7 ciklai III

Žmogus – elohimas (1)

Tokių sąmonių, kaip žmogaus sąmonė, Visatoje nėra daug, nes jos turi unikalią galimybę nuolat atsinaujinti, nuolat pasipildyti nauju suvokimu, nauja galia, nauja kūryba. Kiekvienas žmogaus atomas nuolat atsinaujina ir sudaro sąlygas kūnui ilgai ir sėkmingai funkcionuoti. Nepaisant to, kad žmogaus kūnas sensta, vis tik jis turi galimybę egzistuoti tiek, kiek reikėtų sąmonei. Žmogaus sąmonės laukas geba realizuoti vis naujas kosmines energijas. Jis gali priimti naujus impulsus, kurie padeda žmogui skleistis žemiškoje materijoje. Kiekviename laike, kiekvienoje akimirkoje egzistuoja amžinumas. Viskas yra gyva ir veikia, kol egzistuoja žmogaus sąmonė. Dažnas žmogus mano, kad sulig mirtimi žmogaus gyvenimas baigiasi. Ne. Miršta prieš tai egzistavęs pasaulis. Tas pasaulis, kurį žmogaus sąmonė buvo realizavusi – visi principai, nuostatos, formos, galimybės. Miršta pasaulis, išnyksta žemiškos sąmonės sfera, bet ne visa sąmonė. Nebėra žemiškosios sąmonės, nebėra dėmesio energijos – pasaulis nebeegzistuoja. Paklausite, kodėl egzistuoja Žemė ir visi jos gyventojai? Todėl, kad yra daug kitų žmogaus sąmonių, kurios savo mintimis kuria pasaulį, ir jis nenutrūkstamai egzistuoja. Pasaulis yra toks, kokį suvokia žmogus. Jeigu jame yra netobulumų, tai tik todėl, kad žmogus netobulai mąsto. Tik todėl, kad jis leidžia būti netobulumui. Sakysite, kad žmogus nesugeba kitaip mąstyti, bet aš atsakysiu, kad tai netiesa. Žmogaus kosminė sąmonė geba kurti nepriekaištingai. Ji pati sukūrė sferų daugiamatiškumą ir visą dabar egzistuojančią materiją. Ji sukūrė ir savo tobulą kūną su labai tiksliomis organų funkcijomis. Kosminė sąmonė sukūrė visą Žemę su visomis gyvūnijos, augmenijos rūšimis ir visais tarpusavio santykiais. Visa, kas egzistuoja, yra tik žmogaus kosminės sąmonės dėmesio sutelkimo rezultatas.

Ar dabartinis žmogus tikslingai naudoja savo dėmesio energiją – kitas klausimas. Tai, kas šiuo metu vyksta pasaulyje, rodo, kad žmogus neįvaldęs savo mąstymo galios. Jis nesugeba tikslingai sutelkti savo dėmesio energijos ir kurti kitokį – šviesesnį, geresnį gyvenimą. Dauguma žmonių pasaulį priima kaip nekintamą, jie mano, kad viskas yra tikra ir neįmanoma nieko pakeisti (pradedant materialiais dalykais ir baigiant galimybėmis). Iš tiesų, viskas yra kitaip. Žmogus, kada tik panorėjęs, gali keisti savo realybę. Jeigu norinčiųjų keisti realybę atsirastų daugiau, tai ji greitai pasikeistų. Jūsų pasaulyje dabar akivaizdžiai dominuoja pinigų troškimas, valdžios galia, nes būtent į tai yra nukreipta daugelio energija. Jeigu kritinė masė pasaulio žmonių sutelktų dėmesį į gėrį, grožį, taiką, kūrybinius projektus, kurie skatintų sąmonės augimą, tai situacija pasaulyje imtų keistis. Žmonės įtvirtintų naujus principus, vertybes, imtų siekti aukštesnių tikslų. Per kelias kartas gyvenimas Žemėje iš esmės pasikeistų. Todėl palaikykite tuos žmones, kurie geba keisti kitų mąstymą, kurie skleidžia šviesą. Palaikykite kuriančiuosius pažangą. Įsiklausykite į jų mintis, modeliuokite geresnio, aukštų vibracijų gyvenimo versiją, ir jūsų dėmesio energija materializuos ją. Viskas yra žmogaus rankose. Galbūt reikia daug valios, galbūt žinių ir disciplinos, tačiau viskas įmanoma.

Žmogus yra Kūrėjas. Pirmiausia jis kuria savo aplinką, kuria save, santykius ir, žinoma, tai, kas susiję su profesine veikla. Tačiau retas kuris susimąsto, kad gali kurti ir savo realybę, kad ji nėra statiška, „nuleista“ iš dangaus. Dabartinis žmogus nesugeba savęs išjausti kaip sąmonės. Todėl jo kūryba yra apribota laike ir erdvėje. Jeigu žmoguje dominuoja mintys iš žemiškosios sąmonės lauko, tuomet jis nepakyla aukščiau kasdienių, žemiškų dalykų, smulkių buities rūpesčių. Bet kai žmogus suaktyvina savo aukštesnę sąmonę, jo minties energija pradeda veikti platesnėje laiko ir erdvės amplitudėje. Savo mintimis ir jausmais jis gali valdyti visas situacijas, gali kurti kiekvienos savo dienos nuotaiką. Žmogus gali pasirinkti jausmų gamą, žemiškas patirtis, kurios jį praturtina naujomis žiniomis. Jo gyvenime nebelieka atsitiktinių ar karminių įvykių.

Dalintis:

1 komentaras apie “Žmogus – elohimas (1)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *