7 ciklai III

Suvokiminė – pajautiminė sąmonė (2)

Kuriant naują savo gyvenimo realybę, nepakanka žinoti, kaip ją kurti, dar reikia gebėti priimti ir stiprius energinius srautus, kurie leistų realizuotis mintims bei idėjoms. Reikalinga tam energija negali patekti į ribotų minčių lauką, tad žmogus pirmiausia turi pakelti savo vibracijas, taip pakeisti savo pasaulėžiūrą, mąstymą, kad galėtų priimti pačias keisčiausias idėjas. Jis turi būti save išbandęs bet kokiose situacijose, kad galėtų suprasti, kiek jame tolerancijos, pagarbos kitai nuomonei, kiek jam svarbūs prisirišimai prie žmonių, materialių dalykų, gyvenimo taisyklių ir t. t. Kol išmoksti kurti naują realybę, tenka pereiti nemažai išbandymų, patikrinti, kaip giliai tavyje įsišaknijusios senos kolektyvinės sąmonės nuostatos, kiek iš tiesų tyra tavo širdis, kiek daug tavyje aukštų vibracijų minčių, ar sugebi valdyti savo elgseną, išjausti naujus jausmus, suvokti subtilią jų prasmę.

Prisiminkime, žmogaus žemiškąją sąmonę sudaro dar trys sąmonės: kūno, emocinė ir mentalinė. Kai mentalinė sąmonė susilieja su aukštesniąja sąmone, jūsų protas pradeda priimti minčių impulsus iš aukštesniosios sąmonės kolektyvinių minčių lauko. Taip žmogaus mintys pradeda veikti aukštesnio virpesių dažnio lauke. Žmogaus mentalinė sąmonė geba įveikti ribas, aprėpti žymiai daugiau naujų ir kitokios kokybės minčių. Protas, įleidęs aukštesnio dažnio minčių iš aukštesnės sąmonės lauko, pradeda keisti savo vibracijas, ir mentalinė sąmonė tampa produktyvesnė, pažangesnė. Žmogus pamažu pereina į penkiamatę erdvę. Gyvenimą jis pradeda kurti ne tik remdamasis protu, bet ir suvokdamas, ką jam pataria aukščiausioji sąmonė. Teigiamai pakitusią, išsiplėtusią mentalinę sąmonę pavadinkime suvokimine sąmone. Kai keičiasi mentalinė sąmonė, pokyčiai vyksta ir emocinėje. Žmoguje nebelieka neigiamų emocijų, jo jausminę sferą papildo daug naujų jausmų iš pakylėtosios sąmonės lauko. Tai labai gilūs, nuoširdūs vidinės ir išorinės aplinkos pajautimai. Žmogus pradeda giliau, subtiliau išjausti žemiškus jausmus. Ne emocionaliau, bet giliau, įvairiau, su daugiau emocinių atspalvių. Žmogus tampa švelnesnis, jautresnis, pajunta pagarbą kiekvienai gyvybei, viskam, kas vyksta. Emocinė sąmonė tampa tobulesnė, pažangesnė. Ją vadinsime pajautimine sąmone.

Pamėginkite išjausti, ką jums reiškia palaima. Ne laimė, o palaimos būsena. Pamatysite, kad ją išjausti nėra paprasta, nors tai grynai žemiškas jausmas. Ar įsivaizduojate, kiek visko teks išjausti išplėstos sąmonės būsenose? Reikia pradėti treniruoti ne tik mąstymą, bet ir išjautimus. Greičiausiai pastebėjote, kad nors ir stengiatės daugiau laiko skirti apmąstyti naujoms dvasinėms žinioms, patirtims, apmąstyti, ką perduoda Dvasios Mokytojai, vis tiek mintys tuoj pat grįžta prie įprastos kasdienybės reikalų. Taip yra todėl, kad apie juos esate įpratę mąstyti, tai daryti jums lengva. Jūsų smegenyse yra susikūrusios tam tikros neuronų jungtys, kurios skatina galvoti apie tai, kas yra įprasta. Jausmų srityje vyksta panašūs procesai. Jūs laikotės nuostatų, kaip jausti tam tikrus jausmus ir neįsivaizduojate, kaip galima kitaip. Esate atlikę didelį darbą, jei sugebate pažinti savo negatyvius jausmus ir juos suvaldyti. Tačiau dar jums teks išmokti išjausti ir išplėstos sąmonės realybę, tam prireiks naujų jausminių gebėjimų. Pavyzdžiui, vidiniu regėjimu pajusti vidinę aplinką. Jums reikės savyje rasti naujų instrumentų, kuriais išjausite naujas, dar nepažintas tiesas, kurios galbūt netgi labai prieštaraus jūsų dabartiniam gyvenimo suvokimui. Jau dabar yra svarbu atsisakyti kategoriškumo, inertiškai mąstyti, elgtis pagal tėvų, protėvių sukurtas gyvenimo normas. Ką jau kalbėti apie tai, kaip svarbu suvokti jūsų pačių, tėvų ar visuomenės sukurtas programas ir jų poveikį jūsų gyvenimui. Teks pamiršti, ką žinojote iki tol, išsilaisvinti iš prigimtinio požiūrio į situacijas, į santykius, į viską, kas jus supa. Suvokti, ką turėtumėte keisti, ne visada lengva, todėl pirmiausia sukurkite ketinimą bendradarbiauti su Kūrėju, jo šviesoje keisti savo mąstymą, pajautimus, elgseną, ir pokyčiai netruks išryškėti. Jums nereikės galvoti, ką ir kaip keisti, tiesiog turėsite greitai prisitaikyti prie naujų savo savybių, priimti naujus gyvenimo iššūkius, išmokti labiau save vertinti, labiau pasitikėti intuicija ir visiškai pasitikėti Kūrėju.

Dalintis:

1 komentaras apie “Suvokiminė – pajautiminė sąmonė (2)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *