7 ciklai III

Visuminė sąmonė (2)

Tavo visuminė sąmonė taip pat daugiamatė. Ji ne tik apima daugiasluoksnius planus, bet ji pati išskleidžia daug naujų fraktalų, kurie vis praplečia, papildo daugiamatiškumą. Praplečia į gylį, į plotį, praplečia veikimo amplitudę. Visa tai esi tu. Tu gali išskaidyti savo sąmonę ir patirti save bet kuriame plane. Jei tavęs nevaržytų žemiškoji, fizinė forma, tavo galimybės būtų neribotos. Kai žmoguje aktyvi tik žemiškoji sąmone, jo gyvenimo sėkmė priklauso nuo proto gebėjimų, charakterio savybių ir pan. Kai ima skleistis sielos sąmonė, žmogaus gyvenimo realybę pradeda keisti aukštesnių energinių dažnių informacinis energinis laukas. Žmogus ima pastebėti, kad kai kurie dalykai nepriklauso nuo jo sprendimų ir suvokia, kad jiems įtaką daro ne tik kolektyvinė sąmonė, bet ir sielos sąmonė. Suvokia, kad siela turi tam tikrą gyvenimo liniją, pagal kurią žmogus ir gyvena. Išorinė žmogaus sąmonė stebi vidinės sąmonės raidą. Vidinė sąmonė neaktyvi tol, kol žmogus pats nesutelkia dėmesio į galimybę keisti savo realybę.

Kai žmogus save suvokia kaip daugiamatę struktūrą, jis suvokia ir savo realybės daugiamatiškumą. Labai svarbu yra mylėti save visuose planuose. Mylėti ir vertinti visus savo gebėjimus. Kiekvienas planas suteikia vis kitokios patirties, padeda įvaldyti visus materijos lygmenis. Kūną jau esate įvaldę, šis ciklas jau praėjo. Antrasis sąmonės augimo ciklas jau įveiktas, fizinio pasaulio principai perprasti. Dabar reikia išmokti valdyti emocijas, mintis ir visa tai suderinti su veiksmais. Tai – trečiojo sąmonės sklaidos etapo užduotys. Jas įveikę pereisite prie ketvirtojo, kai teks įvaldyti sąmonę, kuri geba savarankiškai egzistuoti, t. y. aukštesniąją sielos sąmonę. Ji apjungia materialųjį ir subtilųjį pasaulį. Kai žmogus pradeda suvokti savo vidinį pasaulį, užmezga ryšį su sielos sąmone, kaip mat ima reikštis išorinė sąmonė. Viskas, ką ji sukuria apčiuopiamoje realybėje, yra veidrodinis vidinės sąmonės veiklos atspindys. Kitaip tariant, kokios tavo mintys, tokia ir aplinka.

Protu suvokti daugiamatiškumą nėra lengva. Jis nori viską suspausti į siaurus rėmus, ir naujai tiesai paprasčiausiai nelieka vietos. Daugiamatiškumą lengviau pajausti širdimi. Ji yra mylinti ir leidžianti viskam būti. Tiesiog atsiverk informacijai ir energijai, o vėliau, pasitelkęs protą, galėsi sudėlioti visas turimas žinias. Širdis sugeba visą informaciją sutalpinti į gilumines saugyklas, ir kai prireiks, visada galėsi ją pasiekti, suvokti ir tikslingai naudotis. Kai išsiskleis tavo pakylėtoji sąmonė, visada suvoksi tiek, kiek reikia. Protas tokios informacijos neatlaikytų. Ji yra daugiamatė, suskirstyti ją ir atsiminti yra didžiulis iššūkis. Todėl dažniausiai protas, nenorėdamas savęs apkrauti, šią informaciją atmeta kaip nereikalingą. O aukštesniajai sąmonei pasinaudoti ja nėra sunku, nes ji tos pačios vibracijos. Aukštesnioji sąmonė lengvai keliauja po informacijos saugyklas ir išsitraukia tą, kurios reikia. Aukštesnioji sielos sąmonė leidžia žmogui išjausti save ir žemiškoje, ir subtiliojoje erdvėje, suvokti erdvės, kurioje egzistuoja, daugiamatiškumą.

Žemiškosios sąmonės nereikėtų lyginti su pačiu žmogumi, nes jis yra ir aukštesnioji, ir aukščiausioji, ir kosminė sąmonė. Todėl nesitapatink tik su žemiškąja sąmone. Tavyje yra daug sąmonių, ir veikli gali būti bet kuri. Tavo kūnas yra indas visoms tavo sąmonėms, tad gerbk ir mylėk jį. Kol save priimi kaip žemiškąją sąmonę, tu vienaip įsivaizduoji save, tačiau kai pradeda skleistis aukštesnioji sąmonė, tavo požiūris į save ima keistis. Todėl turėtum kuo greičiau pamiršti savo senąjį ‚Aš“ ir priimti save naują – aukštesnės sąmonės, gyvenantį naujoje realybėje, kurioje lieka vis mažiau senojo gyvenimo pėdsakų.

Reikia suvokti, kad daugiamatiškumas apima ne tik žemišką gyvenimą, ne tik vidinius patyrimus, kurie, skleidžiantis vidinei sąmonei, vis gilėja, bet ir aukštesnius energinius planus, kitą suvokiamą realybę. Ji šiek tiek panaši į žemišką realybę, nes vis tik tai Žmogaus realybė. Aukštesniosios sąmonės Žmogaus. Taip jame gimsta nauja gyvybė, formuojasi naujas materinis kūnas (ne fizinis!) ir veriasi nauji suvokimai. Čia ir dabar pradeda skleistis daugiamatiškumas. Per naująją žmogaus gyvybę, naują materinį kūną ir naują realybę. Tokią žinią priimti reikia drąsos ir aukšto sąmoningumo.

Dalintis:

1 komentaras apie “Visuminė sąmonė (2)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *