7 ciklai III

Vidinis pasaulis (1)

Žmogaus vidinis pasaulis yra nuostabi, galinga struktūra, kurios tik maža dalis pasireiškia žemiškoje erdvėje. Ši struktūra sudaryta iš subtiliojo pasaulio pajautimų, sąmonės impulsų skleidžiamų virpesių, minties materializacijos galios ir besąlyginės meilės jausmo – gyvybės šaltinio – klodų.

Įžengęs į savo vidinį pasaulį žmogus gali rasti nemažai informacijos apie buvusius ir būsimus savo gyvenimus, sukauptą išmintį, patirtį ir potencialias galimybes. Ką žmogus pajėgus suvokti priklauso nuo to, į ką sutelkia savo dėmesio energiją. Šią energiją valdo ne tik protas, bet ir jausmai, patirtys, iliuzijos, lūkesčiai. Ne kiekvienam lengva nukreipti savo dėmesio energiją į tikslingas užduotis. Argi lengva išgerti ne itin skanų, bet maistingą kokteilį, o ne puodelį aromatingos kavos? Pirmenybę visada teikiate tam, kas jau žinoma, išbandyta, patirta kaip malonus dalykas. Gaudami impulsus iš savo vidinio pasaulio informacinio lauko taip pat mieliau renkatės tai, kas nors šiek tiek atrodo pažįstama, sava, priimtina, o naujus pajautimus, nors ir norite juos pažinti, nesąmoningai atstumiate. Bet tikslingai sukoncentravę savo dėmesio energiją, galite išgryninti informaciją ir suvokti tai, ko dar neteko suvokti. Todėl ir šią knygą skaitydami susitelkite į joje išdėstytas žinias, o ne į tai, ką jau kažkada girdėjote, skaitėte, išjautėte. Gautos informacijos nelyginkite su jums žinomomis tiesomis, tiesiog mėginkite priimti ją taip, kaip pateikiama, neinterpretuodami. Šioje knygoje žinios pateikiamos taip, kad galėtumėte kaskart vis daugiau suvokti ir giliau išjausti.

Esminė kiekvieno žmogaus paskirtis – ugdyti save, brandinti, augti ir tobulėti. Tačiau visi jūs turite ir savo individualią paskirtį, kuri suderinta su Žemės vystymosi matrica. Kiekvienas žmogus turi tikslingą vietą Žemėje, ir jo paskirtys gali keistis sulig sąmonės augimu. Vienokios paskirtys žmonių, kurie gyvena itin žemišką gyvenimą, kitokios – tų, kurie sąmoningai renkasi įsiklausyti į savo vidų, savo sielos balsą, ir visai kitos – žmonių, kuriuose prabunda esybės sąmonė. Iš tiesų, paskirtys užprogramuotos žmogaus čakrose. Kiekvienai čakrai suaktyvėjus, žmogui atsiveria vis kitos galimybės, o kartu atsiveria ir naujos gyvenimo paskirtys. Tačiau vieniems žmonėms per visą gyvenimą taip ir nepavyksta išjudinti aukštesnių čakrų, daugumos aktyvios būna tik pirmoji ir antroji. Vis tik jau daugėja žmonių, kurie harmoningai veikia su savo siela, jie suvokia, jaučia savo tikrąją paskirtį. Vėliau žmoguje ima skleistis dar aukštesnės sąmonės ir jų paskirtys.

Kai žmoguje stipri tik pirmoji ir antroji čakra, jo gyvenimo prioritetai labai žemiški – pasirūpinti savo ir šeimos saugumu, patenkinti fiziologinius poreikius, siekti materialinės gerovės. Kai suaktyvėja trečioji čakra, žmogus pradeda kelti sau klausimus: kas aš esu? Kokia mano gyvenimo paskirtis? Ką norėtų daryti mano siela? Žmogaus ego aprimsta. Tiesa, jis dar kartais pamaištauja, bet dažniausiai būna sėkmingai suvaldomas. Žmogus mėgina įsiklausyti į save, suprasti savo jausmus, mintis, analizuoti save. Išmoksta paleisti savo nesąmoningo elgesio sukurtas pasekmes, draskančius jausmus, neramias mintis ir susitelkti į šią akimirką, į tai, kas vyksta čia ir dabar. Jis kuria savo ateitį nebetempdamas praeities bagažo. Nekaltina savęs ar kitų, o tiesiog išmeta iš savo dėmesio lauko tai, kas tikrai šią akimirką nebėra naudinga. Jei sutelkiate dėmesį į skausmingus praeities prisiminimus arba į baimę dėl ateities, tuomet nebepastebite, kas vyksta dabar, galbūt praleidžiate geras galimybes.
Jūsų dėmesio energija – tarsi prožektoriaus šviesa. Ji neapima visumos. Ji apima tik dalį jūsų sąmonės lauko. Todėl turite valdyti savo dėmesio energiją. Ji turi materializacijos galią. Jeigu jūsų dėmesys bus sutelktas į skausmą, kaltę, baimę, visa tai pradės dominuoti jūsų gyvenime. Jeigu sutelksite dėmesį į pasitikėjimą Kūrėju, į tiesą, į meilę – dominuos būtent šios energijos.

Dalintis:

3 komentarai apie “Vidinis pasaulis (1)”

  1. Ačiū Jums! Kaip gera pradėti dieną pastiprinta Jūsų žodžių. Duok Dieve Jums sveikatos ir išminties , kuria dalinatės su mumis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *