7 ciklai III

Vidinė ir išorinė sąmonė

Kiekvienas žmogus, įsikūnydamas Žemėje, atsineša ir savo vidinę žemiškąją sąmonę. Joje slypi visas žmogaus vystymosi „varikliukas“. Išorinė sąmonė tiesiog atspindi vidinę. Kaip tu mąstai, ką jauti, kaip elgiesi – visa tai atsispindi tavo materialioje realybėje. Tam tikrame sąmonės sklaidos etape išorinė sąmonė tėra tavo vidinės sąmonės atspindys. Išorinė sąmonė taip pat gali būti savarankiška, bet Žemės principai lemia, kad išorinė sąmonė pirma leidžia veikti vidinei sąmonei. Jeigu tavo beribė sąmonė mano, kad vidinė sąmonė neįdeda užtektinai pastangų skleistis, tuomet aktyviau pradeda reikštis išorinė žemiškoji sąmonė. Žmogaus gyvenime ima formuotis aplinkybės, situacijos, kurios priverčia jį kitaip vertinti savo gyvenimą, elgseną, įpročius. Tai gali būti liga, nelaimingas atsitikimas, santykių griūtis, netektis, finansiniai praradimai. Išorinei žemiškajai sąmonei nėra sunku koreguoti žmogaus fizinę realybę. Tiek negatyvia, tiek pozityvia linkme. Jeigu susitelki į savo vidinį pasaulį ir sąmonėji, tuomet išorinė sąmonė ima kurti tokias aplinkybes, kad galėtum dvasiškai augti, skleistis, kuo sėkmingiau realizuoti savo potencialą. Gali tai vadinti „Dievo marketingu“, manyti, kad tave stebi ir padeda subtiliojo pasaulio būtybės, tačiau iš tiesų tai daro tavo beribė sąmonė.

Šioje vietoje norėčiau įterpti mintį apie Kūrėją. Tau gali pasirodyti, kad neigiu Jį. Ne. Jis yra galingesnė beribė sąmonė nei tavoji beribė sąmonė. Tavo beribė sąmonė dar tik kuria tave ir tavo gyvenimą. Kūrėjas kitoms sąmonėms sudaro sąlygas savo sąmonės lauke kurti naujus mažesnius pasaulių fraktalus. Jis leidžia naudotis jo sukurtais dėsniais, principais, leidžia konsultuotis su jo sąmonės lauke esančiomis kitomis beribėmis sąmonėmis, kurias jūs vadinate arkangelais, Pakylėtaisiais Valdovais, elohimais ir pan. Kūrėjas įkvepia tavo beribę sąmonę kurti materijoje. Jei tavo beribė sąmonė mano, kad jai reikia kitokių patirčių, ji gali kurti įvairias formas kituose žvaigždynuose, gali inicijuoti bendradarbiavimą tarp savo sąmonės dalių. Tai reiškia, kad žmogus mintimis gali bendrauti su kitų pasaulių gyvybėmis. Jos yra tavo beribės sąmonės dalis kitoje formoje. Taigi, Kūrėjas tavo beribei sąmonei suteikia visas galimybes kurti ir tobulinti savo kūrinius. Todėl ir vyksta nuolatinis žmogaus bei visos žmonijos virsmas. Todėl ir esate sąmoningi, išradingi žmonės, sukūrėte visai kitokią realybę, nei ta, kurioje gyveno pirmieji jūsų įsikūnijimai. Remdamasi Kūrėjo suteiktomis galimybėmis ir bendraudama su kitomis beribėmis sąmonėmis, tavo sąmonė kuria savo patirtis.

Kai ima skleistis tavo vidinė žemiškoji sąmonė, taip sudarydama sąlygas veikti beribei sąmonei, į tavo gyvenimą ateina daugiau sėkmės, palankių situacijų. Kai beribė tavo sąmonė pajunta didesnes saviraiškos galimybes, ji ieško būdų tai padaryti, t. y. stengiasi, kad išorinės aplinkybės tau netrukdytų kurti tai, ką sumanei, suveda su reikalingais žmonėmis, teikia visokeriopą pagalbą. Kai tik pradedi keisti suvokimą apie save, įsileidi naujų minčių, ima vertis naujos saviraiškos galimybės.

Ar suvoki, kaip beprasmiška laikytis savo senų įsitikinimų ir vertybių, kai viskas taip kinta? Gal reikėtų savo gyvenimo laiką paskirstyti taip, kad atlikęs žemiškąsias pareigas, turėtum užtektinai laiko pabūti su savo mintimis, pasigilinti į jas, į savo pojūčius? Dar kartą grįžtu prie tavo požiūrio į save. Kai ima plėstis vidinė sąmonė, ji suaktyvina naujus tavo gebėjimus, o išorinė sąmonė pasirūpina sąlygomis jiems skleistis. Tu imi keistis, tad keisk ir savo požiūrį į save. Įžvelk savyje kūrybingesnį, drąsesnį, sėkmingesnį žmogų. Aplinkiniai gali nespėti keistis su tavimi, jie laikysis savo seno požiūrio į tave, galimas dalykas, vadins tave keistuoliu. Tebūnie. Svarbu, pats žinai, kas esi. Esi besiplečiančios sąmonės asmenybė, savo gyvenimą kuri suvokdamas naujo gyvenimo principus ir galimybes. Leisk sau keistis ir mėgaukis naujomis tau atsiveriančiomis galimybėmis, o aš, tavo Gilusis Suvokimas, nuolat būsiu su tavimi. Dar kartą primenu ir apie būtinybę gebėti atsipalaiduoti, nes įtampa, nuovargis neleis rastis naujoms mintims, naujiems pojūčiams, naujiems suvokimams.

Dalintis:

1 komentaras apie “Vidinė ir išorinė sąmonė”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *