7 ciklai III

Tikėjimas ir Pasitikėjimas

Noriu, kad pagalvotum ir pasvarstytum, kaip tu suvoki Tikėjimo ir Pasitikėjimo esmę. Tikėjimą ir Pasitikėjimą ne tik savimi, ne tik subtiliuoju pasauliu, ne tik Kūrėju, bet ir idėja, kad mintis kuria materiją. O kas kuria mintį? Tu! Tu pasirenki, ką galvoti, kaip reaguoti, kokius jausmus jausti. Tu gali modeliuoti kokią tik nori savo tikrovę, jei tiki, kad mintis yra materiali. Turi tvirtai tikėti, kad gali pasikeisti, kad gali suvokti savo aukštesniuosius sąmonės planus, kad tu gali pagerinti savo materialią aplinką, kad gali išjausti Kūrėją vis labiau, vis giliau, vis aiškiau. Turi tvirtai tikėti ir pasitikėti Kūrėju, savimi, savo vidine jėga, savo Aukščiausiąją sąmone.

Daugybę metų aktyviai veikė tik žemiškoji žmogaus sąmonė, tačiau atėjo metas, kai vis akivaizdžiau ima reikštis aukščiausioji sąmonė, žmogaus vidinė išmintis, siela su savo siekiais, kūrybiškumu. Kadangi žmogaus aukštesniosios sąmonės nėra fiziškai apčiuopiamos, belieka tikėti, kad jos iš tiesų egzistuoja. Šis vidinis žinojimas, kurio nebegali paneigti, kad ir kaip abejotų protas, iš tiesų keičia tavo gyvenimą. Todėl sąmonės skleidimosi procese yra labai svarbu tikėti savo vidine jėga, tikėti, kad tavo valia, tavo sprendimai daug ką lemia. Galbūt tau dar reikia išmokti įsiklausyti į savo vidinį balsą, į nuojautą, įsiklausyti į savo dvasios mokytojus, įsiklausyti, ką kužda tavo Aukščiausioji sąmonė, bet vis tiek tu jau sąmoningai sprendi, renkiesi, ir visa tai materializuojasi, kuria tavo gyvenimo pagrindą. Žemiškasis gyvenimas nėra atskirtas nuo aukštesniosios sąmonės veikimo lauko – viskas apsijungia į vieną materiją, į vieną veiksmą. Mintys materializuojasi. Nesvarbu, kokio gylio yra tavo mintis – galbūt tik nori sukurti gražią aplinką savo namuose, o gal trokšti taikos ir ramybės Žemei, visai žmonijai, – ji yra veiksni.

Ar tikra yra tai, ką jauti vidumi (visatos dėsnius, principus), ką regi (angelus, dvasines būtybes)? Jeigu tiki, tai yra tikra. Tavo valia rinktis, kuo tikėti. Tai yra tavo gyvenimas. Žmogus gali pakliūti į tam tikras iliuzijos pinkles, tačiau tai jokia bėda. Tai vis tiek yra gyvenimas, tik tu gali jį keisti, transformuoti, gali išeiti iš kitų žmonių peršamos iliuzijos ir kurti tai, kas tau svarbu, aktualu. Noriu, kad įsisąmonintum: viskas pasikeis, jeigu tikėsi tuo. Jeigu savo mintį nuoširdžiai palaikysi, nė trupučio ja neabejosi, priimsi kaip jau beveik įvykusią, ji ir taps tavo apčiuopiama realybe. Ir atvirkščiai – jeigu suabejosi, pajusi baimę, imsi paisyti kokių nors prietarų, mintis susilpnės, ir jos materializacijai trūks energijos. Jeigu patikėsi, kad gali tapti sąmoningu savo gyvenimo kūrėju, tai taip ir bus. Tu ir tavo realybė pasikeis. Tapsi labiau atsakingas už savo kūrybą, mintis, už savo sukurtus rezultatus. Galbūt jie nebus tokie, kokių tikėjaisi, bet visada viską galima tobulinti. Visada galima įsiklausyti į savo aukščiausiąją sąmonę ir suvokti, kur suklydai ir ką reikėtų daryti kitaip.

Norėčiau, kad patikėtum savo jėga, savo minčių galia, kad keistum savo žemišką gyvenimą. Ateis laikas, ir tu galėsi kurti aukštesniame plane. Pajusi bendrystę su subtiliuoju pasauliu, galėsite kartu kurti tiek žemiškame plane, tiek ir aukštesniuose planuose. Galbūt dar sunku suvokti, kaip tavo mintys taps veiksnios aukštesniuose planuose, bet taip išties yra. Tiesiog tikėk tuo. Taip veikia visatos dėsniai, tokia yra tiesa. Jeigu kada nors pritrūksi pasitikėjimo savimi, kils abejonių, ar viską gerai darai, tuomet pasikliauk Kūrėju. Leisk, kad Jis tave vestų, kad apgaubtų savo išmintimi ir meile bei nurodytų, kuria kryptim tau veikti, nurodytų tavo silpnybes, dienos užduotis. Susitelkęs į pasitikėjimą Kūrėju pajusi jo pagalbą. Kūrėjas parodys tavo trūkumus, spragas, karmines skolas, kurias reikia grąžinti, ir tik tada išsilaisvinsi. Išryškins senas nuostatas, kurios trukdo gyventi. Pasitikėk Kūrėju bet kurioje situacijoje, Jis visada parodys, ar teisingai veiki. Parodys per dienos įvykius, mintis, per vidinius pajautimus. Juk žinai, kad ne visos mintys yra tavo, kai kurios ateina iš subtiliojo plano, jas siunčia pats Kūrėjas, tavo aukščiausioji sąmonė, ir tai yra nuostabu. Pasitikėdamas pasijusi drąsus veikti, kurti, įgyvendinti savo idėjas, nebijosi klysti ar pralaimėti, nes žinosi, kad vis tiek viskas veda į patį geriausią rezultatą. Tik turi stipriai tikėti šia mintimi. Turi eiti savo širdies keliu, net jeigu nesulauki palaikymo iš savo aplinkos. Tai tavo gyvenimas, tavo patirtys. Mokykis tikėti bei pasitikėti savimi ir Kūrėju.

Dalintis:

1 komentaras apie “Tikėjimas ir Pasitikėjimas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *