Alfa

Ar tu pasiruošęs eiti savo keliu?

Aš atėjau. Aš, Alfa, atėjau į jūsų erdvę ir prisiliečiu prie jūsų sąmonės. Aš tikiu jūsų tvirtu ketinimu priimti naują mokymą taip, kaip jis bus pateikiamas. Šis mokymas nėra nei naujas, nėra nei senas. Jūs gyvenate, evoliucionuojate, todėl ateina laikas, kai reikia įnešti į savo gyvenimą kažką naujo. O sena yra tai, kad Visatos dėsniai yra nuo pradžių pradžios. Kai buvo suformuota gyvybė – žmogus, tai jam buvo suteikti nurodymai gyventi pagal Visatos dėsnius. O tie dėsniai žmogui vis labiau atsiveria. Ir atsiveria naujai, nes įeinate į kitą brandos pakopą. Vadinasi, nauja ir sena eina kartu. Jūs bręstate, o tam reikalingos naujos, papildomos žinios. Įsivaizduokite, kad pirmą kartą į rankas pasiimate fizikos vadovėlį. Jums tai nauja. Nors taisyklės jau seniai surašytos. Tai, ką jūs pradedate – tai jums nauja, nors žinios seniai suformuotos. Jos yra, buvo ir bus. Jos amžinybės variklis. O norint gyventi amžinybėje, reikia naujumo, reikia pokyčio, vystymosi. O kadangi jūs toli pažengėte nuo tikrosios tiesos, tai jums reikia „pasilikti po pamokų“ ir išmokti taip gyventi, kaip privalo žmogus gyventi čia ir dabar ir sugebėti priimti naujas žinias.

Gyventi čia ir dabar jūs jau žinote kaip. Visa tai buvo nuolat kartojama ir jūs nuolat stengiatės tas žinias įtvirtinti savo kasdienybėje. O tai kas nauja, ateina su suvokimo praplėtimu, su vibracijų pakėlimu. Senovėje šias žinias vadindavo slaptosiomis. Nes nebuvo įmanoma žmogui paaiškinti, kas yra vibracijos ir vibracijų kėlimas. O kai žmogaus vibracijos žemos, jis ir nėra pajėgus priimti naujų žinių. Jis to paprasčiausiai nesuvokia. Dabar esate pažengę tiek, kad mes galime kalbėti apie vibracijų įtaką jūsų suvokimui, jūsų gyvenimui. Todėl galime pasakyti – slaptų žinių nėra. Yra tik tam tikras jūsų asmeninis vibracijų lygis, nuo kurio priklauso ar tas žinias galite suvokti ar jos jums vis dar lieka „slaptosiomis“. Tikriausiai suvokiate, kad yra dar daug dalykų apie kuriuos mes vis dar negalime kalbėti, nes nesusiformavo suvokimas. Bet, gyvenate amžinybėje. Tai, kas vakar buvo neaišku, rytoj taps kasdienybė. Bet šiandien reikalingas įdirbis. Šiandien reikalingos jūsų pastangos suvokti tai apie ką kalbame. Taip prasideda jūsų nauja – sena kelionė. Su tuo jus ir sveikinu.

Pasiuntinys bus nuolat mokomas. Jis yra žmogus ir jo suvokimas taip pat ribotas, kaip ir daugelio iš jūsų. Bet jo sąmonė atlaisvėja, jo sąmonė gali pakilti į bendrosios sąmonės lygmenį ir priimti informaciją tiesiogiai „iš pirmų lūpų“. Todėl, jei ir ne viską pasiuntinys suvoks kaip žmogus, bet dėka jo energetinio vibracijų lygio, informacija bus užrašoma tiksliai. Taip, kaip ji reikalinga perduoti žmogui. Antra, išlieka vis ta pati problema – kaip tą informaciją priimsite jūs. Bet mes matome jūsų pastangas, jūsų ieškojimus ir atradimus. Ir tikiu, kad tą informaciją taip pat sėkmingai suvoksite.

Myliu aš jus. Gerbiu aš jūsų pastangas. Būkite tvirti savo vidumi.

Aš neraginu jus siekti aklo ėjimo pagal mūsų mokymą. Aš sakau: išmokite išgirsti save. Įsiklausykite į savo vidinį balsą. Tik jis jums leis nepaklysti. Tik jis jums paaiškins, kuris kelias tikras. Aš sakau: nereikia eiti pagal mūsų rodomą kelią. Nereikia niekuo sekti. Reikia eiti pagal savo širdies kelią. Reikia įsiklausyti į savo širdį ir ja patikėti. Reikia tikėti savo vidiniu Aš. Tada jūs suvoksite giliąją prasmę mūsų duodamo mokymo. Kai jūs sekate kieno nors duodamu mokymu – jūs tarsi plaukiate paviršiumi. Žinios atrodo protingos, žodžiai skambūs, bet viskas tarsi praplaukia paviršiumi. Ir kad ir kokią protingą informaciją skaitytumėte, jūs jos nepajėgsite iki galo įsisąmoninti, nes laikysite tai tik svetima informacija.

Šio naujo mokymo esmė: ieškoti atsakymų savyje. Mes jus mokome – atsiverkite sau. Tik savyje jūs suvoksite kas yra gyvenimas. Jūs turėsite išmokti eiti ne pagal kieno nors mokymą, o turėsite eiti gilyn į save. Ne pagal kitą, o eiti į save. Kiekvieną jums pateiktą žinią, jūs turite išjausti, atrasti, pripažinti savyje. Ji turi jums būti iki galo atvira, priimtina, suteikianti vidinę laimę. Tik įeidami į save jūs pagaliau pradėsite „atsimerkti“ ir išgyventi savo gyvenimą. Ne kieno nors kito, o savo gyvenimą.

Mes ateiname į pagalbą ne dėl žmonijos vystymosi. Mes ateiname į pagalbą žmogui. Asmeniškai žmogui, dėl jo asmeninės brandos. Nes žmonija jums – kažkas abstraktu ir tai tarsi neliečia tavęs, kaip individo. Manote, kad žmonija ritasi žemyn, bet aš ne, aš kitoks. Manote, kad žmonija vystosi neteisinga kryptimi, bet ne aš – aš kitoks. Deja, žmoniją sudaro žmogus. Ir tik žmogus prisideda prie to ar žmonija ritasi žemyn, ar kyla.

Mes bendraujame ne su žmonija, o su žmogumi. Su Tavimi. Ar girdi mane? Šis laiškas skirtas Tau. Ne kažkam kitam, o tau. Šis mokymas skirtas Tau asmeniškai. Ar girdi? Tau asmeniškai. Ar tu jį nori priimti? Ar tu nori pats asmeniškai bręsti? Dabar, kaip niekad, svarbu tavo asmeniškumas. Nes būtent dabar aš kreipiuosi į tave. Asmeniškai (ne į pasiuntinę), į tave. Ir tavęs klausiu, ar tau asmeniškai įdomu sužinoti paslaptis? Ar tu pasiruošęs kelti savo vibracijų lygį ir priimti naujas žinias?

Aš nesiūlau eiti mano keliu. Aš klausiu: ar tu pasiruošęs eiti savo keliu?

Štai taip, nuo šio esminio klausimo ir prasideda jūsų asmeninis ėjimas savo keliu. Mes tik pasiruošę suteikti informaciją, kuria galite pasinaudoti, galite nesinaudoti. Jūs mokotės „fizikos“ teoriją, o atradimus darysite patys. Mes suteikiame teorines žinias. Ar jas įgyvendinsite savame gyvenime, ar praplauksite paviršiumi – tai tik jūsų asmeninis dalykas. Tai jūsų laisva valia rinktis. Jūsų pasirinkimas.

Su meile, Alfa.

Dalintis:

1 komentaras apie “Ar tu pasiruošęs eiti savo keliu?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *