7 ciklai III

Žmogus – elohimas (2)

Atsivėrus esybės sąmonei, žmogus pradeda pats modeliuoti savo gyvenimo įvykius. Rinktis, ką nori pažinti, patirti. Nori pažinti karą – atsidurs jo sūkury, nori pažinti taiką – gyvens taikoje. Visai nesvarbu, kokios situacijos, stichinės nelaimės ar žmonių sukurti įvykiai vyktų aplinkoje, jo gyvenime bus tik tai, ką pasirinko, kuo tiki, apie ką mąsto. Jei žmogus pasiekia dar aukštesnę, elohimų sąmonę, jis jau gali suvokti dar gilesnius pasaulio sandaros bei realybės kūrimo principus, moka jais naudotis, gali modeliuoti pačius įvairiausius savo gyvenimo variantus. Tiksliai viską apskaičiuodamas, iki smulkmenų numatydamas, kaip atrodys trokštamas variantas. Tokį žmogų galima vadinti Žemėje gyvenančiu elohimu, kūrėju. Tokio žmogaus pasaulis labai pažangus. Tačiau jis turės įdėti daug pastangų, kad kiti žmonės pradėtų sekti jo pavyzdžiu, turės įtikinti, kad jo tiesos gali būti priimtinos. To reikia, kad būtų sukurta nauja kolektyvinė sąmonė, kad didžioji dauguma žmonių mąstytų vienoda linkme ir pasaulyje įsivyrautų naujos taisyklės. Todėl elohimas, turintis viziją, koks turėtų būti pasaulis ir ką jis norėtų patirti, kur realizuoti save, į materiją integruoja savo sąmonės dalelytes.

Įsivaizduokite, kad dalis elohimų susitarė su kosmine sąmone – Kūrėju – pasinaudoti jo sąmonėje sukurta erdve ir laiku. Tarkime, dalis elohimų kuria Saulės sistemoje egzistuojančių gyvybių santykius, formas, galimybes. Kiti elohimai toje pačioje Visatos Kūrėjo sąmonėje kuria kitas galaktikas, ūkus, kitų žvaigždžių sistemas su atsitinkamomis gyvybės formomis. Visatoje yra labai daug gyvybės formų, bet jos nemato vienos kitų, net nesuvokia, kad egzistuoja. Tai vyksta dėl to, kad gyvybės formas kuria skirtingų elohimų grupės. Elohimai gali pasitelkti labai skirtingus, unikalius kūrybinius procesus. Galbūt tam tikrame visatos evoliucijos etape elohimai panorės į vieną matricą sujungti kelis pasaulius, tuomet skirtingos gyvybių sistemos viena kitą atras ir suvoks. Kol elohimai nemato gerų variantų arba kol jaučia grėsmę, kurią gali kelti viena sistema kitai, tol skirtingi pasauliai negali vienas kito pažinti. Taigi, Visatos Kūrėjo sąmonėje darbuojasi daugybė elohimų grupių ir savo dėmesio sutelkimo jėga jos materializuoja tam tikrus pasaulius. Tiesa, visi elohimai turi laikytis Visatos Kūrėjo sukurtų egzistencijos principų ir dėsnių, todėl yra tikimybė, kad jų kuriamų pasaulių gyventojai vienaip ar kitaip gebės pažinti vieni kitus.

Galbūt pagalvojote, kaip neteisinga, kad jūsų gyvenimą valdo elohimai? Ne, jie nevaldo jūsų gyvenimo. Jūs patys esate elohimai. Jūsų kosminė sąmonė, ateinanti kaip srautas iš Beribės sąmonės, tapatinasi su elohimų sąmone. Prie kelių elohimų kūrybinės grupės gali prisijungti naujas, daugiau patirties šiame procese turintis elohimas. Siekdamas pažinti žemiškąją erdvę, o prireikus – ją keisti, jis gali integruoti į ją savo sąmonės impulsus. Štai kodėl kai kurie žmonės jaučiasi ne šios Visatos gyventojais. Tačiau kiekvienas žmogus Žemėje gimsta tikslingai, klaidų ar atsitiktinumų nebūna. Todėl, jei liūdite, nesijaučiate šiame pasaulyje kaip namuose, visada prisiminkite, kad gimėte čia dėl kažkokios priežasties. Esate ten, kur turite būti – toje šalyje, toje kultūroje ir šeimoje, kur galite geriausiu būdu pasireikšti, vykdyti savo aukščiausiąją misiją. Kiekvienas elohimų kuriamas pasaulis turi savo matricos tinklą. Pirmiausia elohimai sukuria savo kūrybinio proceso matricos tinklą. Tame tinkle susipina daugybė dimensijų. Kuo pažangesni elohimai, tuo sudėtingesnę, daugiamatiškesnę matricą jie sukuria. Jie taip pat auga, išbando savo gebėjimus, suvokia savo patirtis ir jas nuolat atnaujina. Pažangūs elohimai kuria sudėtingą daugiamatę erdvę. Jiems tenka skirtingo mąstymo sąmones sutelkti į bendrą tikslą, padėti jį pasiekti. Tai, kad Saulės sistemą sukūrė pažangūs elohimai, rodo daugiaplanė žmogaus sąmonės sandara. Elohimai nuolat tobulina savo kūrybą, bendradarbiauja su kitomis elohimų grupėmis, jie gali sujungti savo kuriamų pasaulių matricų tinklus, kurti bendrai. Elohimai yra novatoriai. Jau kalbėjome apie tai, kad žmogus vystosi nuosekliai, arkangelų sąmonės kryptimi, tačiau bet kuriuo metu jo sąmonėje gali atsirasti visiškai nauja, elohimo sugeneruota idėja, kuri pakreipia žmogaus gyvenimo tėkmę netikėta kryptimi. Kai elohimai nusprendžia paspartinti žmonijos augimą, į žemiškąją sąmonę jie perduoda tam tikrus energinius impulsus, ir virsmas prasideda. Kiek žmonių prie jo prisijungs, priklausys nuo daugelio dalykų, pirmiausia – nuo kiekvieno žmogaus pasiekto sąmonės lygio ir noro žengti koja kojon su pokyčiais. Viena dalis žmonių vis dar nesuvokia savo vidinės galios ir esminių gyvenimo tikslų, tačiau kita dalis jau aptiko savo minčių realizavimo jėgą ir mėgina ja naudotis. Vis tik to nepakanka.

Dalintis:

2 komentarai apie “Žmogus – elohimas (2)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *