitelkę aukštesniąją sąmonę, pradėsite giliau suvokti žemiškojo pasaulio ir Visatos dėsnius, jūsų mintys taps kūrybiškesnės, turinčios stipresnę realizacinę galią.

Trimatėje erdvėje gyvenančio žmogaus mintys gali materializuotis, tik tam prireikia ilgesnio laiko ir stipresnės veiksmo energijos. Tačiau jis pastebi, kad kai kurių žmonių mintys realizuojasi daug greičiau ir sėkmingiau. Pastebi, kad sėkmė priklauso nuo žmogaus vidinės jėgos stiprumo. Jei žmoguje laisvai teka dieviškoji energija, jei ja užpildytos visos mintys, visi veiksmai, jo gyvenimą lydi sėkmė. Vadinasi, žmogus, sąmoningai arba nesąmoningai, savo gyvenimo kūrybai pradeda naudoti ne tik savo, bet ir dieviškąją (gyvybinę) energiją. Jis susilieja su aukštesniąja savo sąmone, iš jos informacinio lauko gauna minčių impulsų, o toms mintims įgyvendinti naudoja dieviškąją energiją. Įsivaizduokite, kad gyvenate iš savo mažo atlyginimo. Turite daug gražių idėjų, bet joms įgyvendinti neturite pinigų. Lygiai taip pat, būdami susilieję su aukštesniąja savo sąmone, negalite materializuoti naujų minčių, jei nesate prisijungęs prie dieviškosios energijos srauto. Skirtingai nei bankas, Kūrėjas kiekvienam duoda paskolą, kurios grąžinti nereikia, – savo energiją. Žmogus gali ją panaudoti kokioms nors svajonėms įgyvendinti arba gilesniam savęs suvokimui. Taip žmogus susipažįsta su konsultantais – Dvasios Mokytojais, kurie nukreipia jo mintis į tikslingas veiklas, ir žmogus ne tik efektyviai panaudoja gautą paskolą, bet ir pats pradeda gauti grąžos, pelno iš savo veiklos. Taigi, naudodamas dieviškąją energiją, žmogus savo gyvenime didina teigiamą, kuriančiąją energiją, o ne neigiamą, griaunančiąją. Jis jaučia, kaip svarbu priimti Dvasios Mokytojų pagalbą, suvokia, kad ji padeda geriau pažinti save, savo išorinį ir vidinį pasaulį, Visatos dėsnius. Žmogus suvokia, kad ši pagalba padeda daug daugiau nuveikti savo gyvenime. Žmogus sąmonėja, ir vis giliau pajusdamas bei suvokdamas save, pasiekia aukštesnius savo sąmonės lygius.

Dalintis:

2 komentarai apie “Suvokiminė – pajautiminė sąmonė (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *